Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 44

  • 14 405
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 059
В сферата, в която съм това важи с пълна сила също - връзкарството над всичко, за съжаление.
Майче, връзкарството го има във всяка сфера, за съжаление.
Та те засегнаха тема във филма, че с връзки получаваш по-добро лечение и лекарства, какво остава за работно място. Важното е явно какви хора познаваш, кой ти е роднина, а не какъв кадър си.

# 31
  • Мнения: 3 269
Ех и аз няма да мога да гледам утре. Ще чакам да качат записа.

Късо промо някой не е ли засичал? Искам плачеща Зорница 😭. Ама да се къса от рев 😊🤗

# 32
  • Мнения: 1 190
Ех и аз няма да мога да гледам утре. Ще чакам да качат записа.

Късо промо някой не е ли засичал? Искам плачеща Зорница 😭. Ама да се къса от рев 😊🤗
Дадох го и е с Пенев Усеща някакъв дискомфорт..

# 33
  • Мнения: 6 159
....Искам плачеща Зорница 😭. Ама да се къса от рев 😊🤗

А аз искам Зорница на покрива да премисля разни неща от живота , от долу да преминат  новите влюбени гълъбчета в много интимна сцена  и тогава да и просветне ,че може би този път ще изпусне момчето си за няма нищо  и да започне да крещи / може и да вие , нали Диде го е тренирала като ученичка /.

# 34
  • Мнения: X
Аз пък искам гуши-муши, цун и 3 парчета кекс с лимон и портокал Joy

А....и паеля и фламенко, амиго! Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 12 379
Аз си мислех, че харесвате Зорница, а като гледам й измисляте наказания кое от кое по-жестоко. Да плаче, да крещи, да си къса ризата... то на нея сълзи не й останаха, толкова много изстрада.

# 36
  • Мнения: X
Аз си мислех, че харесвате Зорница, а като гледам й измисляте наказания кое от кое по-жестоко. Да плаче, да крещи, да си къса ризата... то на нея сълзи не й останаха, толкова много изстрада.
А, моля, моля, не ни слагай под общ знаменател, че ще ги сложа пак онези главните на снимката Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж, ако един определен мъж крещи, страда и си разкъса ризата, хиииииич няма да се сърдя Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 9 556

А....и паеля и фламенко, амиго! Heart Eyes

Оле!

Моски, ама аз и Марио харесвам и го обичам, обаче мра да го гледам страдащ 😂😜

# 38
  • Мнения: 9 374
Аз си мислех, че харесвате Зорница, а като гледам й измисляте наказания кое от кое по-жестоко. Да плаче, да крещи, да си къса ризата... то на нея сълзи не й останаха, толкова много изстрада.
Моски, нямаше да пиша до вторник, ама не се сдържах. Grinning Не ми се мисли, ако си беше легнала с него какво щеше да е. Приеха го това прекалено навътре, а то за мен не е по-сериозно от думите й в асансьора например или продължението в съблекалнята след това. Както и да е, няма да се опитвам да се обяснявам излишно.

# 39
  • Мнения: X
А....и паеля и фламенко, амиго! Heart Eyes
Оле!
Моски, ама аз и Марио харесвам иго обичам, обаче мра да го гледам страдащ
Мъжете може да страдат. Така им се пада.

Нещо рязко ми се прияде и дотанцува.
А, поздрави с едно горещо пасо добле

# 40
  • Мнения: 9 609
Дона, както казва майка ми: "Мъжете колкото и да страдат все им е малко" Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 9 556
Марио не е мъжете, Марио е .... единствен, така че хич не го слагай под общ знаменател с останалите.

Доне,
Я вместо pasodoble (което всъщност първо е възникнало като военен марш, а после започва да се използва и в танците, които имитират борбата с бикове Simple Smile ) нещо с гореща латино кръв.
https://m.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh4evU

Яни, що да не пишеш? Е кво ние другите дето снощи защитавахме Зори не заслужаваме ли малко внимание и подкрепа, а то какво, всички решихте да абдикирате.. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 3 269
Аз обичам Зорница, обаче това не е тя, точка 😂.

Като гледам лагерите се разделят на “да страда Зорница” или “да страда Марио”. 🤔

# 43
  • Мнения: 9 374
Роси, тук съм, няма да абдикирам. Grinning Просто казах каквото имах, защитих Зорничка както можах и реших малко да се оттегля, ама уви, не мога да ви оставя. Joy

Aaaa, Дрийми, аз съм свободен електрон, не съм от никой лагер. Искам нашите да са щастливи заедно, не да страдат. Grinning

# 44
  • Мнения: 2 653
Аз не искам Зорница да страда, Марио може да се оттегли, но никога няма да ѝ прави напук с друга, никога няма да иска да я уязви и винаги ще бъде на разположение, но е нужно Зорница да остане сама, да усети липсата на Марио в живота си. Дори да се разделят , тя ще знае, че може да се опре на него, а не като другия- взе  си топките в ръце и чао.

Общи условия

Активация на акаунт