Лидл 122 - Декември

  • 122 456
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Както е видно от снимките Глобусът свети добре.
Аз също мислех да го ползвам за нощна лампа докато заспива детето, но установих, че трябва да е в другия край на стаята. Иначе му свети в очите и не беше ок.

# 407
  • Мнения: 1 198
Скрит текст:
Мисля да връщам елхата от предната седмица, много ми е плешива. Мога ли да я върна в друг клон или е необходимо от където е закупена?

И аз мисля да я връщам. Много е голямо разстоянието между отделните нива, самите пръчки назад към стъблото са си гол метал. А колко мръсни ми станаха ръцете, докато разперя клонките...
Яд ме е, че не отидох миналата седмица да видя кауфландските какви са.
Набързо я свърших тая работа вчера. Все пак 55лв не е като да е евтина, а ме дразнеше как грозно прозираха долните редове. Взех една от Хоуммакс за 70, мога да кажа, че ми харесва.

Снощи пекох шарана и той един странен ми беше. Аз ли не съм добре, че все не харесвам?

Хмм аз имам 150см Лидл от една шатра и много си я харесвам, метал никъде не се вижда. И исках 180 да си взема сега, дали е възможно да са различни или аз просто не съм фен на много кичестите Blush
Великолепно изглежда вашата елха. А ето тази, която върнах:
Скрит текст:

# 408
  • Мнения: 10 210
Ами... както Тета писа, по-рехавата стои по-истинска, откровено казано. А и има къде да се сложат играчки между клонките, а не да са само повърхностно. Но въпрос на вкус, хората са произвели различни, всеки може да си избере. Естествено, тел е немислимо да се вижда.  

# 409
  • Мнения: 4 401
Някой ходи ли да види пумите?

# 410
  • София
  • Мнения: 1 433
Аз пак за глобуса -че ще го вземем е ясно, но да питам -колко интензивна горе долу е светлината? Става ли и за нощна лампа, или е много слаба?
става за нощна лампа, ние имаме миналогодишния, даже май беше по-скъп
нямам забележки

# 411
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 769
Глобусите вътре са с крушка, която се сменя. На едно детенце купувах преди време, макар и не от Лидл, и го разгледах. Крушката е по-особена, но ги има, намират се.

# 412
  • Мнения: 47 991
Глобуси те са много хубави. На други места са същите, ама по скъпи. Много си струват.

# 413
  • Мнения: 564
Както е видно от снимките Глобусът свети добре.
Аз също мислех да го ползвам за нощна лампа докато заспива детето, но установих, че трябва да е в другия край на стаята. Иначе му свети в очите и не беше ок.

Може ли да се чете книга на него?

# 414
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Да, може да се чете на светлината на глобуса.

# 415
  • Мнения: 1 050
Някой пробва ли мъжките обувки? Впечатления имате ли? Ще купувам за ММ, на картинка ги одобри, пък да видим Grinning

# 416
  • Мнения: 2 114
Глобусът е страхотен, особено за тези пари. Четат се всички означения. Имаме го, но не го ползваме....все още. Но за нощна лампа е неудобен, голям и лесно може да се бутне и да падне.

# 417
  • Мнения: 19 689
Ето обикновен списък в лидълското приложение
Скрит текст:
И с неща от брошурата
Скрит текст:

Може да се направят много списъци, да се изпращат също
Скрит текст:

Изтеглих приложението от любопитство и изобщо нямам подобни опции. Имам само една - да добавям ръчно месо, яйца или каквото си напиша + евентуално да включа продукти от седмичните предложения. В смисъл, всичко отива в любими и оттам на списък, където мога да зачерквам, трия и споделям. Къде са въпросните от снимките, че почнах да се отрепервам #Cussing out

# 418
  • Мнения: 8 220
Ето обикновен списък в лидълското приложение
Скрит текст:
И с неща от брошурата
Скрит текст:

Може да се направят много списъци, да се изпращат също
Скрит текст:

Изтеглих приложението от любопитство и изобщо нямам подобни опции. Имам само една - да добавям ръчно месо, яйца или каквото си напиша + евентуално да включа продукти от седмичните предложения. В смисъл, всичко отива в любими и оттам на списък, където мога да зачерквам, трия и споделям. Къде са въпросните от снимките, че почнах да се отрепервам #Cussing out

Ипри мен е така, хич нама такива екстри.

# 419
  • Мнения: 9 124
Някой ходи ли да види пумите?

Аз ги видях, по-точно имаше няколко кутии останали 5-6 към 12ч днес в Борово.
Хубави са , като на снимката. Розавите учудващо само един чифт имаше и не беше моят. Черни бяха останалите. Като на снимката са в каталога, но на живо като че ли розовите повече ми харесаха. Черните са като плюшен велур или нещо такова. На розовите е по-добра горната част. На мен подметката не ми харесва много, ама... явно така са решили. За съжаление не можах да купя ,нямаше малък номер, дори и не премерих. Розовите са от по-малък номер, черните от по-големи почват. Мисля, че си заслужават парите. Една жена мери и сподели, че са много удобни. Кога са ги купили и колко кутии е имало не знам. Може би са били малко на брой.

Общи условия

Активация на акаунт