Малка точица си имам вече, през АВГУСТ ще е мъничко човече!

  • 23 700
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 1 730
И аз се мажа вече против стрии. Взех си на Мустела.

# 61
  • Мнения: 2 250
Лорена, аз също имам отпуснати 10 кг макс за цялата бременност и не виждам как ще стане защото имам зверски апетит Scream

# 62
  • Мнения: 496
Момичета някой има ли болки в корема? Моите са много леки, тъпи, но нещо се притесних. Ако не минат до утре мисля да звънна на доки да питам за някакъв магнезий. Знам, че магнерот или магнерич предписват. И сега малко странен въпрос, но се замислих дали може да са газове. Защото кръста не ме боли , а като си натиска леко корема усещам като балбучкане 😀 Боже така го обясних, ама какво ли не ми минава през акъла вече.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 043
аз бях доволна от моя доктор, май повече ме гледаше на ехограф от други места, но е малко серт и не ми се иска пак там.... иначе Тодоров в 7 ДКЦ. Иначе първото ми раждане беше по спешност в 35г.с. и ме пое екипа на д-р Гърчев в Майчин дом, този път мисля направо да си го избера!

# 64
  • Мнения: 127
Poly12, аз болки нямам, но съм подута със същото бълбукане. Коремът ми е като за 4ти месец Flushed

# 65
  • Мнения: 19
И аз имам болки ниско долу сякаш ще ми дойде МЦ. Вчера се чух с докторът ми каза ми нош па и лежане и ако отново прокървя да му се обадя спешно. Днес съм като фурия, дай боже все така. Започнах да се мажа с масло против стрии на Икаров, с първата бременност много ми помогна и качих 20кг.

# 66
  • Мнения: 85
Poly12  аз съм с постоянни болки ако не пия но-шпа добавиха ми и дуфастон поради тази причина.. но всичко е след консултация с док.

# 67
  • Мнения: 625
Поли, а до тоалетна ходиш ли спокойно, защото мен корема ме боли така като имам запек,  аз имам запек от началото още... направо имам някои мъчителни дни... но с прясно мляко и киви ми поминава, поне за сега..
Извинявайте, че подхванах тази тема ама... това било нормално да ни се случва по време на брем.

# 68
  • Varna
  • Мнения: 1 730
И  аз имам проблем с ходенето до вц.Киви и мляко за съжаление не ми помагат всеки път, та си купих от аптеката шоколадче. Напълно безвредно за бременни и помага.

Последна редакция: пт, 28 дек 2018, 20:21 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 69
  • Мнения: 2 250
Пектина също знам,че помага и би трябвало да е безвреден,нали от ябълки се добива 🙄

# 70
  • София
  • Мнения: 1 123
Кики, и мен ме бройте сред запечените 😅 Не съм открила за съжаление какво помага, понякога няколко глътки кафе вършат работа, но не винаги 🤷🏻♀

# 71
  • Мнения: 421
Аз за ЖК пак... предната бременност чаках до 12та седмица, после се замотах още 1-2. Обадих се за час и ми дадоха след месец. Като отидох с корема за първоначален преглед, докторката се опули. Но не знам ползата каква е точно. Гледат два пъти на видеозон, всеки път мерят обиколка, килограми и кръвно и това е... е, и една ПКК и урина сякаш имаше...

# 72
  • Мнения: 2 516
Аз ту съм запечена, ту разхлабена. И двете положения са неприятни.
Има ли някоя мама от Петрич или Сандански в темата, че всички пишат за ЖК в София, а за моя район, засега няма...

# 73
  • Мнения: 127
Аз съм в другата крайност. С първата бременност съм ходила по 14 пъти на денонощие Joy

# 74
  • Мнения: 365
Аз също съм със страшен запек 😬 и вече пия втора опаковка Дуфалак, но той май освен ужасни газове нищо не прави. След двуседмични неуспешни опити с киви, мляко, сини сливи, кафе, свещички и милион други открих, че при мен действа единствено чисто кафе на гладно сутрин и една голяма, мека круша 😁 извинявам се и аз за темата на разговора, но се надявам да помогна, че иначе е кошмарно просто

Общи условия

Активация на акаунт