проблеми с майка ми

  • 3 367
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте на всички. Имам проблем. Тоест няколко проблема. Имам приятел от близо 2 години.
Скрит текст:
Наще не го позват, но и не искам да ги запознавам, защото вече са ме излагали пред гадже (с него след това се разделихме). Звъни ми редовно, интересува от това как съм, какво правя и така нататък. Не ме следи, нито ме държи изкъсо. Майка ми е много против него, а дори не го познава. Когато говоря с него по телефона, тя почва да крещи неща от рода на: "педерас", "толкова си мързелива, кой ще те вземе" и сродни (иска да ни скара явно). Първия ми въпрос е свързан точно с това-как да накарам майка ми да спре да ме излага прд него?
А другият ми въпрос е как да обесня на майка ми че имам приятели и колеги, с който говоря по телефона. Тя ме нарича "курва" защото ми звънят постонно. Как да и обесня, че е нормално да имам приятели и да говоря с тях.
Забравих да кажа, че съм на 21 години.
Скрит текст:
Направи си тест и не се страхувай!
Може да е нещо хормонално, просто закъснение от напрежение,нерви или смяна времето , пътуване може би!? Но наред с всички тези опции идват бременност или сериозни здравословни проблеми.

Направи си тест! Не си дете на 15 години , че да те е страх. Аз още бях на 21 , когато разбрах, че съм бременна и сега дъщеря ми си спи до мен най-спокойно. Няма нищо чак толкова страшно.

По-добре да разбереш какво се случва с теб , отколкото да седиш и да гадаеш.
Предполагам си правила секс с човек , който обичаш , а не някой хванат от улицата. Ако си бременна трябва да те подкрепи , защото и той ще е сгафил.
Благодаря за отговора. За празниците пътувахме, може да е от това+това съм и леко хремава. Май настинах на коледния базар в Букурещ. С момчето се познаваме едва от 2 месеца. Малко е особен, не съм сигурна дали да му споделя, че ми закъснява.
Нещо...
И какво? Ти ли си човека, който ще ме съди, че на 21 години имам приятел и правя секс. До колкото знам тук всички го практикуват. Големи моралисти станахте

# 31
  • София
  • Мнения: 28 631
Е, много удобно не вждаш какво точно съм маркирала с по-черно. Твоя работа.

# 32
  • София
  • Мнения: 50
А до колко 2-те години-писах от името на приятелка. Ама нищо, давайте, нападайте.

# 33
  • София
  • Мнения: 50
Е, много удобно не вждаш какво точно съм маркирала с по-черно. Твоя работа.
Писах от името на приятелка, тъй като майка и чете редовно тук. Ама за какво да се обеснявам, хейтвай си там.

# 34
  • Мнения: X
Няма ли да го затворите този форум за потребители под 100 мнения? Тук някакъв чи-джия постоянно пуска малоумни теми, даже беше написал преди време колко сме смотани, па той ей сега можел да си регистрира 100 профила и ще се надпреварваме всички да му отговаряме и как 90% от темите във форума били фалшиви. Сигурно 1/2та теми поне той ги пуска, то са идиотщина след идиотщината. Една тема оставяте, в която да може да пише всеки, който иска, а за пускане на други теми - да е ясно, че е истински потребител, а не някой ненормален нещастник, който троли и губи времето на хората.

# 35
  • Мнения: X
Е как, ще умре форума. Само тролове и анонимни!

# 36
  • София
  • Мнения: 50
Пълни сте със злоба!!

# 37
  • Мнения: 6 622
Аз пък се чудя наистина ли някой хора имат толкова скучен и жалък живот,че да седнат да си измислят такива истории?

# 38
  • Мнения: 3 625
Биляна, не си ли мислила да се отделиш от вашите - работа в друг град, евентуално задочно следване. Много отровна средата у вас ми се вижда.
Много пъти съм го мислел. Но не знам как ще го понесат наще
Мислел, а не мислела? Ти да видиш....

# 39
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Аз пък се чудя наистина ли някой хора имат толкова скучен и жалък живот,че да седнат да си измислят такива истории?
Не,те просто търсят начин да си го разнообразят!

# 40
  • Мнения: 6 622
Точно! Щом го разнообразяват така трябва да е супер жалък и скучен.

# 41
  • София
  • Мнения: 50
Добре, някой ще ми помогне ли или да продължавате да умнеете?

# 42
  • Мнения: 2 039
Помогни си сама,като се изнесеш на квартира и самоиздържаш.Родителите ти ще свикнат с положението и може да си подобрите отношенията,като се виждате по-рядко.Ако темата е истинска,не би ме интересувало как ще понесе изнасянето ми човек, който ме нарича к...ва

# 43
  • Мнения: 3 625

А до колко 2-те години-писах от името на приятелка. Ама нищо, давайте, нападайте.
Писах от името на приятелка, тъй като майка и чете редовно тук. Ама за какво да се обеснявам, хейтвай си там.
Добре, някой ще ми помогне ли или да продължавате да умнеете?
За какво и на кого да се помогне?

# 44
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Не се гаси туй що не гасне!

Общи условия

Активация на акаунт