Кралски работи и клюки - 21

  • 43 405
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 18 552
Аз имах предвид като цяло за купонджийските им снимки,не специално за тази.  И те си имаха такива като гаджета. Ами,нормално е.

# 766
  • Мнения: 6 704
Ясно! Благодаря за уточнението  bouquet

Надявам се Мегън не чете пресата, че с толкова хейт не мога да си представя как ще обгръща корема за да влива положителна енергия на бебето.

# 767
  • Мнения: X
На снимката легналата Кейт с кънките, всъщност е пияна, така ли? Реших, че и е прилошало.

Снимката с падналата Кейт е от благотворително събитие

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1057283/Portrait-f … roller-disco.html

# 768
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Сега ще намеря снимките на пияното Хари 😋

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Намери и тези, на които е гол

# 770
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Намери и тези, на които е гол
В анфас?

# 771
  • Мнения: 1 951

Монархията я свързвам с класа и нещо магическо ,а не със събрани от кол и въже жени,които се изживяват като принцеси и дукеси.

# 772
# 773
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Абе на тея кънки, чак пияна... То човек понякога трезв едва се задържа, камо ли пиян да се яха по тях Simple Smile То падането е било доста засрамващо...

Мегън и без семейство може да се справи. Просто трябва да се научи да е по-обрана и да е внимателна. Да слуша Хари или съветниците си. Тогава няма да има нужда да я защитават.

# 774
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Добре, че настъпи нощта, че темата се укроти Grinning

Не успях със всичко, много ме забави и редактора, не знам за кой път ще кажа, че е отвратителен!
Утре ще допълвам, разни предновогодишни ангажименти ме забавиха този път, а и вие ми помогнахте с многото постове Kissing Heart

Най-после:
Заповядайте в новата тема - с първи пост за още едно северно кралско семейство

Общи условия

Активация на акаунт