Откраднат живот • тема 72 • в очакване на сезон 7

  • 31 361
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Шинова голяма защита на Стаменова прави. Това, което обаче искрено ме разсмя бе Милошев миналата година получи приз за "Принос в утвърждаването на авторитета на лекарското съсловие" по време на първите годишни награди "Лекар на годината 2018" - с нестабилните лекари, със секса, с пиенето, с подигравката на някои пациенти, случаите на Захариев? Показва една неприятна страна от лекарския живот.

# 706
  • Мнения: 9 486
На снимката на Марта и в Инстраграм също много убедително пишат, че е Юруков, така че все повече започвам да вярвам, че ще ми изпълнят желанието 😀

Относно жълтите сайтове е ясно, че съчиняват какви ли не фантасмагории, но повече ме е яд, че има хора, които им вярват и им вдигат рейтинга като им разпространяват измислените клюки.
На мен лично много ми олеква мнението за даден човек, ако виждам, че той използва жълтур като източник на информация.

# 707
  • Мнения: 4 059
Мале какви детективи Animal Joy Cat Кой какво и кого последвал в инстаграм Animal Joy Cat

# 708
  • Мнения: 9 486
Хахах От местопрестъплението пасти да яде пред фен клуба на ОЖ 😂

# 709
  • Мнения: 2 385
Никка не ми прилича на Юруков , колкото и да ми се иска. Струва ми се че има нещо като опашка отзад на снимката на Марта , а и някакси по-тъмен и по-космат..но да видим:)

# 710
  • Мнения: 9 486
Май не е опашка 😀 повече ми прилича да е връзката на кърпата

# 711
  • Мнения: 5 846
Мириел, аз съм го похвалила, не Велислав. Това е мой акаунт. 😋

# 712
  • Мнения: 9 486
Мириел, аз съм го похвалила, не Велислав. Това е мой акаунт. 😋

Да не би ти преди време да каза от негов акаунт, че не харесва Духовникова?

# 713
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ааааах, ти... Да се обърка човек. Ами добре си го похвалила. Иначе, ако разчитаме на него.

# 714
  • Мнения: 5 846
Мириел, аз съм го похвалила, не Велислав. Това е мой акаунт. 😋

Да не би ти преди време да каза от негов акаунт, че не харесва Духовникова?
не той, а аз. Акаунтът говори сам по себе си, че е фен акаунт, а и съм го написала. И Все така не я харесвам. А Вергов е жълто рептилче.

# 715
  • Мнения: 9 486
а ти какъв цвят си?  😹

аз съм без коментар за твоите инстаграм приключения 😆

# 716
  • Мнения: 5 846
а ти какъв цвят си?  😹

аз съм без коментар за твоите инстаграм приключения 😆
лилав

# 717
  • Мнения: 9 486
И Мазовчето на новата рецепция 😉

# 718
  • Мнения: 9 311
И Мазовчето на новата рецепция 😉



  Много ме радва този чешит 😍 Сега чакам и Карагьозов да се подпре там и ще съм доволна ☺(всеки с любимците си 😉)

# 719
  • Мнения: 2 123
Мириел, аз съм го похвалила, не Велислав. Това е мой акаунт. 😋

Ах, ти! Аз днес се "кълнях" колко тихо и скромно работи и не се натрапва и в следващия момент виждам поста на Мириел.
Успокоих се! Права съм за този прекрасен човек и актьор.

Общи условия

Активация на акаунт