Любители на Котки - Тема 127

  • 38 903
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 653
Благодаря за новата тема Hug Flowers Bouquet

"Викнеш го 50 пъти от другата стая,  лежи и се ближе, не идва.  Удариш вратата на хладилника,  дотичва ще се пребие. " Animal Smile Cat
Моят Топчо е така, сигурна съм, че и при вас е същото.

# 31
  • София
  • Мнения: 16 193
Хладилника -  не толкова, обаче решиш ли да му чистиш тоалетната, направо лети към теб в тоалетната. Голямо вардене да не му изровиш акото.

# 32
  • Мнения: 22
Плачем вечер

# 33
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Демон срещу Рая

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 433
Данък от нас с Бела.



Бела и офисното "зайче" в една и съща поза спинкат.

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Ще опаковаме подаръци? Супер, ще се включа 😏


Ти сигурна ли си, че тези шишарки ще са за декорация? Намерих им по- забавно предназначение 🙄 😃😃 Там не успях със снимките, защото гонката беше много бърза 🤣

# 36
  • София
  • Мнения: 6 060


Мади следи много сериозно как ям семки или чипс. Laughing Дадох й една семка да види - изгледа я като войник въшка и продължи да се взира в мен.

И обича да гледа навън.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 140
Таня, мерси за темата!

Новото попълнение днес е в този вид:



Нещата рязко се развиха като при Яренцето- взе да пишка по леглата и по раниците на децата и затова още по- рязко от днес младежът е с 2 топчета по- малко. Понесе леко операцията, дивее барабар с яката, даже намери начин да яде с нея. С целувките трудно му се получава, но ползва помощ от приятел. Станал е 3,3кг.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 833
Котка ли е, енот ли е:

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Нашата сестра е Simple Smile

# 40
  • Мнения: 21 275
Гледам от вчера катерушки,но ми се ще да е по-височка.
Но не знам точно колко см да взема.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 236
уф, Кетя пак клечи в тоалетната... Баш преди празниците, хич не е ок за операция, ако ветовете почиват... Довечера май ще ходим на консулт.

# 42
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Месечинка, казвай с какво да помогна, ако е във възможностите ми. Лекарства, билки, хомеопатия, Бахови есенции...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ами не знам, диагностицирана е с камък в пикочния мехур. Докторът каза, че е за махане, когато решим. Иначе можело да пробваме с мечо грозде, уринал и т.н., обаче процесът е бавен и несигурен, в смисъл как ще накараш котка да пие чай от мечо грозде примерно... Мен ме е страх от операции, затова отлагам, а и тя нямаше проблеми откакто е при нас, до днес. Тая сутрин докато се закачахме посегнах да я хвана, тя ми избяга и за момент я стиснах през шкембето, дали аз провокирах нещо не знам Sad Сега съм на работа, а тя е сама вкъщи и я мисля. За трети път в рамките на 2-3 месеца се получава, даваме обезболяващо и уж минава за момента, но докато нещо не го провокира пак. На всичко отгоре и котката на свекърва ми, Бетито е със същите симптоми. Ужас просто. Само Ленчето е добре засега.

# 44
  • Мнения: 1 622
Добро утро, след закуската и след като тоалета е направен, Ая е уморена и е  готова за сутрешния сън  Joy


Дано на Кетя и на Бетито им се размине без операции  Hug

Общи условия

Активация на акаунт