Септемврийчето в килца наддава, във корема малко място му остава

  • 17 625
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Като стана дума за къщи и ние ще строим от другата пролет, всички планове са готови, но имаме лек застой заради озаконяването на една постройка в парцела. Аз бленувам отдавна за собствен дом, но докато стане ще има да се поизмъчим newsm78
А от вчера ми започнаха подготвителни контракции. Мнооого нарядко са, а и ги очаквах. 
Нещо доста хапвам сладки неща, не съм се мерила, но ми се струва че съм качила доста килца. Корема ми щръкна право напред и доста ми тежи в тези жеги. Нямам фотоапарат в момента и не мога да се снимам, но след 1 месец ще се покажа Mr. Green

# 31
  • Мнения: 827
Здравейте, момичета!
Днес имам рожден ден и искам да ви почерпя виртуално!  cook Хапнете по нещо сладко, но не превземайте хладилника!  newsm55
Пожелавам ви един много усмихнат и изпълнен с положителни емоции ден! Hug

# 32
  • Мнения: 858
 newsm59 Tada Честит Рожден Ден e.t.
С Пожелания за весело изкарване ,много обич и усмивки ,хубави изненади и  семптеври с най-прекрастният подарък baby

За ремонтиращите много търпение и спокойствие и да си направят мнооого уютничко.Тук съм попаднала на едно сайтче с детско обзавеждане ако на някой му е интерестно :http://www.cilek.com.tr/en/baby/
 Мами много усмивки днес и разходки времето е перфектно за това.

# 33
  • Мнения: 137
e.t., ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН smile3525 newsm67  GiftДа си жива и здрава, много късмет и щастие през тази  започваща година от живота ти и наесен да получиш най-големия и хубав подарък  ylinfant!!!  bouquet Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 3
Честит рожден ден e.t!
Желая ти много здраве, късмет и наесен да си имаш живо, здраво и прелестно мишле!

Здравейте и на всички останали бодри и весели бъдещи мами. Отдавна не съм писала, но пък много ви се радвам Simple Smile. Аз от вчера съм в паника, защото избираме болница и лекар за самото раждане. Това не се оказа толкова лесно, тъй като нямаме препоръки от приятели и роднини. Слава богу, във форумите може да се намери много ценна информация. Така че остава да се сдобием с търпение и да започнем да събираме невероятните суми, които се искат от болниците. За сега сякаш се ориентирам към Св. София. С колко ли от вас ще се засечем там?!
Приятен ден и успех на всички!

# 35
# 36
  • Мнения: 2 123
E.т., честит рожден ден! Сигурна съм, че желанието си го намислила. Аз от сърце ти пожелавам да се сбъдне! /Ще пийна половин бира за ваше здраве/

Весселка, от кои сайтове пазаруваш? Аз също като че ли съм се спряла на Куини и Маки Кози.
Яни, стискам палци за изпита. За повишения брой левкоцити - по принцип са симптом, че някъде в организма има възпалителен процес, но не е задължително това да са пикочните пътища. В кръвните ти изследвания има ли повишаване на левкоцитите? Пусни си нови изследвания и дай стерилна урина. Трябва да разберем на какво се дължи тозирезултат.
Снощи ми беше много зле - гадеше ми се, трудно дишах, едно такова... н еможех да си намеря място и позиция, при които да се чувствам добре. Пак се появи разстройство... Днес ми е все е дно нищо не се е случвало. момичета, нямам никакъв апетит. Нищо не ми се прияжда и общо взето без особен ентусиазъм се храня.Вие как сте?Аз днес ще съм си в къщи. Вече сготвих разни вкусотийки, а сега чакам 1 приятелка с бебчето си на 3 месеца да ме навести Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 137
Знам, че е рано още, но ми хрумна заглавие за нова темичка Wink
Юли, август без проблеми, а септември - вън от тез кореми!
Какво ще кажете?! Grinning

# 38
  • Мнения: 280
Здравейте, момичета!
Днес имам рожден ден и искам да ви почерпя виртуално!  cook Хапнете по нещо сладко, но не превземайте хладилника!  newsm55
Пожелавам ви един много усмихнат и изпълнен с положителни емоции ден! Hug

Благодаря за почерпката Hug и да си  baby най-щастливата мама с красиво раждане и живи и здрави с бебочето. Вълшебни преживявания:babydust7: ви пожелавам!


Хубав ден и на вас майчета. да ви се оплача-снощи ми бе мн. тежко Tired и вече нчма да вечерям, защото корема ми става оооооооогромен твърд подут а бебко се бунтува от 4 пръста над пъпа до срамната кост, но не локално,
а еновременно навсякъде-направо се уплаших Sick
До скоро Heart Eyes


# 39
  • Мнения: 318
e.t. Честит рожден ден, желая ти всичко най-най хубаво , много здраве и късмет, бъди обичана и уважавана от любимите ти хора и наесен да се радваш на най-прекрсното бебче!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз не съм писала няколко дни, защото имахме нещо проблем с компа и само ви четях, защото кирилицата ми нещо се прецака. При нас всичко е постарому.
iriniii много се радвам мила , че изследванията за антителата са отрицателни, вече може да спиш по-спокойно.И само нещичко да те питам-след колко време ти бяха готови резултатите?На мен ми казаха от 7 до 10 дни Thinking , а предния път като ги пусках в частна лаборатория бяха готови по-бързо newsm78 Относно спането и аз последно време не мога да спя вечер, голямо въртене и пуфтене пада Crazy
Дрешки за бебчо и аз не съм купувала все още, само съм си набелязала разни нещица тук-таме. Нашите ремонти ще се позабавят малко във времето, най-вероятно всичко ще стане последния момент. Във вторник съм на държавен изпит, обаче пусто хич не съм чела, голяма калпазанка се извъдих, вероятността да ме скъсат и да трябва да се явявам септември пак е голяма. ooooh! ooooh!
Иначе чакам с нетърпение другата седмица за да си видя резултата от антителата......

# 40
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  e.tВсяко твоее желание е мое пожелание,бъдте живи и здрави и ти и бебока

# 41
  • Мнения: 1 303
Ирини,ами сайтовете,които намерих с бебешки дрешки са:
1.www.family-bg.com
2.danet.bg
3.Pakostnik
И вчера намерих 1 нов сайт с много сладки дрешки,ама повечето са за по-големки,но има и някои сладки неща за по-малки: http://www.smenzamen.com/
Навън по магазините като ходя все летни неща намирам,явно и бебешката мода е сезонна:)Но бих предпочела да го видя нещото преди да го купя,ама като видя сладките бодита и гащеризончета по сайтовете не се стърпявам Laughing

# 42
  • Мнения: 1 091
e.t, честит рожден ден nbirthday Да си жива и зрава и да се радваш на най-прекрасното бебче.
irinii, къде строите? Ние вече построихме къщата, сега остава вътрешното обзавеждане+разни други неща /малко екстериор, двора и т. н./ и много се надявам до Нова година или Великден вече да сме там. Да не се окаже, че сме комшии? Много ще се радвам да гледаме заедно бебетата си. Ние сме в Драгалевци.  
Yany, завишените левкоцити са нормални при бременност, това със сигурност го знам за кръвните изследвания. За урината не знам, но най-добре се консултирай с лекар.

# 43
  • Мнения: 1 100
4естит рожден ден на е.т.  bouquet

А подаръкът ти тази година Ще пристигне със закъснение...през септември WinkНо си заслужава 4акането Heart Eyes

Yany , Школад4ето ти е казала, повтори урината, може и ниЩо обезпокоително да е. Стискаме палци да си взела изпита.

irinii ,теми4ката е страхотно оформена, както винаги, мерси Hug Дано ти дойде и апетита и да си прекараШ добре с беб4ето, дето Ще ти идва на гости:)

Хубав ден мами!

# 44
  • Мнения: 151
Здравейте мили септемврийки,

Яни, стискам палци за изпита, а за левкоцитите - най-добре търси съвет на лекар.

Иринии, и аз съм много зле с яденето. Направо не мога да повярвам. Преди да забременея можех да ям всяка минута и всичко ми се ядеше. Никога не съм била злояда. Сега едвам се насилвам, но ако можеше нищо нямаше да пъхна в устата си. Най ме е яд, че преди бременността обожавах риба, зеленчуци, плодове, мюсли, ядки - ядях промишлени количества. Сега не мога да ги помириша дори, а бебо има голяма нужда от тях.

Е.т, ЧРД! Желая ти най-сладкото и здраво бебче на света, както и много щастие, любов и късмет за цялото семейство  Grinning .

Общи условия

Активация на акаунт