Смеят се, гукат и плачат - НОЕМВРИЙЧЕТАТА сладки с мама се закачат!

  • 55 047
  • 414
  •   1
Отговори
# 165
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз бях писала във Facebook групата, че съм пила Проспан.
Наистина много ми помогна, кашлицата ми беше суха. След два дни вече отхрачвах и гърлото ми беше много по-спокойно.

# 166
  • Мнения: 3 025
Здравейте, момичета! Вчера трябваше да бият на бебка ваксина, но педи я отложи, заради грипната епидемия, а и аз съм много болна. В къщи съм с маска, но постоянно с бебка и е цяло чудо, че не се е разболяла. Пия Ремантадин, имуностимуланти, ям мед с джинджифил и нищо не ми помага. Надявам се скоро да се оправя.  Кърмата ми спря и откакто храня бебка само с АМ, не качва много на тегло. Споделих това с педи и ми каза, че тя е много дълга и кг и се разпределят по дължината и за това не и личат и че вече може да и давам сок от морков и ябълка. Вчера настъргах, изцедих и и дадох- първата реакция и беше все едно ще заплаче, но после явно и хареса и направи още  няколко глътки.  
Иначе е на 3 мес., но всичко и е малко (късо) с размер за 3 мес. или 3-6 мес. Смених и целият гардероб с размер от 6-9 месеца. Блузките и стават иначе и за 3 месеца.
Играчките ги изплаквам само с бебешки препарат Бочко. Направих грешката да стерилизирам една силиконова чесалка за зъбчета и тя се стопи и купувах нова.

# 167
  • Мнения: 426
Какво ще ми препоръчате за по-бързо зарастване на раничка? Случайно се разраних с помпата и сега кърменето е неприятно. Една позната каза да мажа със свинска мас, не знам дали действа, но поне няма да пречи. Други съвети?

# 168
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Лансинох или Бепантен.

# 169
  • Мнения: 541
Каква козметика използвате за бебетата или каква ще започвате да използвате ?Крем за лицето преди излизане , душ гелче , шампоан ...? Чудя се за нещо с фактор за личицето като има повече слънчеви дни

# 170
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Миналото лято използвах този спрей на Ла Рош и останах доволна, беше в комплект с крем за след слънце.

Предното лято бях взела на Биодерма нещо с минерали, но много трудно се разнасяше, не попиваше добре и седеше бяло върху кожата на детето.

# 171
  • Мнения: X
По принцип до 2 годишна възраст се препоръчва използването на слънцезащитен крем с минерален екран, което ще рече, че слънцезащитните съставки не попиват в кожата. Затова стои бяло и трудно се разнася.

# 172
  • Мнения: 220
ще се побъркам..... кривчо е денонощно крив...снощи два часа нон стоп рева със сълзи без да спре-чак прегракна... почервеня посиня , чак стана целия горещ-а температура няма... тези колики няма ли да минават вече...от ден на ден става по-зле а аз вече почвам да се побърквам и да не мога тотално да спя от нерви...

# 173
  • Мнения: 426
ще се побъркам..... кривчо е денонощно крив...снощи два часа нон стоп рева със сълзи без да спре-чак прегракна... почервеня посиня , чак стана целия горещ-а температура няма... тези колики няма ли да минават вече...от ден на ден става по-зле а аз вече почвам да се побърквам и да не мога тотално да спя от нерви...

При нас гушкането помагаше. Малкия спеше по корем върху мен.
От всички капки, чайове и т.н., които пробвахме, май само Еспумизан леко го облекчаваше. Но както казват доста хора капките за колики май са само за наше успокоение. В един момент детето просто ще си ги израсте (до към 3-4м.), просто до тогава трябват здрави нерви Simple Smile

# 174
  • Мнения: X
На нас и слингът ни помагаше много. Но най-важното е да си повтаряш, че това е период и ще отмине. Трудно е, но минава.

# 175
  • Варна
  • Мнения: 29
Миналото лято използвах този спрей на Ла Рош и останах доволна, беше в комплект с крем за след слънце.

Предното лято бях взела на Биодерма нещо с минерали, но много трудно се разнасяше, не попиваше добре и седеше бяло върху кожата на детето.

# 176
  • Мнения: 541
По принцип до 2 годишна възраст се препоръчва използването на слънцезащитен крем с минерален екран, което ще рече, че слънцезащитните съставки не попиват в кожата. Затова стои бяло и трудно се разнася.

В съдържанието ли трябва да пише за тези минерали , под какво име са записани?

# 177
  • Мнения: X
Пише, че кремът е с минерални филтри. Много фирми медицинска козметика ги предлагат. Когато отидете в аптеката кажете да ви предложат слънцезащитен бебешки крем с минерални филтри.

# 178
  • Мнения: 541
Мислим да купим нов шезлонг . Вие от какъв сте доволни ?Ние в момента сме с този на снимката , но искам да вземем нещо ново , може би и сам да има опция за полюшкване .

# 179
  • София
  • Мнения: 3 715

Много съм доволна, през деня си заспива сам в него.

Общи условия

Активация на акаунт