Форумски липси - тема 8

  • 82 544
  • 850
  •   1
Отговори
# 90
  • Down south
  • Мнения: 7 767
Никога не съм писала в липсите
.... и Фея Кръстница. Последните две бяха веганки и много ме забавляваха с крайните си мнения.
Фея Кръстница се прекръсти/прероди в нещо друго, мисля, че дори беше пуснала някъде "обявление" коя е.

# 91
  • София
  • Мнения: 4 328
вяра добротина е, или подобно.

# 92
  • София
  • Мнения: 10 825
Никога не съм писала в липсите
.... и Фея Кръстница. Последните две бяха веганки и много ме забавляваха с крайните си мнения.
Фея Кръстница се прекръсти/прероди в нещо друго, мисля, че дори беше пуснала някъде "обявление" коя е.
Вяра В. Добротина. Сега си има дъщеря бисексуален пред-тийн, с която ще ходи на гей паради в знак на "съпорт"

# 93
  • Down south
  • Мнения: 7 767
@ Onna-bugeisha
и
@ виж ти,
 
Да, имаше май цяла тема, от там и спомени за останалото.

 

# 94
  • София
  • Мнения: 3 833


Радвам се, че липсва Сандоканчев, дето все снимки по гащи си пускаше (нещо като Ша, но космато).
А Роналд ми харесваше, за него се съмнявахме, че пишат двама. Веднъж е вежлив, с приятно чувство за хумор, после изтрещява.
Да не би Роналд вече да е Мента?

Аааа на мен изобще не ми липсва.

Иначе на Роналд му четох пост с този си му ник. Да взема да видя дали беше скорошен ли.

# 95
  • Мнения: 7 690
Jesus не твърдеше ли, че е лезбийка или че май предпочиташе дъщеря й да е?

# 96
  • Мнения: 14 166
Мориган, кой не ти липсва, Сандоканчев ли? И на мен не ми липсва, ама как съм го написала, не може да се разбере. Радвам се, че не пише, т.е. липсва (отсъства) от форума, а не че ми липсва, опазил ме Господ. Joy

# 97
  • Мнения: 39 571
Фаина не съм чела скоро. Пере я сачмата яко мацката. Винаги ужасно обстоятелствената. Пишеше в смешките. Щеше да се жени последно.

# 98
  • Мнения: X
Фаина не съм чела скоро. Пере я сачмата яко мацката. Винаги ужасно обстоятелствената. Пишеше в смешките. Щеше да се жени последно.

Май се разведе вече.

# 99
  • София
  • Мнения: 3 833
Мориган, кой не ти липсва, Сандоканчев ли?

Даммм. Макар да се подмяташе, че просто е с нов профил някъде из форума. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 39 571
Фаина не съм чела скоро. Пере я сачмата яко мацката. Винаги ужасно обстоятелствената. Пишеше в смешките. Щеше да се жени последно.

Май се разведе вече.
Браво. Кога успя?

# 101
  • Мнения: X
Jesus не твърдеше ли, че е лезбийка или че май предпочиташе дъщеря й да е?

Не точно - твърдеше, че са я сваляли лесбийки и тя флиртувала с тях. Също така имаше в профила лентичка с четвърто дете на път, като твърдеше, че всичките са от различни бащи. После се появи за кратко с друг профил: AfterShock и пак изчезна. Отричаше да има нещо общо с Jesus, обаче пишеше същите неща в същите теми за отглеждане на деца и май никой не й повярва.

Фея има бисексуална тийнка и ще ходи на прайдове ....Flushed въъъх. Жива да не съм. Приятна, умна, успяла жена, но....лудичка малко.

# 102
  • Мнения: 39 571
Миролюб веган.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
И Фаина, и Феята не са съвсем в ред.

# 104
  • Мнения: 14 166
Dess ми харесваше. Беше ми интересно да я чета.

Общи условия

Активация на акаунт