Форумски липси - тема 8

  • 82 522
  • 850
  •   1
Отговори
# 75
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Липсва ми Мента 13, а той не иска да изскочи отникъде.

# 76
  • Мнения: 805
Лара Крофт (Рут) от благотворителния.
Бързо хващаше измамниците.

# 77
  • Мнения: 25 712
Имаше една потребителка ,secret garden  или нещо подобно, чудя се дали все още пише тук или се е преименувала? Беше много еко.

Тук е. Вече е Роузи или нещо подобно.

# 78
  • София
  • Мнения: 10 825
Имаше една потребителка ,secret garden  или нещо подобно, чудя се дали все още пише тук или се е преименувала? Беше много еко.

Тук е. Вече е Роузи или нещо подобно.
Роузи с лачената баба, на чийто нокът никоя ДЗвезда не може да се намаже или някоя друга Роузи

# 79
  • Мнения: 25 712
Не помня – някоя от всичките.
Иначе си е все същата, не можеш да я объркаш.  Grinning

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Ае, даже аз знам коя е на Роузи баба и!

# 81
  • Мнения: 25 712
Ето ти я, то си пише даже какъв е предишният ѝ ник:
Потребителско име: secretgarden
http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=779

ПП Янтра!

Скрит текст:
Ти защо плюеш по форума във фейса, а? Да използвам аз да ти нашокам канчето.  Laughing
То 'щото във фейса все правописни гурута са се събрали...

# 82
  • Мнения: X
Никога не съм писала в липсите, но след като влезе в сила новият регламент за личните данни ми залипсваха някои любими за четене форумки: Янечек, Jesus! - една супер хаплива и безапелационна мацка с три деца, която твърдеше, че е учителка и Фея Кръстница. Последните две бяха веганки и много ме забавляваха с крайните си мнения. Всъщност Джизъс и Янечек много ги харесвах, точно заради непоколебимия подход във всичко в стил “не ми пука”.
За Сандоканчев и Бижу много се радвам, че не ги засичам вече. Не ги знам тук ли са и с коя самоличност и не искам да знам.

Последна редакция: сб, 05 яну 2019, 23:23 от Анонимен

# 83
  • Мнения: 14 144
И аз съм доволна от липсата на Хо хо хо. Преди време пишеше един Роналд. Приятен беше, но преди да изчезне, имахме съмнения, че двама пишат от този профил.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 833
Роналд си е тук. Мисля, че днес го гледах в една литературна тема Simple Smile Или ти имаш предвид зачезналия Сандо? Лично на мен ми "звучат" много различно.

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Таз' Мента много вървежен ще се окаже. Гледай колко фенки си е събрал.

# 86
  • Мнения: 25 712
Що ли ми се струва, че „Сандо“-то е тук? Без да уточняваме пола...

# 87
  • Мнения: 14 144
Роналд си е тук. Мисля, че днес го гледах в една литературна тема Simple Smile Или ти имаш предвид зачезналия Сандо? Лично на мен ми "звучат" много различно.

Радвам се, че липсва Сандоканчев, дето все снимки по гащи си пускаше (нещо като Ша, но космато).
А Роналд ми харесваше, за него се съмнявахме, че пишат двама. Веднъж е вежлив, с приятно чувство за хумор, после изтрещява.
Да не би Роналд вече да е Мента?

# 88
  • Мнения: 6 223
Сандо не е ли NoName_m  newsm78

# 89
  • Мнения: 14 144
Ако завършва почти всеки пост с хо хо хо, значи е той.

Общи условия

Активация на акаунт