киста на гърдата?

  • 80 348
  • 34
  •   2
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 283
Лио, като ти видях първото съобщение се сетих веднага за този случай и си казах "дано всичко е наред с последната операция" а то ти още си се помайвала.
Използвам случай да благодаря отново за подкрепата и обясненията, които ми даде след моят операция bouquet
(ех тези доктори понякога и с ченгел да им дърпаш думите пак не обясняват, та Лио ми бе много ценна със съвети Simple Smile)

# 31
  • Мнения: 9 093
Вмъквам се само с малко инфо: ехографията при млади жени (особено при нераждали) се препоръчва заради самата структура на гърдите, която позволява по-добра видимост на ехограф.
Лио, при теб предполагам не са правили мамография защото каквото и да има, то се вижда при ехограф, след това при най-малкото съмнение вместо да те гледат на мамограф, директно взимат биопсия. И на мамограф да те бяха пратили , докато не се вземе биопсия, нищо не е 100 % сигурно.  Blush

# 32
  • Мнения: 2 657
Навремето на последната операция/ии, не са ми правили изобщо пълни излседвания, сега обаче нещата са се затегнали и ще ми искат пълни изследвания, и постъпване в болница за всеки случай, да се презастраховат, а едно време всичко  беше амбулаторно, то и сега ако всичко е ОК, ставаш и си заминаваш, обаче лекарят ми каза сега, че е добре да бъдат подготвени за "голяма операция" което мен ме хвърли в оркестъра просто


Лио и на мен ми правиха пълни изследвания даже се водех в болницата 5 дни/говороря ти за февруари месец тази година-ама ти знаеш де/.Първият лекар ми каа,4е не смее да ми направи амбулаторно/в поликлиниката/ и ,4е ако искам да отида да ме оперира в съседен град понеже там практикувал.Отказах се да ходя,първо заради детенце и второ се замислих щом може в нашата болница,за какво ми е да ходя на 50-60км newsm78попаднах на много свестен лекар и ми плануваха операцията за 2-ри WinkМакър.4е бях с пълна упойка си тръгнах наобяд Winkполежах 2 дни и после си се впуснах в отглеждане на детенце Grinningне сам имала по4ти никакви болки Wink

Използвам случай да благодаря отново за подкрепата и обясненията, които ми даде след моят операция bouquet

И аз съм и задължена HugБлагодаря Лио  bouquet

# 33
  • Мнения: 619
кажете ми,моля,като са ви оперирали,кърмехте ли по-това време?наистина се тревожа....

# 34
  • Мнения: 2 657
кажете ми,моля,като са ви оперирали,кърмехте ли по-това време?наистина се тревожа....

Не съм кърмила по това време.
Дано някоя друга мама,да ти помогне със съвет Wink

Общи условия

Активация на акаунт