PANDORA - Тема 2

  • 68 800
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 16 286
Свалям гривни и обеци в момента,в който се прибера вкъщи.Изведнъж започват да ми пречат.Нямам обяснение.Навън нямам такъв проблем.Благодаря за коментарите за осигурителната верижка.Ще пробвам на място,стига да има определен модел и подходяща дължина.Иначе ще се започне ходенето от магазин на магазин.Все пак исках да видя определените норми,но не е фатално.На чедото ще я купувам аз и искам да имам ориентир.Тя не иска,по-добре още един талисман.Казах,че това са мерки за сигурност.Ще я взема пък да видим къде ще ходи. Mr. GreenКато иска друг талисман, да купува с нейни пари.Не стига,че правя подарък,критики не приемам. NaughtyМай ще взимам най-късите осигурителни.
Сега чакаме намалението. GrinningДано не е мираж.

# 91
  • Down south
  • Мнения: 9 834
Имай размера на гривната и направи снимка на самата гривна. Ако можеш, най-добре, носи гривната с теб, за да пробваш различните варианти и да видиш, как ще изглвжда.
Не всяка верижка става за всяка гривна.

Да се похвалиш с покупката.

# 92
  • Мнения: 16 286
 ShockedТова,че не всяка верижка става на всяка гривна ме изненада.Благодаря,че ме преупреди!
Няма да ми даде гривната си.Не я сваля,а ако разбере защо,може да се заинати.Мога да пробвам с моята.
Различават се само по закопчалките.Мойта е ''любов''.Показаната по-горе закопчалка сърце.Нейната е най-стандартната закопчалка.Беше от оксидираните и  избеля,и сега е само среброто,та даже я е яд.На мен така повече ми харесва.Разбира се,че ще се похваля.Само да дойде 8ми,че нали уж намаление.Вече мисля как да изчепя по-рано от работа и да се занеса в най-близкият мол.

# 93
  • Down south
  • Мнения: 9 834
Едни се "навиват" стоят около закопчалката, други се плъзгат и се движат по гривната, трети са, като clips






Дано се разбира, какво искам да обясня.
Иди на място, носи твоята и пробвай, дано има избор.



ПП Тук имаше само една верижка, вкючена в намаленията и масово във ФБ им страницата се оплакваха, че няма никакъв избор

ето тази


# 94
  • Мнения: 478
Глупав въпрос, но за какво са тези верижки? Grinning Пред купуване на гривна съм, харесала съм я, както и няколко талисмана, но изчаквам да видя ще намалят ли някои от тях.

# 95
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Честито за решението @Червено лале! Blush
Името на верижките подсказва, че осигуряват сигурност. В случай, че закопчалката на гривната се отвори, осигурителната верижка е тази, която не позволява на гривната да падне от ръката.
В случай, че разбирате английски (това е от Каталога на Пандора есен-зима 2018) Hug

# 96
  • София
  • Мнения: 31 670
Скрит текст:
Свалям гривни и обеци в момента,в който се прибера вкъщи.Изведнъж започват да ми пречат.Нямам обяснение.Навън нямам такъв проблем.Благодаря за коментарите за осигурителната верижка.Ще пробвам на място,стига да има определен модел и подходяща дължина.Иначе ще се започне ходенето от магазин на магазин.Все пак исках да видя определените норми,но не е фатално.На чедото ще я купувам аз и искам да имам ориентир.Тя не иска,по-добре още един талисман.Казах,че това са мерки за сигурност.Ще я взема пък да видим къде ще ходи. Mr. GreenКато иска друг талисман, да купува с нейни пари.Не стига,че правя подарък,критики не приемам. NaughtyМай ще взимам най-късите осигурителни.
Сега чакаме намалението. GrinningДано не е мираж.
Кога се очаква?

# 97
  • Мнения: 2 606
Аз имам осиг. верижка и за мен(май вече се повтарям) е изключително важна!
Обаче, истината е, че не съм знаела, че има верижки тип клипс преди да купя моята. Ако знаех , бих я предпочела пред моята, която ме дразни, че се мести по гривната. Не че ако се отвори гривната няма да си свърши работата, но ако седи на едно място по ще ми харесва. Ама късно. Нова няма да купувам. Харесвам си я и когато си нося гривната си ми е спокойно. Аз и без това имам навика да губя неща Sad Харесва ми, че създава илюзията и за повече талисмани, все пак накрая накрайниците й са с големината на талисман.

Пп:Вчера в Английската пандора видях чокър. Направо се влюбих.И той е на размери и ако скоро имам път към Пандора искам да го видя на живо. Много, ама много ми хареса :=)

# 98
  • Мнения: 1 609
Моята гривна се закопчава и откопчава много трудно,може би защото  я нося много рядко и още не се отпуснала дори.Вероятно ако я нося постоянно по лесно ще започне да се откопчава.Толкова исках гривна ,ММ ми я подари за предния рожден ден ,купих си 3 талисмана ,а накрая не я нося,защото по принцип нося злато ,а златните талисмани ми идват скъпи.. Мисля роуз голд  клипсове да си взема ,скоро не съм гледала изобщо какво продават защото я бях отписала.. ама като чета темата пак се надъхвам да си я нося .Макар че не съм очарована изобщо от момичетата като облужване във Варна и в Русе,едва ли не да им се моля още малко за да си купя нещо. Това също ме отблъсква да пазарувям оттам. 

# 99
  • Down south
  • Мнения: 9 834
@ X.T,

Златните charms действително са скъпи. Тук започват от около $400.
След като носиш злато, защо не разгледаш Shine collection, 14K gold over silver. Цените са много по-приемливи. Малко по-скъпи от останалите charms, но много по-достъпни от златните.
За мен колекцията е изключително сполучлива. Имам някои неща и съм много доволна. Покритието стои и всичко изглежда много добре. Само за протокола и аз съм от тези, които не свалят гривните.


# 100
  • Мнения: 1 609
@ X.T,

Златните charms действително са скъпи. Тук започват от около $400.
След като носиш злато, защо не разгледаш Shine collection, 14K gold over silver. Цените са много по-приемливи. Малко по-скъпи от останалите charms, но много по-достъпни от златните.
За мен колекцията е изключително сполучлива. Имам някои неща и съм много доволна. Покритието стои и всичко изглежда много добре. Само за протокола и аз съм от тези, които не свалят гривните.



Не бих дала толкова пари честно за Пандора за талисмани,а и за коледа си взех един часовник от фешън дейс роуз голд и мисля че ще стои по добре с гривната и с роуз талисмани или клипсове.Ще видя какво ще има намалено сега.Инъче на часовника ще ми ходи новата гривна,защото е същата верижката 😍😍❤ама мм неиска да чува за Пандора вече 😂

# 101
  • Down south
  • Мнения: 9 834
Ако вече имаш нещо в rose gold, вероятно  с няколко такива charms, гривната ще изглежда добре.
Аз се включих с информация за позлатените им бижута, защото писа, че носиш злато.

Споделете какви са намаленията.
 Тук нямаше включено нищо от колекциите (Shine, Rose, Reflexion)

# 102
  • Мнения: 1 609
Ако вече имаш нещо в rose gold, вероятно  с няколко такива charms, гривната ще изглежда добре.
Аз се включих с информация за позлатените им бижута, защото писа, че носиш злато.

Споделете какви са намаленията.
 Тук нямаше включено нищо от колекциите (Shine, Rose, Reflexion)
Да,благодаря ти 🌼 Силно казано нося ,едно синджирче с висулки ,обеци и халка.Но към роуз съм се насочила заради часовника.

# 103
  • Мнения: 2 865
Моята гривна се закопчава и откопчава много трудно,може би защото  я нося много рядко и още не се отпуснала дори.Вероятно ако я нося постоянно по лесно ще започне да се откопчава.Толкова исках гривна ,ММ ми я подари за предния рожден ден ,купих си 3 талисмана ,а накрая не я нося,защото по принцип нося злато ,а златните талисмани ми идват скъпи.. Мисля роуз голд  клипсове да си взема ,скоро не съм гледала изобщо какво продават защото я бях отписала.. ама като чета темата пак се надъхвам да си я нося .Макар че не съм очарована изобщо от момичетата като облужване във Варна и в Русе,едва ли не да им се моля още малко за да си купя нещо. Това също ме отблъсква да пазарувям оттам. 
+ глас за Русе.

# 104
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
И моя часовник е роуз и аз също имам 2 роуз голд талисмана на гривната си, както и роуз голд кръгли талисмани на другата. Отиват си и на мен доста ми допада комбинацията сребро и роуз голд. С халката не е проблем, че е златна - поне според мен разликата не си личи.
Тук в Германия сега на разпродажбата се намира някое и друго Роуз талисманче, но не е кой знае какво....

Общи условия

Активация на акаунт