Тичане (5)

  • 37 123
  • 771
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 17 616
Здравейте Simple Smile
Искам да знам има ли бягащи от Пловдив? Аз бягам за тонус, не съм участвала в маратони. С удоволствие бих потичала в компания.
П.П Може и на лични да ми пишете в кой район тичате, кога ит.н.Hands Ok Hand

внимавайте с такива интернетски срещички. не знаете кой може да се появи. също както и четящите не знаят дали вие не сте опасност. Simple Smile

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Имаш право... въпреки че и без такива уговорки, зайци изскачат  Simple Smile Все пак сме на открито, не се срещаме в храсти, гори ...Simple Smile Ти от личен опит ли говориш? Thinking

# 137
  • Мнения: 17 616
аз съм мъж и не ме е страх. казвам ви го за добро пък вие си решавате.

# 138
  • Мнения: 5 776
Vessi-barabesi, да те питам, кой точно модел на Хока си взе и отговарят ли си на номера?

При толкова организирани бягания в големите градове, аз не бих си уговорила среща с непознат във форум ако някога ми се прииска да бягам с компания. Лично мнение.

За миналата седмица 11+5+13, както и 5 пъти по 2ч на корта. Отделно и залата. Хубавото време си каза думата, жалко че беше за кратко.

# 139
  • Мнения: 599
Vessi-barabesi, да те питам, кой точно модел на Хока си взе и отговарят ли си на номера?



Мария, Hoka one one speed goat 2 са ми маратонките. Номерацията им не отговаря, умалени са им обувките. Гледай см ако си се спряла на тях.  
Три пъти съм бягала само с тях, нещо не мога да ги заобичам както ми се искаше. Но те са трейл обувки и в града няма как да видя предимствата им.

# 140
  • София
  • Мнения: 586
Vessi-barabesi, да те питам, кой точно модел на Хока си взе и отговарят ли си на номера?

И аз да кажа за Хока Grinning
Определено са умалени. Обувки нося 38-ми номер, Хока купувам 39,5 (което според етикета е и UK 6 (39) и US 7,5 (38,5) - доста им е объркана номерацията).
Бягам на асфалт, имам три модела Хока:
- Hoka Arahi   
- Hoka Bondi 6
- Hoka Vanquish 3
От около 3 месеца бягам с тях - първоначално с Arahi, в момента с Bondi. Бягания до около 20-25 км - засега съм доволна. В неделя трябваше да ги пробвам и на маратон, но заради лошо време маратонът беше отменен Cry

# 141
  • Мнения: 6 957
Момичета, как върви? Simple Smile
Бягате ли?

Аз си влязох в ритъм вече, средно по 80-90 км на седмица. Малко е кофти времето напоследък, но се понася.

Едно видео на Nat Geo, много ми допадна:
https://www.facebook.com/NatGeoAdventure/videos/10157161222129826/

# 142
  • Мнения: 599
Тъкмо днес влизах в темата, защото си помислих че нещо не получавам известия....много време никой не е писал понеже ....
И аз си бягам. Нямам такива обеми, но аз нямам и физически такова време.... с две деца, работа и домакинстване ..... и физически и психически доста се изморявам вече ....
Тая година даже мисля по-кротко със състезанията. Ултри не съм планирала за сега, само класически маратони.
Но нищо не е сигурно де Wink

# 143
  • Мнения: 6 957
Тъкмо днес влизах в темата, защото си помислих че нещо не получавам известия....много време никой не е писал понеже ....
И аз си бягам. Нямам такива обеми, но аз нямам и физически такова време.... с две деца, работа и домакинстване ..... и физически и психически доста се изморявам вече ....
Тая година даже мисля по-кротко със състезанията. Ултри не съм планирала за сега, само класически маратони.
Но нищо не е сигурно де Wink
Установих, че понякога всичко опира до това да ти се случи хубав ден. Grinning На фона на всички тренировки и програми, и плановe. Grinning

В момента времето много изморява. Мрачно, гадно, мокро... в допълнение към пролетна умора.

# 144
  • София
  • Мнения: 4 305
Ами аз не тичам от 10-на дни. Някакъв вирус ме налегна и уж нищо и никакъв, но не мога да се оправя. Отделно, че пък точно тогава ми правиха рутинния преглед и сърдечния ритъм не беше ок. Ще го видя в понеделник как е на електрокардиограма. Дотогава обаче болна-здрава мисля да потичам поне веднъж-два пъти. Ще се пръсна иначе Simple Smile 

# 145
  • Мнения: 6 957
Ами аз не тичам от 10-на дни. Някакъв вирус ме налегна и уж нищо и никакъв, но не мога да се оправя. Отделно, че пък точно тогава ми правиха рутинния преглед и сърдечния ритъм не беше ок. Ще го видя в понеделник как е на електрокардиограма. Дотогава обаче болна-здрава мисля да потичам поне веднъж-два пъти. Ще се пръсна иначе Simple Smile 
Стискам ти палци всичко да е наред! Simple Smile)
Аз не бих се тревожила излишно. На мен лекар ми заяви, че съм имала странно туптене и бил убеден, че нещо с клапите ми не било наред. Дори не съм се изследвала нататък, нищо ми няма, според мен понякога просто искат да те пуснат по някоя пътека. Но виж за всеки случай, поне ти да си спокойна.

# 146
  • Мнения: 5 776
Аз стигнах до 15км на бягане, но от седмица също бях малко в болнични, празнични и днес бягането пак се размина за сметка на тениса. Но не се притеснявам, ще си наваксам. Дойдоха ми хоката днес, добре че стана въпрос тук и поръчах с един номер по-големи, направо ми заспаха!

# 147
  • Мнения: 8 228
Бягам, когато успея да намеря време. Направих и няколко по-дълги бягания по около 15км. Толкова са дълги дългите за мен, поне засега. Другите са ми по около 6-7км. Сменят ли часът след две седмици, ще имам повече възможности за тичане. Коляното ми обаче се обажда неприятно при по-дълго бягане. Иначе имам и въздух и сили, но като започне да ме боли е неприятно.
Продължавам и вечер да си тренирам вкъщи. Това поне мога да го върша и по тъмно.
Имам няколко състезания по ориентиране през следващите два месеца. За там физическата ми форма е много добра, но пък по-бавно се оправям с картата и все още правя много глупави грешки. Колкото и да бягам, като сложа едни излишни 2км по маршрута заради губене, няма как да наваксам.

# 148
  • Мнения: 6 957
И мен ме наболява едното (лявото) коляно неприятно. Мажа го и се надявам да се разсее някога. По-внимателна съм надолу.

# 149
  • Мнения: 10 010
Привет!

Имах 2 силни седмици (70 и 83км), но се разболях след дългото тичане в събота, и сега тренирам вътре на топло. Ужасно е времето тук. Вчера би град за малко, днес имаше и сняг за 5 минути. Студ, вятър безумен, едва не ме отвя в събота, а аз тичах тъпо и упорито 26.6км- нА ми сега Спасовден.

Общи условия

Активация на акаунт