Ясновидки/врачки - тема 36

  • 138 516
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 10 898
    Дарбата НЕ се купува ! За това хората с дарба пари не вземат - каквото оставиш, ако имаш какво де, защото има хора дето само дрехите на гърба си имат и са тръгнали по мъките...
    Ходжите, тези които по призвание са такива също не вземат пари. В исляма е голям грях да искаш пари за да помогнеш на човек, особенно за такива работи.
    При циганите е по-особенно. Там ако циганката/циганина който гледа наистина има дарба, също няма да поиска пари. Много са рядко такива, но ги има. За разваляне обаче би поискал. При тях това е за да има ефект - такъв им е обичая.
    Всичко е според зависи. 
P.S.
    Тези които са се учили нямат силата на тези които имат дарбата. Не пренебрегвам училите се, но дарбата просто няма как да я постигнат с каквото и да е учене !

# 211
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
И да попитам някой да е получил на л.с. е-мейл , на който като пишеш и пратиш едни пари ще  ти кажат всичко?
Просто питам за една преЯтелка!

# 212
  • плевен
  • Мнения: 643
И да попитам някой да е получил на л.с. е-мейл , на който като пишеш и пратиш едни пари ще  ти кажат всичко?
Просто питам за една преЯтелка!
Аз съм от жертвите! Получих няколко такива съобщения и съжалявам за изгубеното време и пари Angry

# 213
  • София
  • Мнения: 491
Всички, писали в темата, го получихме това съобщение. Защо се връзвате ? Flushed

# 214
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Всички, писали в темата, го получихме това съобщение. Защо се връзвате ? Flushed
Не се връзвам....питам дали някой се е вързал на Галка-галка шменти капели?

# 215
  • Мнения: 10 898
Аз такова нещо не съм получил, ама ми е любопитно за каква оферта иде реч Simple Smile

# 216
  • Мнения: 9 034
Аз мисля, че трява да има такса. Все пак ясновидецът ти е отделил време. Иначе той с какво се прехранва, да седи по цял ден да гледа? Или да ходи на работа и да гледа след това, което си е натоварване. Да не говорим за емоционалното.
Аз не съм против таксата. Аз съм против таксата да се взема преди началото на сеанса. Щото ако платиш и ти наговори едни глупости , после пари йок. На мене така ми се случи при Гьокчен. Отпред пред вратата такса, плащаш 30лв. и влизаш и какво....като почна да подпитва и да говори едни глупости-край нямаше. Ама и аз не поддавам- нито да , нито не.....Накрая вика -..много трудно ти се гледа. Аз й викам, ама вие нищо не ми познахте нито за миналото , нито за сега.....И тя, ами трудна работа! А парите ще ми върнете ли?
А  познайте дали ми върна нещо? ИмАл дал!
а сеансите при хората с дарба в пълно мълчание на клиента ли минават? Не проронвате нито думичка? И безплатно?

# 217
  • Мнения: 1
какво мислите за ходжата от смядово

# 218
  • Мнения: 243
Струва ми се, че всички смятаме, че всеки труд или усилие трябва да бъде овъзмездено. И художникът, поетът , певецът имат дарба , но получават заплащане. Живеем в такъв свят!
По-скоро въпросът е, че плащаме за празни приказки, най-често с абсолютното осъзнаване от страна на ясновидеца, че не може да предскаже, не вижда нещата, но прибира парите.
Все пак на мен ми се случи известен ясновидец от Русе, Яким се казва, да ме върне без да ми вземе пари. Каза ми, че не му се подава информация, да отида другаде.
И все пак, май наистина където съм плащала с фиксирана такса нищо не са ми познавали с едно изключение, но таксата е 10лв.

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 16:50 от Mimileta

# 219
  • Мнения: 10 214
И аз не съм получила такова съобщение. Не съм от благонадеждните платци. Smiley Правилно са ме преценили. Simple Smile Каква такса си искат при такава нелепа оферта?

Ясновидството е услуга. Предвид това, че масово се мами от предоставящите услугата, а не от потребителите й, явно трябва да се плаща след като си получиш услугата. Ако отидеш на фризьор и ти отрежат ухо, нали няма да си платите? А ако режат ухото на всеки клиент, тогава ще кажете ли "е, човекът е фризьор, от това се изхранва, нека реже там..". Какво да ядат тези хора ли? Да ядат пари от занимание, с което могат да се справят.

# 220
  • Мнения: 110
И да попитам някой да е получил на л.с. е-мейл , на който като пишеш и пратиш едни пари ще  ти кажат всичко?
Просто питам за една преЯтелка!

И аз не съм, явно е било избирателно...
Чета често тук и видях, че някой беше споменал нещо за цигани "гледачи", мен лично много ме е страх, чувала съм за техни клетви и магии, които трудно се разваляли и че кълняли много...
Аз лично там не бих отишла. ако някой има опит, нека сподели.

# 221
  • Мнения: 22
И да попитам някой да е получил на л.с. е-мейл , на който като пишеш и пратиш едни пари ще  ти кажат всичко?
Просто питам за една преЯтелка!

И аз не съм, явно е било избирателно...
Чета често тук и видях, че някой беше споменал нещо за цигани "гледачи", мен лично много ме е страх, чувала съм за техни клетви и магии, които трудно се разваляли и че кълняли много...
Аз лично там не бих отишла. ако някой има опит, нека сподели.
По въпроса за проклятията знам една истинска история, която сериозните привърженици на футбола познават отдавна. Давам линка, ако ви се чете. https://gong.bg/football-sviat/drugi/velikiiat-bela-gutman-i-neg … prokliatie-456303

# 222
  • плевен
  • Мнения: 643
С риск да ме наплюете или да ме нападнете аз ще кажа ,че съм доволна от Ники от гр. Провадия . Да търсила съм и други в отчаянието си и нетърпението си най вече и вече се разочаровах от всички   . Имам вече сбъднати негови прогнози и се надявам ,че и останалите ще се сбъднат. Heart

# 223
  • Мнения: 243
Едва ли някой ще те нападне за мнението ти, Cveteto_2009 . Ти си отдавна във форума, имаш постове в различни теми, ясно е че не си тук да рекламираш.
Често е разисквано, че на някого може  да се познае с голяма точност, а на друг абсолютно нищо. Аз лично очаквам точно такова споделяне, а не рекламиране на самозванци. Това, което е познал съществено ли е или е познал незначителни неща?

# 224
  • плевен
  • Мнения: 643
. Това, което е познал съществено ли е или е познал незначителни неща?

За мен е съществено това което каза . Според мен нямаше изгледи да се случи

Общи условия

Активация на акаунт