Септемврийчето в килца наддава, във корема малко място му остава

  • 17 623
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 92
И аз бих го направила, но задължително се консълтирай не с 1 а с 2-ма лекара.Но недей да чакаш отиди при първа възможност защото следващия месец ще е малко или много опасно според мен от евентялни контракции, но не съм специалист...така че...отиди при добри доктори за да си дадат мнението.





------------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 09:46 от Аурелия

# 16
  • Мнения: 151
Здравейте мили девойки,

иринии, пак си направила страхотна темичка  Peace . Как попаднахме на теб...  Grinning
За бенчицата аз съм съгласна с Денис, но най-добре ще каже доки, който ще определи вида на бенката.
Ох и мен много ме мъчи жегата. Най-трудната бременност по принцип е латната.  Sunglasses

# 17
  • София
  • Мнения: 509
Питах свеки за д-р Матеева и по реакцията й разбрах че е добра. Тя малко ревнува и с неухота ми отговаряше, но каза че е добра. Малко се нацупи защото искала да ходя при някаква нейна приятелка, ама не е познала, предпочитам лекар който не и е близък.

За бенката смятам че първо трябва да се консултираш с лекар и ако разреши я махни. Много са неприятни.

# 18
  • Мнения: 2 123
Момичета, Денис, мерси много за мненията ви. Във вторник съм на доктор. Пуснах тема и при майките, където всички са против оперативната намеса по време на бременност. Ще видя какво ще ми кажат във вторник.

# 19
  • Мнения: 280
Привет матрьошки !
Хайде да си ние вс. о.к. и по вода и на това местенце.Повече грамове за бебски по-малко за нас Laughing Ирини добре че си в София та иначе кой ще ни прави виртуалните гнезденца.
Ама какво точно сега се взираш там. това ти е бенката късмет за раждането, а мъжът ти и с затворени очи ще те познае/шега/ Аз не бих пипала сега, въпреки че ако си толкова навита нищо не пречи.Аз имам на врата и много се горея с нея Crazy
Бонбонки, днес не издържах. не ми излизаше от главата и го купих. Намерих сладката рокля за кръщелницата ми/бяло, дантела тюл ще има да се радва коконата/, взех я и после взех и отдавна гледаното официално комплектче за изписване:гащеризон с много копченца, терлички,ръравички,шапе - бели с мечета и папионка и елек Flutter памук е. Рзбира се елека и папионката са загатнати само. Жалко че не качвам снимки да го видите. Имам въпрос обаче:Колко см. е от вратлето до пишлето вашето комплектче, защото на моето пише от 0 до 3 мес Thinking да не е големичко?!?
Цвети а Матеева прави ли посещемие по домовете?
Тази нощ май разбрх какво е контракция/субудих се от оргазъм/уплаших се - корема ми се бе събрал на топка твърд Shocked
Сега съм добре.Явно асексуалния ми живот си казва думата, а си мислех че мога и така...
При мен това за сега Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 509
Алфира ходи по домовете. Каза ми че след като ни изпишат с бебко, живот и здраве всичко да е наред, до 24 часа да и се обадя да види бебето вкъщи. След 15 дни когато вече излезе акта за раждане се записваме на консултация и ходим всеки месец до 1год. Ако има някакъв проблем ходи вкъщи. Май-хубавото е че излиза отпуск през юли, а август ако недай си боже има изненада е тук.

# 21
  • Мнения: 252
Здравейте сладкиши  Hug

Аз да се  похваля, вчера  бях на  преглед и доки каза, че  всичко ни е  в норма  и ни е  наред  Laughing Водите са  ми спаднали и сега са в нормата. Питах го и затова, дали има  връзка по принцип м/у високото  ниво на  водите и това,че бебето има  проблем. Той каза, че няма и че повишаването на водите е  главно в  следствие на задържане  на  вода от  организма на  майката или невъзможност да я отдели бързо с  отделителната система и затова се  понатрупва. С две  думи всичко е  до  метаболизъм на  майката. Лошото в  случая с  многото води е  това , че разпъват  матката, която става  много  по-чуствителна и се  контрахира  лесно, в  това  число и при движение! Опасно е също защото многото  води могат да станат  причина за преждевременно раждане!
Но това  не е  моя случай, водите  ми бяха  на  горно граница в  началото  на  юни, а  сега са  понамаляли и са добре. Трябва да се  пазя повече  от жегите  sweating Бебчето се развива  много добре , тежи  около 1100 гр  Laughing Пулс 150 удара в  минута. По размери отговаря на 27ма седмица, тоест  няколко дни назад  вървиме , но това е  нормално за нас защото аз съм с  късна  овулация. Само краката са  ни по дълги малко, те са  в 28ма седмица  Crazy Но така е  нали ще ставаме  манекени  Mr. Green
Качила съм й две снимки в  галерията  ни, да я видите  Blush

Това са  новините засега  от  нас Wink

За  бенките да се  оплача  и аз  имам една , точно на  дупето, там където  минава ръба на бикините с ниска талия  Sad Явно се е  оголемила от  бременността, защото  преди не я  бях забелязала. Тя е  нещо като  мехурче леко е изпъкнала и се  вижда в  профил. Около 2 , 3 мм голяма. Сега постояно ме дразни, само я  гледам  мръсно, но ще  изчакам да радя и тогава ще  ходя да  ми я  махнат.

# 22
  • Мнения: 1 091
Ирини, според мен, не бързай сега с махането на бенката. Все пак е интервенция, упойки... А и точно там няма да се разкъсаш и да те шият. Като се появи бебока ако още ти пречи - тогава.
ziyah, радвам се, че всичко е наред с теб и бебето.  GrinningДано всички сме без проблеми докрая. Praynig
Нищо не казвате за ремонтите, аз ли рано съм се засилила... newsm78 Пък мислех, че няма да успеем навреме. Или вие си правите ремонти и си траете Wink Майтап Laughing

# 23
O за ремонтите не си закъсняла, ние сме започнали от месец, дори сложих снимка на тапетите, които залепи "големия ни майстор", който няма да извикаме повече НИКОГА!
Преди това бешедограмата, налио бебчо ще е зимно, а сега се започва банята!
Ууууф няма почивка, а си мислих, че поне до края на август ще си спя и почивам безгрижно.
Вие ще ходите ли на почивка някъде и къде?
А и още един въпрос - работите ли още?Ако да- кога мислите да спирате?
Аз още съм на работа, първо бе6е до 1.07, но не могат да намерят човек по заместване и сигурно още ще остана, но едвам издържам вече честно казано!
Поздрави 

# 24
  • София
  • Мнения: 509
За ремонта ние почваме към средата на следващия месец. Ще сменяме и дограмата, поръчали сме си вече и мебелите, малко късно но нямам друг избор.

# 25
  • Мнения: 3 971
Аз си мислех ,че ние вече закасняваме с ремонта , но се успокойх като прочетох че и вие не сте почнали Hug

# 26
  • Мнения: 2 123
Зия, страшно се радвам за хубавицата ти!!!Ще я видя след млко в албумчето ни. Мерси и за инфото за водите.
Шоколадче, ми ние вече приключихме. Аз нали ви се оплаквах няколко дни на тема мърляви майстори, но вече всичко е ок. Евентуално ще освежим с 1 латекс спалнята и - това е всичко. /Паралелно строим и къща, в която ще заживеем живот и здраве следващия Великден/ А иначе доста момичета тук направиха вече ремонти. В съзнанието ми се върят Зия, Валентин, май и Алфи  newsm78 Важното е да влагаш минимум нерви!!! Когат и да го започнете, на каквито и майстори да случите - ще го свършите! Peace
Санимира, да аз все още работя. Не се преуморявам, а и работата си я организирам аз и в този смисъл не се съобразявам с фиксирано работно време и ежедневна отчетност, но... пак си е работа. Мисля след около 3 седмици да се оттегля...
Алфи, честити покупки. Не съм го мерила моето гащеризонче, но повечето бебешки дрешки имат и номерация в сантиметри. Така например дънките, които купи на синчето си са с етикет 62см, което означава целия ръст на бебешора.
За бенката, ако не от "опасно-рисковите" ще изчакам да мине раждането. Във вторник ще знам какво да правя.

п.п. Минах през МОЛ-а на Стамболийски. Много ми хареса и е пълно с хубави кафетерии. Може да пием по нещо заедно там?

# 27
  • Мнения: 1 303
Здравейте!
Гледам как доста от вас правят ремонти,нови къщи..Simple SmileНие пък свършихме тая работа с новата къща малко преди да забременея-нанесохме в нов апартамент и тайно се надявах да ни се усмихне щастието на новото място.Мин година имах аборт и после 5 месеца неможех да забременя. Надявах се това да стане в новата къщурка  и така и стана Laughing.
Аз досега съм накупила няколко бодита,повечето от интернет,може да ги снимам и да ги кача в албума.Още се чудя за количка,мислих до СОфия да обиколя няколко магазина,ама каквато съм кекава май никаде нямяа да ида.Напоследък съм си харесала
Queeny freestyle 3XL comfort,някаква нова е.Но трябва да я видя на живо.Много искам да е с големи гуми, да се върти и да е с 3 колела:)
Поздрави на всички  bouquet

# 28
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Отдавна не съм писала но малко учене ме завъртя Днес бях на ужасен изпит и се надявам да съм го взела
Ириини на мен също ми порастна една бенка и се чудя какво да я правя Щ се консултирам с лекар пък нека да видим и твоя какво ще каже
Аз за сега съм добре Всигнах малко хемоглобина и белтъка но имам левкоцити в урината и не знам какво значи това
Все едно вече гледам да не се притеснявам и да броя дните до септември
Аз още нищо не съм купувала но се надявам в неделя да пообиколим мебелните къщи за нова детска стая
Аз съм за среща в МОЛ Тъкмо ще ни е прохладно
Поздрави и лека вечер

# 29
  • Мнения: 1 303
Левкоцити в урината значи че има някакво възпаление на пикочните пътища.Добре е да се пусне стерилна урина за да се направи посявка и антибиограма , да се изолира  евентулано някакв бактерий и да се предпише съответно антибиотик.А може и някакво замърсяване да е станало на пробата .Повторно изследване е най-добре!

Общи условия

Активация на акаунт