WIZZ AIR - 33

  • 57 869
  • 773
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Здравейте, бих искала да попитам, каква е таксата за промяна на име? Имам билети за мен и дъщеря ми *на 12г. е отиване и връщане от Меминген до Варна, които няма да ползваме. На човек, на полет ли е таксата ?

# 31
  • Мнения: 1 122
Такса за промяна на име*
ЧРЕЗ WIZZAIR.COM   На полет, на пътник   ‎45,00 ​€​

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/tseni-otstupki/v … ki-uslugi-taksi#/

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Здравейте!
Вчера закупихме билети Варна-Виена.
Мога ли в следващите дни ако реша да закупя допълнително багаж 20 кг. Още не съм сигурна ...кое, как да го измисля.
И тези които сте пътували с бебе до 2 гд и количка,има ли някакви специални изисквания за количката освен да е сгъваема? Калъф ,нещо?
Също така не се сещам вече, дамската чанта брои ли се за ръчен багаж?
Винаги може да си купите нещо допълнително (освен ако не се е изчерпало, като приорити например) и то на по- висока цена. Авиокомпаниите (особено нискотарифните) обичат хората да не знаят какво искат- всичко после им струва двойно.
Дамската чанта се брои за багаж.

За всички, които питат за багажа- такава хубава картинка има в първия пост, че децата могат да ви обяснят кое как е...
В момента на мен ми дава,че ако закупя допълнително 20 кг багаж в двете посоки е 64лв. За съпругът ми обаче цената е 108 лв за двете посоки.
Цената ще се промени ли с времето или да ги купувам сега?
Какво ще ме посъветвате?

# 33
  • Мнения: 9
Здравейте, за първи път ще летя и имам питане.... този ръчен багаж който е безплатен 40х30х20 нали не е задължителна да е раница, може и друг вид ако е с тези размери

# 34
  • Мнения: 14 413
Здравейте, за първи път ще летя и имам питане.... този ръчен багаж който е безплатен 40х30х20 нали не е задължителна да е раница, може и друг вид ако е с тези размери
Да,точно така!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 296
В момента на мен ми дава,че ако закупя допълнително 20 кг багаж в двете посоки е 64лв. За съпругът ми обаче цената е 108 лв за двете посоки.
Цената ще се промени ли с времето или да ги купувам сега?
Какво ще ме посъветвате?
Не, онлайн няма да се промени.
Цените на багажа са по-ниски по време на  резервацията.
Ако обаче решите да купувате багаж на летището, там вече е по-скъпо.

# 36
  • Мнения: 10
Здравейте, искам да занеса някошко символични подаръка на приятели. Някой пренасял ли е подправки , мурсалски чай(на стръкове) и подобни?Има ли шанс да се заядат на проверката за такива неща в малки количества?

# 37
  • Мнения: 4 312
на какво основание да се заядат? няма такова

# 38
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Здравейте, искам да занеса някошко символични подаръка на приятели. Някой пренасял ли е подправки , мурсалски чай(на стръкове) и подобни?Има ли шанс да се заядат на проверката за такива неща в малки количества?
Почти винаги пътувам с разни чубрица и мерудия,последния път с мечо грозде и смрадлика -никакъв проблем,обикновено са в дамската ми чанта.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
А буркан захаросан мед в ръчния багаж разрешен ли е?

# 40
  • Мнения: 73
Здравейте, искам да направя резервация на самолетни билети за Дубай за мен и съпругът ми. Това, което разбирам от сайта е, че ако искаме цената на билета ни да е най-ниско обявената трябва да пътуваме само с ръчният багаж, който ще е под седалката. Нямаме право на багаж, който да е в багажното отделение, така ли?

# 41
  • Мнения: 3 716
Точно така, ако искате багаж с по-големи размери, трябва да си го закупите.

# 42
  • Мнения: 1 122
А буркан захаросан мед в ръчния багаж разрешен ли е?
Не. Само в чекиран може.

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 18:07 от Galettta

# 43
  • София
  • Мнения: 660
На летището в Бари, ще има ли проблем с бордни карти от телефона?

# 44
  • Мнения: 1 327
Бърз въпрос, колко Стека цигари в ръчен багаж мога да взема? Xoxo , нямам време да търся

Общи условия

Активация на акаунт