Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 10

  • 48 704
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 220
Момичета ,момичета какво да кажа аз не стига  адското колело на късмета и айде наложи се да се омъжа без желание и без подготовка иначе ин витро ьок

# 46
  • Мнения: 220
КОМСОМОЛСКА сватба с 4 човека и двама свидетели в канцелария цена 20 бг.лв:confused:

# 47
  • Мнения: 2 673
Не се тревожи! Hug Нищо няма да им стане на я.
Докторът, ако имаше и най-малки съмнения, щеше да прекрати опита.
От година и нещо съм му пациентка, по-търпелив, съвестен и сърцат лекар
от него досега не съм срещала! Ама как съм пропуснала да ти кажа,
че искат сключен брак, тя Хафизе трябваше да ти е казала.
Няма как да ти направят пункция без сключен брак, от миналата година нещата са още по-затегнати,
лекарите нямат вина, управляващите им изпиха мозъка, постоянни проверки им правят.
Аз лично не обичам големите сватби. Моята също беше малка, по мое желание.
Може пък всичко да е за добро! Стискам ти силно палци! Heart

# 48
  • Мнения: 220
Да съгласна съм аз ама никак не е приятно да те насилват  като нямаш желание да се жениш много много неприятно то ако имаш такова то няма те да те карат ти сам ще го направиш а не по този начин много съм бясна и като нищо не се получи накрая направо ще умра от яд

# 49
  • Мнения: 2 673
Да съгласна съм аз ама никак не е приятно да те насилват  като нямаш желание да се жениш много много неприятно то ако имаш такова то няма те да те карат ти сам ще го направиш а не по този начин много съм бясна и като нищо не се получи накрая направо ще умра от яд
Разбирам те напълно, но е трябвало още в началото да те уведомят,
това е първото им изискване, аз още на първичния носех копие,
а искаха да видят и оригинала. Не ти ли каза Хафизе?
Кой се сети 2 дена преди пункцията?
Имаш време, като тръгнеш сега с вечерния, сутринта ще си там за пункцията.

# 50
  • Мнения: 220
Българското правителство трябва да им благодари за съдействието им за намаляването на незаконните съжителства в чудесната ни република и най вече това и като следствие от некъдърността на нашите ин витро пишман клиники

# 51
  • Мнения: 2 673
Не се ядосвай! Така е трябвало да стане! Може да е за хубаво!
Стискам ти силно палци! Heart Flowers Four Leaf Clover
Пиши, като се върнеш!

# 52
  • Мнения: 220
Много ме е яд че сме пренудени да правим какво ли не дори и най- важния компромис КОМПРОМИСА СЪС НАЙ ЦЕНОТО   ЗДРАВЕТО    за нещо ,което повечето въобще не разбират кога им се е случило получават го ей така

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Прочетох ви, но нещо не разбрах - как така е задължителен брака? Сори за тъпия въпрос,  но много се втрещих. Ние нямаме брак, ще финансираме сами опита, трябва ли да се женим?

# 54
  • Мнения: 2 673
Прочетох ви, но нещо не разбрах - как така е задължителен брака? Сори за тъпия въпрос,  но много се втрещих. Ние нямаме брак, ще финансираме сами опита, трябва ли да се женим?
В Турция е задължително да имаш сключен брак.
Това им е изискването, казват ти го, още преди да се запишеш на първичен.
На първичен преглед може да минеш, обаче не и да започнеш процедура.
Искат да им оставиш копие, както и да видят оригинала.
Късмет! Heart

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Сиси, благодаря ти много.
Тука ще е опитът, в българска клиника.

# 56
  • Мнения: 2 673
Сиси, благодаря ти много.
Тука ще е опитът, в българска клиника.
Тук няма такова изискване, ама там управниците им го налагат.
Успех! Flowers Four Leaf Clover

# 57
  • Мнения: 220
В Бг клиника няма нужда само че за сметка на това зависи от клиниката и късмета .Дано имате всичкия късмет на света .Ставаше въпрос за Турция за мен не искат да ми направят пункция без брак дори с цената да си се спукат фоликулите хах

# 58
  • Мнения: 2 673
В Бг клиника няма нужда само че за сметка на това зависи от клиниката и късмета .Дано имате всичкия късмет на света .Ставаше въпрос за Турция за мен не искат да ми направят пункция без брак дори с цената да си се спукат фоликулите хах
В случая координаторката е виновна, ако не те е уведомила.
Сигурно ще понесе тежки санкции, защото това е нейно задължение.
Докторът не се занимава със счетоводство, пари и т.н.
Негово задължение е само лечението, представа е нямал, че нямаш сключен брак,
мога да си представя как се е ядосал, няма как да ти направи пункция,
може да го вкарат в затвора за такова нещо, строги са там законите.
Много жалко, че така се е получило! Confused
За пръв път чувам такъв случай.

# 59
  • Мнения: 220
Еми  каквото е то вече се случи всичко писах веднъж вече ако имахме късмет нямаше да ми се налага на мен на теб на всички ни да преживяваме по единичен собствен ад за всяка една от нас различен просто нямаше да разберем кога ни си е случило

Общи условия

Активация на акаунт