Говорим си за "Свръхестественото", "боговете" и Човека #3

  • 28 612
  • 807
  •   1
Отговори
# 210
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не знам дали ще ми повярвате, но това сивото (етерно тяло, на места го наричат етерик) го виждам.

Да, то може и да се снима. Магнитният резонанс прави същото. И камерата на Бентов също.

Това са квантовите излъчвания от тялото.  Мъртвото тяло също има аура.

Телата на животните също имат аура, т.е. квантови излъчвания. И предметите имат аура. Сигурно и зелената еуглена има аура.

Едит: Не е камера на Бентов, а Кирлиановата камера, която може да снима аура.

Последна редакция: сб, 29 дек 2018, 16:32 от Eleonora_27

# 211
  • Мнения: 36 519
Наистина се вижда и на снимки, както и на клипове - за някои се чудя дали не е ефект, който е сложен нарочно, като в клипа към песента Защо на БТР - Асен Блатечки има много ярко енергийно поле.  Не знам защо, мои познати, на които съм се опитвала да го покажа казват, че не виждат нищо.
Скрит текст:

# 212
  • Мнения: 223
Наистина се вижда и на снимки, както и на клипове - за някои се чудя дали не е ефект, който е сложен нарочно, като в клипа към песента Защо на БТР - Асен Блатечки има много ярко енергийно поле.  Не знам защо, мои познати, на които съм се опитвала да го покажа казват, че не виждат нищо.
Скрит текст:

Е много ясно, че на Блатечки нарочно е направено в клипа, това е клип, вид художествено произведение. Защо изобщо се чудиш....

# 213
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Да, това на клипа с тоя Асен е умишлен ефект.

Петя, мисля, че много хора виждат нещо като аура при другите, а дори може би и при предметите.

Ония, дето са пили ауяска, точно такива неща разказват, че виждат, когато очите им са отворени.

Но някой хора си го могат без помощ. Явно сетивата им са по-отворени и като цяло са по-чувствителни.



# 214
  • Мнения: 36 519
Посочих този клип като пример, защото се вижда ясно - имах предвид, че абсолютно същото (но не толкова ярко) може да се види на много други места - както клипове, така и филми. И интересното е, че около някои фигури се вижда, а около други - не. В тези случаи се чудя дали не е поставено нарочно с цел внушение на нещо.
Аз имам много снимки с познати и членове на семейството, на които се вижда - при един и същи фон на някои хора личи, а на други не. Така че със сигурност не се дължи на светлината. Може би е свързано с моментната енергия на човека.

# 215
  • Мнения: 223
Посочих този клип като пример, защото се вижда ясно - имах предвид, че абсолютно същото (но не толкова ярко) може да се види на много други места - както клипове, така и филми. И интересното е, че около някои фигури се вижда, а около други - не. В тези случаи се чудя дали не е поставено нарочно с цел внушение на нещо.
Аз имам много снимки с познати и членове на семейството, на които се вижда - при един и същи фон на някои хора личи, а на други не. Така че със сигурност не се дължи на светлината. Може би е свързано с моментната енергия на човека.
Сега те разбрах вече.
Аз не съм виждала нищо, но преди години нашите ме водиха при Вера Кочовска. Никога няма да забравя как ме движеше с ръцете си от разстояние, без въобще да ме докосва ме люлееше, както стоях с гръб към нея. Тая енергия, която почувствах, учените я отричат да съществува, но аз я усетих лично. Оттогава знам, че това, което виждаме не е всичко, което съществува. Всички учени на света не могат да ме разубедят.

# 216
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Сега те разбрах вече.
Аз не съм виждала нищо, но преди години нашите ме водиха при Вера Кочовска. Никога няма да забравя как ме движеше с ръцете си от разстояние, без въобще да ме докосва ме люлееше, както стоях с гръб към нея. Тая енергия, която почувствах, учените я отричат да съществува, но аз я усетих лично. Оттогава знам, че това, което виждаме не е всичко, което съществува. Всички учени на света не могат да ме разубедят.

Не всички учени отричат влиянието от разстояние, телепатията и телекинезата.

Напротив, правят се много изследвания и опити да се обяснят тези явления, защото ги има.


НО, действително повечето учени не обръщат внимание на такива неща.



Древните мъдреци вярвали, че човечеството е било отрязано от източника и смисъла на живота. Няма нито една древна или аборигенска култура, която да не говори за праисторическа епоха на злато, мъдри магьосници, герои на дракони и високи цивилизации, които в крайна сметка са паднали в забвение поради морално отхвърляне и злоупотреба с технологична сила. Старейшините и шаманите изобщо не се съмняват в това. Според тях човек е паднал от голяма височина и е изгубил морално и духовно пътя си. Много митове и легенди в света дори стигат дотам, че ни казват защо човек е бил отделен и е полудял. Те съхраняват знанието, което говори за ужасни небесни и земни катаклизми, които са опустошили Земята и са разтърсили съзнанието на хората в основите му.

За съжаление, митовете и легендите не представляват интерес за голяма част от учените. Те не се занимават с престижните западни философи от миналото, независимо дали са рационалисти или емпирици.

Въпреки интригуващите разкази на Платон за разговорите на баща му с египетски адепти, западните духовници и покровители на знанието обръщат малко внимание на праисторически останки. От времето на Платон посланието на племенните разказвачи на истории и лечители обичайно се осмива и отхвърля от огромното мнозинство учени и миряни от Западния свят.

Днешните академици вярват, че в миналото човек е бил примитивен и ирационален.



Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 01:58 от Eleonora_27

# 217
  • Мнения: 2 013
"Какво?", защо оста на вътрешните чакри (от 2ра до 6та) е хоризонтална, явно се завихря по хоризонталната ос, а 1ва и 7ма съответно са по вертикалната ос, което би било по-правилния извод?

Кой е източника на тази графика?

# 218
# 219
  • Мнения: 7 006
"Какво?", защо оста на вътрешните чакри (от 2ра до 6та) е хоризонтална, явно се завихря по хоризонталната ос, а 1ва и 7ма съответно са по вертикалната ос, което би било по-правилния извод?

Кой е източника на тази графика?



Щото фонтанелата и перинеума са по вертикал на тялото ти, устата например е отвор по хоризонтала..
Как да имаш край на вортекс от хоризонтал,който да бъде във вертикал?
Нали говорим 3а вортекси?
https://en.wikipedia.org/wiki/Vortex
Графиката си е съвсем то4на,от нета е

Humаn chаkrаs is vortex
https://www.google.com/search?q=Hum%D0%B0n+ch%D0%B0kr%D0%B0+is+v … =1366&bih=608








Подробно
https://aurahealingbyphone.com/aura-healing-tutorial/




Съглaснa съм с Мулдaшев относно пирaмидaтa Кaйлaс(имa и много Ну Ейдж простотии,но нейсе)   ,и се питaм кога ще бъдaт и3следвaни Шумен и Вaрнa?Щото твa вси4кото дето го мислим 3a плaнински въ3вишения,сa пирaмиди.

Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 09:10 от Какво?

# 220
  • Мнения: 2 013

Този филм съм го гледала, но с прескачания

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:06 от Magdalena1978

# 221
  • Мнения: 2 013
Още от вчера исках
Ами това е в общи линии. Сега ако имам време ще изгледам горния филм.

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:06 от Magdalena1978

# 222
  • Мнения: 2 013
Относно т.нар. лечителски способности. Все още ми е тъмна Индия.

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:08 от Magdalena1978

# 223
  • Мнения: 36 519
Според мен, лечителските способности зависят и от другия човек - ако той не вярва, че ще стане (ако е скептичен, като мен - аз не вярвам и на обикновените лекари, при които ходя), това пречи на целия процес.

# 224
  • Мнения: 2 013
Така е, има нещо вярно

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 11:08 от Magdalena1978

Общи условия

Активация на акаунт