Любители на Котки - Тема 127

  • 38 917
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
Благодаря за темичката!

Котьо, при свекърва ми много помогна минералната вода в Карловска Баня. Преди 5-6 години имаше страшни кризи и започна да ходи всяка година.

Ето го бебе Майки - кротичък е тук:


Вчера ме докара до лудост. Издебна и се шмугна на балкона. За секунда се провеси на парапета. Под него има цветарник, който опасва и съседния балкон в апартамента ни. Няма как току така да падне и все пак... Цветарникът е с метални пръчки и при старание може пък да успее...
Мислех си, че ще опознае мястото постепенно, без резки движения. Заради цветарника смятах за ненужна мрежата. Старият ни котарак живееше там, седеше на балкона и на перваза на прозореца, без да се катери по парапета. Но беше и по-голям и нямаше как да изпадне между пръчките.
Днес внимателно проверих дали ще се опита да повтори упражнението. Стана същото. Хванах го и изяде звучен шамар. Прибра се скоростно. Но явно трябва да мисля нещо по-сигурно. Довечера ще пусна снимки как изглежда балкона, за да дадете идеи за обезопасяване. Цяла мрежа не ми се иска. Евентуално нещо тип люлка под цветарника по протежение на двата балкона.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за темата!!! 🌻🌻🌻

Ангелина е на 3-тия етаж! Всеки ден... чупливите играчки са окачени по лампите на тавана Simple Smile




Най-доброто обезопасяване на балкона е с мрежа. Всичко останало е потенциална опасност според мен.

# 17
  • Мнения: 21 275
И аз ще взимам катерушка,най-вероятно утре , че това диване да си намери занимание поне Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 715
Нашата катерушка дойде, но не е сглобена, че ще е подарък. Тежи над 20 кг Neutral Face Май добре ще му дойде на дреби.
Ангелина създава атмосфера Simple Smile
Елха не посмях да сложа все още. Чудя се дали да е в кухнята или само украса да наредим.

Последна редакция: ср, 19 дек 2018, 20:18 от Simantro

# 19
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Ние си сложихме изкуствена елха, играчките са само от плат (коледни панделки) или пластмаса, нищо чупливо. Само лампичките ме притесняват, но тях ги спирам вечер или като излизаме.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хоп-троп и аз в новата темичка.

# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Само лампичките ме притесняват, но тях ги спирам вечер или като излизаме.
Направо ги изключвай от контакта - най-сигурно.

Ние слагаме голяма елха  с чупливи играчки. Рафаела се изплаши миналата Коледа и само душкаше клонките. Тази година не знам как ще  бъде с две котки, едната от които малка и игрива.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 219
И аз ще взимам катерушка,най-вероятно утре , че това диване да си намери занимание поне Laughing

Да не те разочаровам, но катерушките не заменят същинските дейности на истинската котка - помощ при писане на домашни, текстообработващата дейност, качествения контрол и т.н. У дома заедно с Ангелина опаковаме подаръци. Аз се пъна над хартията и панделките, а тя си подмята тиксото и украсите между лапите. Има и неща, които пазя да не минат през шредера.

# 23
  • Мнения: 1 485
И аз да се присъединя в новата темичка. Благодаря!

# 24
  • Мнения: 21 275
Ваня, с глас се смея Grinning
Но си адски права.

# 25
  • Мнения: 5 846
Котките правят и цигулки. Наместват се върху елемента и хващат длетото😁

# 26
  • София
  • Мнения: 16 194
Снощи моите длани минаха през шредера.

# 27
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте,
Прекрасни мацинки, много, много милички!
Как е Мърки? Изглежда спокойна! Two Hearts Two HeartsTwo Hearts
Ето и нейно величество Клеопатра, която всяка вечер охранява подаръците. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 6 219
Ето това е истинска котка! Знае си работата! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 406
Мерси, Таня, за новата тема.
При нас елха с години няма.
Запис с Мими, лиглата:

Общи условия

Активация на акаунт