Мъжът ми не ме понася

  • 14 969
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 406
Още един глас, че е влюбен в друга.

# 106
  • Мнения: 248
Ако имаше друга нямаше да стои пред компютъра през почивните си дни, а щеше да намира повод да излиза по "работа" или с приятели .

# 107
  • Мнения: 17 401
Пести акъл тогава, щото не помага. Даже грешно ги и съветваш. Единият да
отстъпвал. А другият - какво? Да настъпва, кскто е по схема. На война ли са, или що?


Ще пестя Дренка,  ще пестя , че ще вземеш да ми крещиш,  а твоят съвет какъв е... за да го спазвам и на авторката да помогнем 😋

Не може да й се помогне Simple Smile Като се почне с това - “смени подхода”, та спирка няма.
Има ли друга, няма ли - това също не е от голямо значение.
Има хора - тръгват към положителна  промяна, с психологична помощ, в един момент се стряскат от това, в което се превръщат и си искат старото положение. Редно е да бъдат оставени Simple Smile
Невсеки има ресурс за промяна и това си личи много ясно, за който вижда и усеща.

# 108
  • Мнения: 4
Прави те ли секс?

# 109
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Откога разликата между "излизаме" и "излиза ме"; "се реше" и "сереше" и т.н. е толкова тънка? Знам, че темата не е за правопис, но подобни абсурди се срещат все по-често.

# 110
  • Мнения: 3 865
двама човека с 2 деца би трябвало да успяват да се справят. Да не би да имаш прекалено големи изисквания към него? Той ако наистина много работи трябва да разбереш, че има нужда от почивка уикенда. Е не съвсем да ви игнорира, но и да не прекаляваш с претенциите към него. Освен това и теб те разбирам, че лудваш сама с тия деца. Не разбрах обаче защо викаш - той ли те провокира или просто така си викаш по навик. И аз викам ама то е щото мъжът ми е много провокативен и прави точно това, което съм казала 1000 пъти, че ме дразни. Но и аз го отчитам като голям кусур въпреки че де се вика ми дават причина, и все си викам че ще се сдържам. Ама то все едно като те боли да се сдържаш да не извикаш от болка - трудно е. Заповедите - на мен не ми пречат ако са от мъжа ми, но от други хора сигурно ще ме подразнят. Опитай се по-меко да му говориш - той ако се дразни от заповеди няма как да спре да се дразни - остава ти да се съобразиш с тази негова особеност и да станеш по-тактична. Лъвовете имате склонност да заповядвате и ще ти е трудно ама ще трябва да се научиш ако държиш на него и искаш да е добре. Мрънкането трябва да го забравиш - това не се търпи. Аз поне не го изтрайвам така че тук всичко е в твои ръце. Но то наистина е много дразнещо заедно с викането - това те прави непоносима за съвместен живот. Както казах имам подобен проблем и се боря с него и те разбирам, но трябва да опитваш да не викаш особено ако е без причина.

# 111
  • Мнения: 3 865
Откога разликата между "излизаме" и "излиза ме"; "се реше" и "сереше" и т.н. е толкова тънка? Знам, че темата не е за правопис, но подобни абсурди се срещат все по-често.

не връзвай - това си е чиста пробва  неграмотност. Някои хора са пропуснали началното училище

# 112
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 406
Може би е просто автокоректа на телефона?

# 113
  • София
  • Мнения: 1 941
Еми като толкова много работи, да вземе домашна помощница - да чисти, пере и там квото трябва.
Но проблемът не е в това според мен. Той просто бяга от отговорност. Това, че се изнервя и не иска да е с вас на плаж и тн.. за мен е и желание за забежка, която може би е факт вече. А седи на компютъра, не само като един вид оставете ме на мира, но и за да комуникира виртуално..Сори..

# 114
  • София
  • Мнения: 1 941
Ако имаше друга нямаше да стои пред компютъра през почивните си дни, а щеше да намира повод да излиза по "работа" или с приятели .
Това ще направи впечатление и бързо и лесно ще се хване... Веднъж приятели, втори път...и тя ще се усети.
Промяната на настроението е едно от главните издайници.

# 115
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
оффф като почнете така, всеки който не е в настроение и вече изневерява.... Еми и аз немога да го понасям ММ, като влезне в стаята и вече ме дразни. При нас проблемът е, че мен ми се прави и друго освен надпреварване с времето да сготвя, изчистя и да гледам детето, което  е голяммоо мрънкало. И вече и той като седне да ми обяснява как не му обръщам внимание, ама неиска да оставим детето и да идем някъде на почивка. Плюс това единственото му задължение е да ходи на работа и пак не изкарва достатъчно пари да живеем нормално.
Та в тоя ред на мисли потърси и ти с какво го дразниш твоя мъж. Според мен си има една мрънкава жена с последици вкъщи и не би си търсил нова.

# 116
  • пловдив
  • Мнения: 208
и моя беше така, на мен поради най-различни обстоятелства ми писна от това отношение и му казах, че не го искам и не го обичам и искам развод - бях съвсем сериозна. отношението коренно се промени ... като видя, че съм твърда и ще ме изгуби - обърна страницата и сега е по-кротък от агънце

# 117
  • Мнения: 3 865
и моя беше така, на мен поради най-различни обстоятелства ми писна от това отношение и му казах, че не го искам и не го обичам и искам развод - бях съвсем сериозна. отношението коренно се промени ... като видя, че съм твърда и ще ме изгуби - обърна страницата и сега е по-кротък от агънце

щото държи на теб и го отчел е като грешка. Или по някаква др причина го е страх да не му се изплъзнеш. Моят мъж няма така да реагира - първо, че ще ми повярва, че не го обичам и не искам да съм с него, второ - хич не го е страх да не го напусна, и трето - като се почувства застрашен веднага започва да мисли как да остане минимално наранен и как максимално той да изкяри от тази раздяла.

Общи условия

Активация на акаунт