Откраднат живот • Тема 71

  • 27 865
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 833
На тез двете кокони, които ще се счупят как са им дали да кръводаряват? Намаше ли някакво ограничение за минимални кг?

# 31
  • Мнения: 9 622
Ванилия, Диана каза, че не са и дали, Неда също не можело, вероятно и Ирина също Joy

# 32
  • Мнения: 9 067
А така,браво на тях,малко хуманни дейности.
За име на болницата ми харесват "Надежда" и "Бъдеще".И двете думички са свързани с живота,с неговото продължаване,което е и мисията на една болница и лекарите като цяло.

# 33
  • София
  • Мнения: 27 187
Свети Методий

# 34
  • Мнения: 6 833
Аха, те от толкова мъжаги в екипа изпратиха най-слаботелесните да ги отсрамят 😄
Аз не знам какво е ограничението, но помня, че преди години заради това върнаха моя приятелка, хем за много близък човек трябваше да дари и не й дадоха. А тя не беше толкова клечава, колкото тях, по-скоро ниска и дребна.

Амбър, реална болница Надежда също има - на Стаменов и според мен не става.

# 35
  • Мнения: 9 622
Аха, те от толкова мъжаги в екипа изпратиха най-слаботелесните да ги отсрамят 😄
Аз не знам какво е ограничението, но помня, че преди години заради това върнаха моя приятелка, хем за много близък човек трябваше да дари и не й дадоха. А тя не беше толкова клечава, колкото тях, по-скоро ниска и дребна.

Амбър, реална болница Надежда също има - на Стаменов и според мен не става.

И на мен заради килограми не ми дадоха, защото съм под нормата за височината си.

За име изобщо си нямам и на идея дали ще е нещо "класическо" или нещо новаторско.

# 36
  • Мнения: 9 289
   Благодаря за темата 🙏 Аз пък залепнах едва на шести сезон ,като влезе Карамазов 😃 Не знам защо, но предните сезони са ми били само фон ,и то от време на време,доколкото да съм запозната с персонажите 🙈 Имам време за сериал само в 18 или 20 часа ,така че сега нямам какво да гледам 😞 ОЖ ми липсва .
  От чуждите сериали които засичам по каналите харесвам единствено Кухня и Хотел Елеон .

# 37
  • София
  • Мнения: 27 187
Аз пък си направих страхотно маратонче с новите епизоди на ''Рей Донован'', ''Централа Берлин'' и ''От другата страна''

# 38
  • Мнения: 9 289
Ванилия, Диана каза, че не са и дали, Неда също не можело, вероятно и Ирина също Joy


  Има минимални килограми - 50 , а също  проверяват химоглобина , да не са боледували последните 10 дни ,явно не отговарят на някое условие.
  П.П. между другото веднъж давах кръв заради майка ми и се чувствах много добре, енергична , в настроение, а странични хора ми казваха, че съм изглеждала много добре😎😊 .Четох ,че  дори е полезно да ти източат малко кръв, организма се рестартира в известен смисъл .

Последна редакция: пн, 10 дек 2018, 19:52 от araselia

# 39
  • Мнения: 766
Благодаря за темата. Гласувах за 4-ти сезон, много добра игра на Буковска и Вергов. Хареса ми Банков като директор, Генадиев не можех да го гледам. Пети също ми харесва много като сценарий и игра на актьорите.

# 40
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Гласувах за пети сезон, въпреки че съм изгледала всички и в другите сезони е имало моменти, в които с нетърпение съм очаквала сериите.

Хубаво е, че са станали лица на кампанията за кръводаряване. Неда Спасова имаше хубаво послание по този случай във Фейса. Въобще тя ми прави много добро впечатление със своята интелигентност.

Име на болницата: Св Фотев....Нали той дава парите. Шегувам се. Нещо от рода на “Светло бъдеще”, “ Ново начало”.

Последна редакция: пн, 10 дек 2018, 20:08 от Kalinka

# 41
  • Мнения: 4 749
Като цяло почти всички сезони са ми били интересни, заради уникалната игра. Но може би 1, 3 и 5 са моите фаворити.

# 42
  • Мнения: 766
Болница "Светлина" ми звучи добре.

# 43
  • Мнения: 737
Гласувах само за сезон 5. Той ми е най-любим от всички с интересните медицински казуси, братските отношения, начина по който разказаха историята на Марио и Зорница и Фотеви. В шести най ми липсваха медицинските случаи. Спомням си само пеперуденото дете, което дори не беше пациент и не го разказаха правдоподобно.

# 44
  • Мнения: 10 824
Ех, тази Ирина, много е хубава. Много ми харесва, има едно аристократично излъчване и в същото време топла усмивка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт