Нуждая се от добър ендодонт в София

  • 9 263
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 763
В крайна сметка, се оказа, че добър зъболекар с достатъчно опит също успява да се справи. Моята зъболекарка беше категорична, че зъбът не е за вадене. След няколко месеца лечение успя да спаси 5-ти зъб въпреки кривите канали и прелекува 6-ти.

# 16
  • Мнения: 313
В крайна сметка, се оказа, че добър зъболекар с достатъчно опит също успява да се справи. Моята зъболекарка беше категорична, че зъбът не е за вадене. След няколко месеца лечение успя да спаси 5-ти зъб въпреки кривите канали и прелекува 6-ти.
Може ли да споделите контакти?

# 17
  • Мнения: 2 763
Зъболекарката ми не е в София и не съм сигурна, че ще бъде от полза. Ако въпреки това се интересувате, ще ги дам.
Иначе, хирурзите и ендодонтите, които ме консултираха и препоръчаха операция за изваждане като единствен изход, бяха от специализирана клиника в София.

# 18
  • Мнения: 313
Благодаря за отговора! Мисля, че би било полезно да споделите и името на зъболекаря ви, и името на клиниката и за други, които търсят информация Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 2 763
Зъболекарят ми е д-р Пролет Колева. Практикува от много години, лекувала съм и друг сериозен проблем със зъб зъби при нея още преди двайсетина години. И тогава и отне месеци след работата на "специалисти" в реномирана клиника, но пак ми спаси зъба - първи горен.
Клиниката е ЕО Дент.

# 20
  • Мнения: 10
Здравейте!
📌Казвам се Мария и съм студентка в 5 курс по дентална медицина към Медицински университет- София.
📌Предлагам БЕЗПЛАТНО дентално лечение на деца между 5-18г възраст. Услугите са представени по долу.
📌Лечението се извършва под абсолютния контрол на лекари-преподаватели със специалност детска стоматология! А атмосферата е пригодена така, че децата да се чувстват спокойни и обгрижвани. Принципът ми на работа е след всяка манипулация детето да бъде поощрявано с малки подаръци, които съм приготвила за него.
📌За възрастните също предлагаме дентално лечение на символични цени:
-лечение на кариеси, пулпити, периодонтити
-почистване на зъбен камък, лечение на пародонтити
-екстракция(вадене) на зъби
-изработване на протези, коронки, мостове.

Ще се радвам да Ви бъда полезна, а и Вие на мен! Заповядайте при нас!

# 21
  • Мнения: 2
Здравйте, може ли малко повече информация за цените?

# 22
  • Мнения: 6
Здравейте, трябва да посетя ендодонт,защото имам проблем с предния зъб,който обаче е изграден и въпроса ми е по време на лечението без зъбче ли ще стоя?Правил ли е някой такава процедура,за да ми каже дали има някаква алтернатива?

Общи условия

Активация на акаунт