Сатаната е в главата ми

  • 6 229
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Аз...
Не знам как да започна.
Аз съм една 18 годишна ,която ще си живее живота -нищо,че в момента съм будна,защото съвестта ми се опитва да ме накара да се чувствам виновна.
Реално винаги съм била от по-странните деца.Нямам предвид болна от нещо или нещо друго.
Винаги съм се борела срещу това,което не ми харесва.Никога не съм се примирявала.Плакала съм 2 пъти.Общо взаето не ми е пукало за нищо.
И не ме и беше страх от нищо -простете обаче винаги съм мислела страховете на хората за странни.Не си обяснявах защо се някой се страхува от нещо.
Но не искам да ви давам грешна представа,че съм от онези побойници,от които страдат всички.
Няма значение каква съм била.Най-важното е,че винаги съм оцелявала и не ме тъпчеха.Защото ги плашех по един или друг начин.
По едно време и слухове се бяха разчули,че съм социопат , и че съм била манипулирала хората.Това беше ако не се лъжа в 9клас.
Малко след това се появи едно мило момиче-перфектната възможност за забавление ако питате тогавашната мен.
Започнах фалшивото приятелство и си мислех,че до два месеца ще се разкара.
Но не беше така.Малки след това се привързах ии реших,че приятелството ние е реално В момента съм в 12клас.
Изгубих години от живота си заради нея.
Когато започнах да контактувам със знаете кой и т.н. разбрах,че реално тя ме е манипулирала ,че ме е лъгала за всичко,да не говорим,че е говорела глупости за мен на момчето ,което харесвах.
И реших да приключа това приятелство.
Но първо трябваше да се уверя.
Това за момчето-истина е.Както и да е той се извини.
Нарочно я попитах дали и се излиза-отказа както прави в продължение на 4 месеца.Отидох в мола.Познайте кой видях?Тя и едно момиче си купуваха еднакви блузи.Цитирам"Ти си най-добрата ми приятелка, а не онази патица "..
Както и да е -след 2 часа ми звънна да се видим.Отказах.Натам се сещате какво става-скандал.
Тя се мъчеше да остане неразкрита, но след като и казах,че имам доказателства тя започна да ме обвинява.
Ейй не си мислете,че ми пука, нали?

****

Благодаря за нещата,които казахте.Без значение дали сте казали,че ми хлопа дъската или сте казвали важни неща.
Аз не съм луда -напротив нормална съм от към тази гледна точка.Не съм Шизофреничка,Социопатка,Психопатка и т.н.
Нито пък съм просяк.
И определено няма да свърша по този начин .
Имам време да изкукурихвам.

# 16
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Никой не ти е поставил диагноза, тук не сме лекари.

Но начинът, по който говориш, нещата, които разказваш, не звучат никак добре. Щом са те нарекли социопат/психопат, значи са забелязали нещо нередно или притеснително в теб.

"Разговорите" ти със you know who... не знам как да коментирам, не е нормално, отблъскващо и притеснително е. При всички положения е добре да се консултираш с психолог/психиатър.

# 17
  • Мнения: 11 317
А, почнахме със самосъжаленията.

Няма човек, който да не е бил предаден от приятел, а някой даже от близък и роднина. Това не са кой знае какви драми от житейска гледна точка. Но когато се случват, наистина е болезнено и ни се струва, че светът ни рухва.

Жалко, че така е приключило това приятелство, но в живота единици приятелства са истински и до края. Да си загубила времето си? Едва ли? Говориш така сякаш си планирала да се жениш за нея и тя видиш ли се е врътнала от уговорката. Това е приятелство - заедно сте докато ви е приятно. После кой откъдето. В приятелството няма задължения, обяснения и вричания вовеки в любов.

Обаче да се върнем на теб. Ти прочете ли какво е характерно за психопатите? Видя ли нещо общо със себе си? И не, това не е обида. Психопатията е .... хм дори не е заболяване, а състояние с което се раждаш. Имаш вина колкото това, какъв цвят са очиите ти. Психопатията те лишава от определени емоции, но ти дава други предимства. Човек като чуе психопатия и си мисли, че ще чуе как мълчат агнетата Simple Smile а то е състояние на душевността и емоциите върху които може да поработи. Липсата на страх, на "не ми пука", на манипулатор са характерни.

Това със сатаната разбирам, че са детински глупости, но за голямо момиче пишеш неща които трябва да си надрасла. 

# 18
  • Мнения: 154
Скрит текст:
Аз...
Не знам как да започна.
Аз съм една 18 годишна ,която ще си живее живота -нищо,че в момента съм будна,защото съвестта ми се опитва да ме накара да се чувствам виновна.
Реално винаги съм била от по-странните деца.Нямам предвид болна от нещо или нещо друго.
Винаги съм се борела срещу това,което не ми харесва.Никога не съм се примирявала.Плакала съм 2 пъти.Общо взаето не ми е пукало за нищо.
И не ме и беше страх от нищо -простете обаче винаги съм мислела страховете на хората за странни.Не си обяснявах защо се някой се страхува от нещо.
Но не искам да ви давам грешна представа,че съм от онези побойници,от които страдат всички.
Няма значение каква съм била.Най-важното е,че винаги съм оцелявала и не ме тъпчеха.Защото ги плашех по един или друг начин.
По едно време и слухове се бяха разчули,че съм социопат , и че съм била манипулирала хората.Това беше ако не се лъжа в 9клас.
Малко след това се появи едно мило момиче-перфектната възможност за забавление ако питате тогавашната мен.
Започнах фалшивото приятелство и си мислех,че до два месеца ще се разкара.
Но не беше така.Малки след това се привързах ии реших,че приятелството ние е реално В момента съм в 12клас.
Изгубих години от живота си заради нея.
Когато започнах да контактувам със знаете кой и т.н. разбрах,че реално тя ме е манипулирала ,че ме е лъгала за всичко,да не говорим,че е говорела глупости за мен на момчето ,което харесвах.
И реших да приключа това приятелство.
Но първо трябваше да се уверя.
Това за момчето-истина е.Както и да е той се извини.
Нарочно я попитах дали и се излиза-отказа както прави в продължение на 4 месеца.Отидох в мола.Познайте кой видях?Тя и едно момиче си купуваха еднакви блузи.Цитирам"Ти си най-добрата ми приятелка, а не онази патица "..
Както и да е -след 2 часа ми звънна да се видим.Отказах.Натам се сещате какво става-скандал.
Тя се мъчеше да остане неразкрита, но след като и казах,че имам доказателства тя започна да ме обвинява.
Ейй не си мислете,че ми пука, нали?

****

Благодаря за нещата,които казахте.Без значение дали сте казали,че ми хлопа дъската или сте казвали важни неща.
Аз не съм луда -напротив нормална съм от към тази гледна точка.Не съм Шизофреничка,Социопатка,Психопатка и т.н.
Нито пък съм просяк.
И определено няма да свърша по този начин .
Имам време да изкукурихвам.
Прекрасно описание на гранично личностно разстройство. Там се срещат и психопати , и социопати, а понякога 2 в 1. Намери си МНОГО добър психиатър, защото това не е шега!

Последна редакция: пн, 31 дек 2018, 20:34 от AnMary

# 19
  • Мнения: 223
Спри да търсиш внимание в нета и започни наистина да си гледаш живота в реалността, приятели, гаджета и т. н. Забавлявай се и забрави всички тия отнесени от вихъра щуротии.

# 20
  • София
  • Мнения: 500
Защо словото на Дънов да е път към Ада?
На много хора им действа зареждащо.. и на мен

# 21
  • Мнения: 36
Защо словото на Дънов да е път към Ада?
На много хора им действа зареждащо.. и на мен
https://pravednik.wordpress.com/2015/09/18/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1 … 0%BB%D0%BE%D1%81/  Ето защо.Очите са огледалото на душата виж го дънов на снимки колко са студени,жестоки и зли очите му! Лишени от всякаква доброта и топлота ! Които изтрие думите ми на него Небесния Отец ще изтрие името от книгата на живота ! Амин !!!

# 22
  • Мнения: 35
Съветът ми е да не се занимаваш с тези дяволски неща, понеже човек се излага на такива влияния, към които сам се насочва. Теб очевидно те влекат, така да се каже по-тъмните аспекти на живота - невидимото и скритото, мотивите на поведение (манипулациите), и типът връзки които ти харесва да създаваш с хората са по-задълбочени.
По пътя на живота си ще срещнеш всякакви хора - дори и такива, които не ти казват истината и те злепоставят пред други хора - трябва да се научиш да ги разпознаваш, защото навън има прекрасни хора, които да избираш за приятели.

Това, което се случва в главата ти в момента е следствие от това, че си насочила вниманието си към криви сатанински области - по-добре прочети малко книги на психологическа тематика и гледай да прекратиш контакта с какъвто и демон да си се свързала, тъй като може да позволиш на тъмни енергии да използват младото ти тяло и енергия, за да се изявяват и без да усетиш ще изгубиш контрол над себе си. Повярвай ми, такова създание илюзорно ще си мислиш че ти дава сила, а всъщност ще те ограбва, защото няма друг начин по който да се изяви.
Може да изгледаш дори филми като Константин (2005) или Ритуалът (2011), за да си дадеш сметка с какви създания би си имала работа, ако продължаваш в тази посока..

# 23
  • Мнения: 154
Ритуали с вселяване на демони са двойствени и много рядко,  дори никога не се използват от опитни магове. При вселяване се губи контрол. Неопитни или начинаещи магове много често смятат , че използвайки ритуал с вселяване ще станат " могъщи " или ще накажат някого. Демон може да унищожи всички жизнени сфери,  вкл. и физически,  но може и да му хареса и чрез действията си да даде могъщество в живота на донора. Тук нещата са непредсказуеми. Няма маг,  който да направи такъв подарък на врага си. Това не се отнася за девойката,  пуснала темата.

# 24
  • Мнения: 447
По отношение на твоят проблем със сатаната, трябва да се изясни нещо много важно. Във всяка една религия се използва система за разделение между доброто и злото, за да се обърка човека и да се използва принципа " Разделяй и владей ".  Така християните казват, че тези които са християни са правоверни а всички останали са грешни и Бог щял да ги накаже. После православните казват, че само те са правоверни а католиците и протестантите и всички други вярващи в друго са грешници. Така и мюсюлманите обясняват за другите и така всички форми на религиите единствено разделят и заблуждават хората и затова и света си все един и същ.
Много е важно да е знае това, че света,  в който живее е дуален - двойствен - полярен - + и -, добро и зло,  черно и бяло, топло и студено, бързо и бавно и това е така, защото за да съществува материя трябва да има 2 полюса. Но всички тези неща са различни за всяка една и душа и нивото на нейното съзнание и разбиране.
В случая сатанайл е бил един от най-близките ангели до Бога и чрез падението си той отново приема да служи на Бога като приема ролята на този, който винаги изпитва, изкушава и създава съпротивление, за да може душата да се развива. След падението си той губи айл и става сатан а не както преди сатанайл. Нито Бог нито сатан могат да влияят на свободната воля на хората и това е доста добре показано в Библията от историята за Адам и Ева и плода на знанието. След като Бог създава всичко и човека, той обяснява на Адам и Ева, че в градината има само едно дърво, от както те не бива да ядат, защото ще активират процеси, за които те не са готови все още. Ако Бог искаше да ограничи свободната воля на Адам и Ева той щеше да направи кафез или ограда около дървото и тогава те, каквото и да правеха нямаше да могат да ядат. Същото е и с дявола - сатан. Той също не влияе на свободата им воля, защото той не е откъснал плода да им го даде директно в устата а той просто ги изпитва, като Им казва, че Бог ги е излъгал и те ще станат Богоподобни, ако ядат от това дърво. И така човек сам прави избора си и така си кове съдбата. Така, че всичко, което ни се случва е провокирано от самите нас или от нашите прадеди и уроците, които са ни оставили.

Твоя проблем има решение и то може да ти бъде дадено от Бог, който живее в теб и от Господ. Възможно е и разни други нисши същества от тъмните сили да се свързват с теб и затова да ти случват тези неща или да има някакво друго енергийно влияние. Ако търсиш помощ Има как това да се устови и с Божията Помощ да се промени. Ако имаш нужда от съдействие може да ми пишеш на лични. Желая ти успех и светлина 😊☀🍀

# 25
  • Мнения: 20
Няма никакъв Сатана или Господ .Спрете да се занимавате с глупости,защото ако продължавате в същия дух,психиатрията ще Ви се струва луксозна дестинация.Много по -различни са нещата ,но за това иска много познания и високо ниво на осъзнатост.

Общи условия

Активация на акаунт