Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 44

  • 14 422
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Доне,
Я вместо pasodoble (което всъщност първо е възникнало като военен марш, а после започва да се използва и в танците, които имитират борбата с бикове Simple Smile ) нещо с гореща латино кръв.
https://m.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh4evU
Абе харесва ми песничката....но искам нещо не толкова леко и романтично, нещо по-така горещо (срам ме е да го напиша тук хахаха).
Но си я запазих в ютюб Simple Smile

# 46
  • Мнения: X
Като гледам лагерите се разделят на “да страда Зорница” или “да страда Марио”. 🤔
Аз съм "и сам войнът е войн" от третия лагер Joy

# 47
  • Мнения: 9 619
Дона, то е от Аржентина, ама е доста секси:

# 48
  • София
  • Мнения: 9 558
Доне, млада си, трябва ти нещо живо и танцувално.
Пасодобле нататък

Аз не искам нито Зори, нито Марио да страдат, а да се обичат и да се подкрепят.
Вере, точно, няма шанс Марио да натири Зорница, да я уязви или нещо подобно. Не мисля, че някой би го обичал, ако направи нещо подобно. Просто ще имаме повторение не сцената Трябва да съм сам, ама сега причината за това да е готов да остане сам, не е Тони, а ще е щастието на Зорница

# 49
  • Мнения: 3 269
Добрем Simple Smile
Аз не искам Зорница да страда. Искам да се осъзнае.
На Марио също му дойде много вече.

# 50
  • Мнения: X
Майче, това много техничарско бре Joy
Роси, това твоето с пасодоблето не го схванах Thinking

Ама нали ви е ясно, че Марио няма да я натири? Ще каже една приказка, ще даде 2 крачки назад и Зорница ще му каже - ако не ти се хвърля на врата, ще се хвърля пред метрото, така че - обичам те, в ума и мислите си ми само ти, искам всеки ден да те целувам, да те прегръщам, да заспивам до теб, да се омъжа за теб, да родя децата ти, ти си Единственият (не припадайте, моля!), твоя съм, взимай ме.

Тъй че....нали Grin

# 51
  • София
  • Мнения: 9 558
Йеййй, имаме мир в темата. Даже вече преди неделя възкресяваме героите, които в петък са били разпнати. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3 269
Майче, това много техничарско бре Joy
Роси, това твоето с пасодоблето не го схванах Thinking

Ама нали ви е ясно, че Марио няма да я натири? Ще каже една приказка, ще даде 2 крачки назад и Зорница ще му каже - ако не ти се хвърля на врата, ще се хвърля пред метрото, така че - обичам те, в ума и мислите си ми само ти, искам всеки ден да те целувам, да те прегръщам, да заспивам до теб, да се омъжа за теб, да родя децата ти, ти си Единственият (не припадайте, моля!), твоя съм, взимай ме.

Тъй че....нали Grin
Доне, ей това от началото на сезона го чакам, ама няма. Все едни недовършени, с половин уста изречения. Чак се чудя дали сценаристите изобщо ще благоволят да ни покажат нещо такова. Ама от Зорница, не от Марио.
Ей тогава, както казва Моски, ще им целувам ръцете Wink

# 53
  • Мнения: X
Доне, ей това от началото на сезона го чакам, ама няма. Все едни недовършени, с половин уста изречения. Чак се чудя дали сценаристите изобщо ще благоволят да ни покажат нещо такова. Ама от Зорница, не от Марио.
Ей тогава, както казва Моски, ще им целувам ръцете Wink
Е, чакай де. Търпение трябва. Сега, накрая, когато нервите са опънати до такъв краен предел, че и две думи ще ни подлудят.

То и аз чакам от 30 епизода някои хора да станат героите на сезона, ама на - йок. На сценаристите само шамари ще раздавам, не заслужават да им целувам ръцете Joy

Тъй че, споко Kissing Heart И това ще дойде, помни ми думата

# 54
  • Мнения: 9 374
Йеййй, имаме мир в темата. Даже вече преди неделя възкресяваме героите, които в петък са били разпнати. Simple Smile
Марио с отровната сцена май нямаше такъв късмет. Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 9 558
Яни, при Отровната сцена аз бързо прехвърлих любовта си от Марио към таланта на Велислав. 😂😍

# 56
  • Мнения: 3 269
Доне, ей това от началото на сезона го чакам, ама няма. Все едни недовършени, с половин уста изречения. Чак се чудя дали сценаристите изобщо ще благоволят да ни покажат нещо такова. Ама от Зорница, не от Марио.
Ей тогава, както казва Моски, ще им целувам ръцете Wink
Е, чакай де. Търпение трябва. Сега, накрая, когато нервите са опънати до такъв краен предел, че и две думи ще ни подлудят.

То и аз чакам от 30 епизода някои хора да станат героите на сезона, ама на - йок. На сценаристите само шамари ще раздавам, не заслужават да им целувам ръцете Joy

Тъй че, споко Kissing Heart И това ще дойде, помни ми думата
Мерси, слънце 😘. Вярвам ти.
Просто не ми се чака до петък. Щеше ми се нещичко хубаво да ни подхвърлят преди това.

# 57
  • Мнения: 4 059
Аз си мислех, че харесвате Зорница, а като гледам й измисляте наказания кое от кое по-жестоко. Да плаче, да крещи, да си къса ризата... то на нея сълзи не й останаха, толкова много изстрада.
Хубава жена, ама лоша...

# 58
  • Мнения: 737
За сметка на отровата този сезон на Марио му се върна тъпкано. И аз обичам да го гледам страдащ. Ами той от 20 епизода, че и повече само това прави. Ще вземе да му стане вече нещо. Притеснявам се. Да се вземат в ръце сценаристите и да оправят работата, да не се разправяме.
Сега извън шегата на мен едно 😈 ме пита цял ден за какво вкараха Духовникова и дали ще я изкарат. Да не стане така накрая тя да подтикне Банков да отиде да си търси щастието. Това е единствената пробойна във всичките ми оптимистични иначе теории.

# 59
  • Мнения: 3 269
За сметка на отровата този сезон на Марио му се върна тъпкано. И аз обичам да го гледам страдащ. Ами той от 20 епизода, че и повече само това прави. Ще вземе да му стане вече нещо. Притеснявам се. Да се вземат в ръце сценаристите и да оправят работата, да не се разправяме.
Сега извън шегата на мен едно 😈 ме пита цял ден за какво вкараха Духовникова и дали ще я изкарат. Да не стане така накрая тя да подтикне Банков да отиде да си търси щастието. Това е единствената пробойна във всичките ми оптимистични иначе теории.
Абсурд Мелани, спи спокойно Wink.
Аз друга пробоина имам, ама ще си трая да не скапвам настроението. И другата седмица като се окаже, че греша и параноясвам ще си бия два шамара 😆

Общи условия

Активация на акаунт