Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 дек. 2018, 15:09 ч.

Разваляне на магии.Тема номер 2

• 6 624
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
Здравете, някий знае ли в София или наблизо някой който да разваля магии? Имам арабска магия направена. Хората не понасят да са в мое присъствие, мразят ме от пръв поглед. Никога не е било така и не мога да си намеря работа защото не понасят да съм край тях.

# 31
Всичко е в ръцете на Небесния Отец-и имането и нямането! Искай от Небесния Отец или от Сина Му Исус и ще ти се даде! Луната е "слънцето" на сатана! А всеки който се прекланя пред звяра ,и пред символите му ще пие от виното на Божия Гняв! 2- "Не си прави кумир и никакво изображение на онова, що е горе на небето, що е долу на земята, и що е във водата под земята; не им се кланяй и не им служи"

Това за Луната просто е върха на сладоледа!!!  Луната има специалната функция да изтегля до 75% от негативната енергия, която се създава на земята от хората, техните мисли и техните дела.  Ако луната я няма Земята ще експлоадира. Силата на луната идва от нейния магнетизъм, който е най-силен при пълнолуние 🌕 и това е именно благодарение на Слънчевата светлина, която огрява луната. И обратното при новолуние магнетизма е най-слаб. Водата и приливите и отливите показват притегателната сила на луната, но без слънцето нито ще съществува нещо в нашата система, нито луната ще работи.

Това за кумирите е ясно и означава, че всички религии включително православни, католици, протестанти и всички други форми на религия, която всъщност е променено и осакатено Божествено Учение, трябва да си разрушат храмовете, православните иконите и кръстовете, хиндуистите и будистите и те трябва да си срутят храмовете и статуите. Принципа на религията е същия като на лъжеученията и сектите - взима се ядро истина и се обвива с лъжи, измами и мрак. Защото, ако е очевидна лъжа, никой няма да се хване на нея и да я последва.
Сенко - Да знаеш, че всички религии са един дол дренки, само методите уж са малко по-различна и термините и формите са други. По отношение на Будизма мога да кажа, че изобщо не е толерантен а е същия шит, като всички религии, защото преди 10 дни бях в свещен будистки манастир в страна от изтока, където хората ходят да се учат от монасите как да медитират. Там в мястото където те настаняват да спиш съответно мъжете са на едно място а жените отделно на друго. В сградата, където трябваше да спя имаше момче, което очевидно не беше добре и лежеше пъшкаше. Аз го попитах дали е добре, защото всички други бяха на вън на слънце и той каза, че има температура и не се чувства хич добре. Аз го попитах дали има нужда от помощ и му обясних, че с енергия може да се направят много неща и той да се излекува. Той ми каза, ако може това да се случи да действаме направо и така. Започнах да му подавам енергия и може би след 20 мин дойде отговорника на манастира, който не е монах и ме попита, какво правя. Аз му обясних, че.му подавам енергия, за да облекчим състоянието му и да се ускорят процесите на регенериране и той ми обясни, че аз не мога да правя такива неща и, че само лекарите могат. Каза ми, че това нямало да проработи и аз в техния манастир не мога да правя такива неща и не мога да говоря с никого за неща различни от това, което те обучават там в случая за медитация, тоест не мога да споделям никакъв опит а послушно да си мълча и да оставя момчето да се мъчи, докато намерят лекар. Момчето каза, че се чувства по-добре, но въпреки това не ми се позволи да приключа сеанса. Така, че будизма е същия шит като всички останали религии. Както Учителят Петър Дънов Беинса Дуно е казал в беседите - Ако сега дойдат Буда или Христа, те няма да могат да познаят ученията, които едно време са дали на човечеството. Още по-логично - Ако тези учения бяха Божествени, защо за толкова хиляди години не са променили света към по-добро и разумно развитие?  Защо хората продължават да се убиват, да лъжат, крадат, да има смъртна присъда?  Много просто защото всички религии служат на княза на този свят, които с времето така хубаво ги изменя, че да работят за неговите нужди и затова едно и също се върти от хиляди години. Христос казва - ако ти ударят плесница, дай си и другата буза.  И на това основание кръстоносците са избили милиони души в името на Бога за благото на християнството!  Това са очевадни противоречия и простотии, както и всички скандали с хомосексуалните проявява на монаси, скъпите автомобили, след разсекретяването на досиетата се оказва, че голяма част от служители на ДС са станали свещеници и това е масата от представителите и затова и плодовете са им такива. При такава измама, няма как нито Кипряновите нито Василиевите молитви да работят. Аз съм бил свидетел на това. Не искам никого да съдя!  Бог да дава светлина, любов и здраве на всички, но ако хората ходят в калното блато, за да открият жива вода, която да им даде живот няма как да се получи това. И в случая проблема е в хората, не в блатото, защото Бог ни дава свобода и ни е дал извори безкрай, само човек да има желание и търпение да отиде до там.

Общи условия

Активация на акаунт