Shure check може ли да отчете на 3-5 ден след половия акт

  • 12 116
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 498
На лентичката ти пише, че си в 3 г.с - това би трябвало да означава, че още не ти е дошла лелката. Как разбра, че си бременна?
Да искам името на тестчето - хаха Thinking

# 31
  • Мнения: 2 120
Както и да го смятам става дума за  3г.с. ,  овуто трябва да е било на 9 ден, за да отчете теста, защото обикновено отчитат, най-чувствителните 10 дни след овуто.  Сигурно е било така.

Миленче, сигурно има изключения при които ЧХГ се покачва бързо. Съгласна съм, но аз говоря по принцип за общоприетите случаи.

# 32
  • Мнения: 14
хей момичета за да не гадаете повече със сигурност ви казвам....закъснява ми вече 1 седмица и си направих 2 положителни теста...нормално ли е да имам болки ниско долу и какво да правя

# 33
  • Мнения: 4 324
хей момичета за да не гадаете повече със сигурност ви казвам....закъснява ми вече 1 седмица

При това положение си миниму в 5 г.с., не в 3-та

# 34
  • Мнения: 1 950
Отиди на лекар, дори и само за консултация. Най-вероятно ще ти каже да пиеш Но-шпа.
Успех  bouquet

# 35
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Кой ти изчесли от колко време си бременна ??? защото ако си го направила сама може и да не знаеш как се изчеслява но определено не си в 3 г.с.  както каза Верити си по скоро в 5г.с.

# 36
  • Мнения: 14
При това положение си миниму в 5 г.с., не в 3-та

какво означава това...аз знам със сигурност кога е станало....защо са 5 седмиците и какво означава г.с.

# 37
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Изчислява се от първия ден на последното кървене
 Даре помагай
 Не съм много наясно и не искам да обърквам никой...  Confused

# 38
  • Мнения: 4 324
какво означава това...аз знам със сигурност кога е станало....защо са 5 седмиците и какво означава г.с.

Гестационните седмици се броят от първия ден на последната менструация! По продължителсност са точно 7 дни, като нормалните седмици! Една бременност трае общо 40 г.с.

# 39
  • Мнения: 14
значи грешката е моя....5 са седмиците

# 40
  • София
  • Мнения: 3 064
Г.с. означава гестационни седмици. Тъй като не се знае никога (или почти) точната дата на оплождането, тези седмици се броят от първата дата на последната менструация. И така броени, седмиците до термина са 40. Т.е. , ако имаш закъснение от предполагаемата дата на мензиса, и е потвърдено, че си бременна, значи си вече в 5 та г.с.
Ясно ли е сега?
Виж където си правиш лентичката, някоя дата си сбъркала явно.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 841
Е най-накрая даде пояснение, вземи си оправи лентичката тогава, щом имаш седмица закъснение значи си в 5 г.с, и за да няма разногласия повече, кажи и датата си на последната М, че много се разводни тема!
И не на последно място едно голямо ЧЕСТИТО   bouquet

П.С, Ето ти един калкулатор
http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/

# 42
  • Мнения: 14
последната дата на първия ден от менструацията ми беше 27/06/2006....а трябваше да ми дойде най-късно на 23/07/2006 в неделя...невероятно точен ми е и да закъснее и половин ден е абсурд...винаги ми идва 3-4 дни по-рано...затова съм сигурна...а и в неделя направих една глупост...отидох да карам планински бегач по пресечена местност с приятеля ми (много бързо се задъхах...а цял живот съм тренирала всякакви спортове)  и си казах че ако при това каране не ми дойде...няма да е...та така
много се радвам... и защото стана от първия път EFP благодаря

# 43
  • Варна
  • Мнения: 841
Добре ти е в такъв случай лентичката, както трябва си е, мисля всички разбраха кога ти е дошло за последно, макар и трудно  Mr. Green много сложно се изразяваш  Grinning
Ако имаш болка, пий нош-па и вземи се обадя на лекаря си ако имаш по-сериозни притеснения.
Май изчерпахме темата  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 498
Горкото Добрушанче - изкарахме го извън нерви - ама поне се научи!
Айде мила - ЧЕСТИТО - виждам че си щастлива- пожелавам ти лека бременност.
И извини момичетата - знам че са ЛОШШШИИИ. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт