Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (82) - януари 2019

  • 127 901
  • 1 816
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Тъкмо четох, че тази година подаването на данъчна декларация ще е от 10 януари и че сумата за деклариране се вдига от 30 на 100 лв. Надявам се организаторите вече да не използват прословутите 30 лв за предтекст да не провеждат игри.
Тези 30 лв от играта на Била ли бяха? Големи инати излязоха. Толкова хора им казаха, че за 30 лв служебна бележка не се издава, те пак го направиха.

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 16 457
Нищо не разбирам от тези дан. декларации и наградите....

# 92
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Като заговорихме за деклариране аз има пет награди за деклариране, две от който са на Кока Кола, слушалки от лятната игра в Спаркса и дюшек от играта на Фанта. Някой получил ли е служебни бележки за награди от тези игри?

И аз имам две награди от Кока Кола на стойност над 30 лв. - раница и същия дюшек, нямам служебна бележка за нито една от двете.

# 93
  • Мнения: 10 874
Трябва ли да се пазят билетите от НЛ-непечелившите, които сме вкарали за втори шанс?
Да, защото ако те изтеглят за награда от жребиите с тези билети, ще искат да представиш този, който са изтеглили.

За декларирането - уверявам ви, че не е толкова сложно, колкото си мислите. И аз лятото много се притеснявах като трябваше да си декларирам имота, обаче се справих и беше напълно излишно това притеснение. И вие ще се справите с тази. В първия пост е обяснено всичко много хубаво и не би трябвало да има нещо неясно, но ако все пак има нещо, питайте и ще помагаме. Hug

# 94
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 818
Честита Нова година! Честита Нова тема !
Здраве и късмет на всички пожелавам!!!
Аз нямам бележка само за една тениска от Спрайт ,около 42 лева беше сумата от протокола с който я приех!Сумата 100 лева за декларация на награди от 2019 ли влиза в сила,тоест наградите спечелени 2018 над 30 лв ще се декларират ли?

# 95
  • Мнения: 1 022
Добро утро ...за черната раница на кока кола има служебна
 бележка

# 96
  • Мнения: 11 768
тоест наградите спечелени 2018 над 30 лв ще се декларират ли?
Да.

# 97
  • София
  • Мнения: 12 549
Желая ви през новата година много подаръци и награди!

# 98
  • Мнения: 1 762
Честита нова година , много късмет в игрите и най-вече здраве!

# 99
  • Мнения: X
За много години!
От Jysk с ваучера си взехме този щендер https://jysk.bg/shranenie/stoyki-za-drehi/stoyka-za-drehi-gudme-s-raft-za-obuvki  - кекав е, но моя ще го оправи, а той взе две възглавници от по - 10лв.
И да се похваля, подаръка за мойто мъж не дойде, той беше разочарован и сега ако госпожата реши да ми го прати, няма да отида да го взема или поне ще чакам до последно, както некоректната дама направи. Ох, само да ми се обади да ми търси сметка, ако го прати😡Но може и да му поръчам друго, 😔незнам какво. Ех, а той толкова се зарадва, като разбра какво е😡

# 100
  • Мнения: 200
Здравейте и за много награди! Мога ли да попитам ако помоля счетоводството за сканирана бележка за доходи мога ли да платя онлайн доходите си, не съм пробвала досега онлайн и дано не е много увъртяно.

# 101
  • Мнения: 266
От Лукойл са променили правилата на програмата "ЛУКОЙЛ-КЛУБ“, вече и там ще имаме томбола: 
https://club.lukoil.bg/

# 102
  • Мнения: 19 708
Аз съм сигурно единствената във форума, която няма да попълва декларация. Не знам да се радвам ли или да тъжа Mr. Green

# 103
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Здравейте и за много награди! Мога ли да попитам ако помоля счетоводството за сканирана бележка за доходи мога ли да платя онлайн доходите си, не съм пробвала досега онлайн и дано не е много увъртяно.
Ако имаш ПИК или електронен подпис. Иначе не става просто да я пратиш онлайн. Може само да я попълниш и принтираш

# 104
  • Мнения: 200
Здравейте и за много награди! Мога ли да попитам ако помоля счетоводството за сканирана бележка за доходи мога ли да платя онлайн доходите си, не съм пробвала досега онлайн и дано не е много увъртяно.
Ако имаш ПИК или електронен подпис. Иначе не става просто да я пратиш онлайн. Може само да я попълниш и принтираш

Имам ПИК, благодаря ти, ще помоля да ми пратят служебната бележка по мейл и ще я нанеса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт