Откраднат живот • Тема 71

  • 27 863
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810
Благодаря за темата и за чудесния колаж!
Сезон 4 според мене беше най-добър и то заради Буковска.

# 16
  • Мнения: 7 198
Аз съм изгледала всички сезони, но първите сякаш ги позабравих. И тях, и главните герои в тях. По-далечни са ми вече. От 4-ти сезон започнаха да влизат нови герои, които пак ме зантригуваха с техните нови истории, така че последните 3 сезона са ми най-интересни.

# 17
  • Мнения: 6 833
И аз на моменти се усещам, че някои неща съм позабравила. Да речем в този сезон напомнянето на Мазов, че Хинова е била омъжена преди и съдена за домашно насилие над мъжа си 😁 ако не го беше казал, въобще нямаше да се сетя.

Освен това ми се губи кое в кой сезон се е случило. Особено първите три са ми като едно цяло.

# 18
  • Мнения: 3 732
Колажа в първи пост е страхотен.

Гледам редовно от пети сезон. Предните ги гледах от време на време.

# 19
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
Тук, просто да следя от сантимент.
Инапе най-редовно гледах 1 и 4ти сезон. Другите основно за фон. Шести сезон ми е голямото разочарование

# 20
  • Мнения: 9 622
Благодаря за темата Simple Smile
Гласувах за 4и5 сезон - редовно ги гледах и ми бяха много интересни.  Шести сезон макар да го гледах редовно беше all over the place както се казва,  първите три не ме впечатлиха и съм ги гледала от дъжд на вятър.

# 21
  • Мнения: 580
Благодаря за темата, Ванилия!

Най- любим сезон ми е 5- ти, най- вече заради Велислав Павлов. Следва 1- ви заради историята на разменените бебета.
Само защото имаше възможност за още 1 опция, посочих сезон 2.
Гледала съм абсолютно всички епизоди, а сезон 5- няколко пъти. Наскоро опитах да гледам 1 отново, но в момента ми се струва много далечен и не продължих.

# 22
  • Мнения: 10 821
Аз гласувах за сезон 4, защото тогава сериозно се загледах в сериала. Иначе знам всички персонажи, сюжетни линии, но наистина 1-3 сезон ми бяха за фон и не съм гледала редовно и чакала с нетърпение. Признавам си, заради Вергов се загледах, но то може ли да устои човек JoyStuck Out Tongue Winking EyeHeart Eyes

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
Благодаря за темата! Може би сезон 1, 2 и 4 най-много ми харесаха.

# 24
  • Мнения: 2 123
Ванилия, хареса ми колажа.
Гласувах само за 5-ти сезон. От първи епизод на сезона станх страстен почитател на Зорница и Марио и го следях с истински интерес.

# 25
  • Мнения: 4 498
Тематично след края на сезона и за настроение.  Laughing https://www.facebook.com/mrynch/videos/2131814023574391/UzpfSTEw … NjI2NTAyOTQ4MTgz/
Благодаря  за новата тема,Ванилия!

В анкетата гласувах ,както повечето, за първи и четвърти сезон по същите съображения.
И за шести.Хаотичен,странен,даже шантав на моменти,но на мен ми беше интересен.Вероятно,защото не преживявах чак толкова любовните лабиринти...
Съчувствах на Зорница,през цялото време. Нито за миг не я обвиних, дори и накрая.Тя изкара цял сезон ,опитвайки се да надвие чувствата си към единия и да укрепи близостта си с другия-от първия момент когато се срещнаха с Банков и свали годежния пръстен,съзнателно или не... Беше една дълга и уморителна вътрешна борба ,която не успя да спечели.Развръзката беше логична, бих казала.

# 26
  • Мнения: 2 364
Благодаря за темата!
Гласувах за сезон 1 и 5. Отдавна не се бях заглеждала по български сериали. От първия сезон бяха минали 15-16 епизода, които изгледах за няколко дни, след това продължих да го следя и чакам с нетърпение. A 5 ми е любимият сезон, него съм го гледала с най-голям интерес.

# 27
  • Мнения: 6 833
Ванилия, хареса ми колажа.
Гласувах само за 5-ти сезон. От първи епизод на сезона станх страстен почитател на Зорница и Марио и го следях с истински интерес.

Три пъти ти прочетох поста и все чета, че от първия епизод на сериала си страстен почитател на Зорница (а в главата ми е образа на сестра Мая) и си викам какво пък толкова й хареса на тази Мая 🤣
накрая го прочетох като хората, де Wink

И една статия за новия сезон, само че са преписвали през пръсти и не са разбрали, че Фотев е жив 😄

https://www.standartnews.com/kultura/gledame-otkradnat-zhivot-7- … letta-380250.html

# 28
  • София
  • Мнения: 9 558
Какъв блян за Викитата ги гони тези от Стандарт? Явно не са влизали във ФВ, за да видят за какъв хейт по Теодора Д. става въпрос, заради ролята и в сериала.

# 29
  • Мнения: 9 622
Малко снимки от днес във връзка с кръводаряването:




Общи условия

Активация на акаунт