Ясновидки/врачки - тема 36

  • 136 300
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 144
Нека някой ,който е ходил при Валя от Ямбол да ми пише на лични.

# 226
  • Мнения: 631
Чували ли сте за жена от село Годеч, която много познавала?

# 227
  • Мнения: 16
В този ред на мисли, ще имам път към Ракитово. Някоя да знае за някой? Благодаря Simple Smile

# 228
  • Мнения: 30
Има един ходжа в Ракитово, при който ходих три пъти. Даде обещание, че със сигурност ще ми помогне, но вече мина доста време и няма никакъв ефект. Имаше много хора, който чакаха на опашка и бяха много доволни. Явно при всеки е различно на едни помага на други не.

# 229
  • Мнения: 16
Има един ходжа в Ракитово, при който ходих три пъти. Даде обещание, че със сигурност ще ми помогне, но вече мина доста време и няма никакъв ефект. Имаше много хора, който чакаха на опашка и бяха много доволни. Явно при всеки е различно на едни помага на други не.
С име помниш ли? То не ми трябва за чистене, а дали познава?

# 230
  • Мнения: 33
И аз търся тел. на Светлана от кв. Сухата река, също и на Лина, за която спомена bella74. Не съм писала отдавна. За Светлана имаше добри отзиви. Благодаря.

# 231
  • плевен
  • Мнения: 644
И аз търся тел. на Лина, за която спомена bella74.

Заповядай +359878382233 . Аз лично не съм доволна.  Мое мнение

# 232
  • Мнения: 30

С име помниш ли? То не ми трябва за чистене, а дали познава?
[/quote]
Мисля, че се казваше Ахмед. Ако някой знае друг ходжа около Ракитово нека пише

# 233
  • Мнения: 105
Често ви чета,но този път ще споделя консултацията с Ники от Варна.С недоверие подходих,но това което ми каза за настояще е точно така, за бъдеще ще трябва да изчакам.Много културно и интелегентно момче.

# 234
  • Мнения: 63
Здравейте, все още търся телефона на Светлана от Герена. А търся и някой за чистене, от както се скарах с една жена не ми върви, хората не ме понасят. Арабска магия или проклятие ми е сложила.

# 235
  • Мнения: 240
Cveteto_2009 и пепсито, Ники от Провадия същият ли е, за който е говорила desertrose преди няколко години?

# 236
  • Мнения: 139
С риск да ме наплюете или да ме нападнете аз ще кажа ,че съм доволна от Ники от гр. Провадия . Да търсила съм и други в отчаянието си и нетърпението си най вече и вече се разочаровах от всички   . Имам вече сбъднати негови прогнози и се надявам ,че и останалите ще се сбъднат. Heart
Здравейте. Може ли координатите? Благодаря.

# 237
  • плевен
  • Мнения: 644
С риск да ме наплюете или да ме нападнете аз ще кажа ,че съм доволна от Ники от гр. Провадия . Да търсила съм и други в отчаянието си и нетърпението си най вече и вече се разочаровах от всички   . Имам вече сбъднати негови прогнози и се надявам ,че и останалите ще се сбъднат. Heart
Здравейте. Може ли координатите? Благодаря.

Здравейте.  Ето координати  телефон: 0894665518 и мейл: nicky_georgiev101@yahoo.com

# 238
  • Мнения: 106
Здравейте.  Ето координати  телефон: 0894665518 и мейл: nicky_georgiev101@yahoo.com
[/quote]
Здравейте, cveteto, вие как се свързахте с него, лично посещение или по телефона? И каква е таксата? Благодаря!

# 239
  • плевен
  • Мнения: 644
По телефона , тъй като съм далеч от него . 25 лв за 30 мин

Общи условия

Активация на акаунт