🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 12 (Тема #2)

  • 43 543
  • 762
  •   2
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Кои ще са участниците другата седмица, че снощи не можах да гледам?
Днес ще се разбере.Дано са по-интересни.

# 691
  • София
  • Мнения: 11 671
Проблемът е, че са си твърде близки, тогава няма как да разпитва човек, защото знае всичко и общите ви теми вече стават по-лични, не за пред камери.

# 692
  • Мнения: 17 640
тия хора кога ще си купят чаши ве дева. тайната съставка за супата имаше и слюнки хъхъхх калин вельов ли беше че не помня добре човека с десет лъжички докато пробва. който и да беше евала.

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
За тях това явно е нормално,да пробват,облизват и пак да бъркат в манджата...

# 694
  • Мнения: 18 010
Какъв беше кремът за бишкотената торта на Бабинова?

# 695
  • София
  • Мнения: 2 672
Маскарпоне, кисело мляко и пудра захар.

# 696
  • Мнения: 2 764
Тоя Митко много монотонно и приспивно говори, че аз заспах още на калкана! Иначе менюто ми хареса, компанията обаче зле, скучнииии.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
За тях това явно е нормално,да пробват,облизват и пак да бъркат в манджата...

Че видяхте ли как опитват сладкото - домакина го отвори, похвали, хапна и предаде на Луиза. Тя хапна със същата лъжичка, похвали го и предаде нататък.

# 698
  • София
  • Мнения: 6 170
Оф, мислех, че само аз се "впечатлявам" от подобни изпълнения, като гледам колко е разпространено... Радвам се, че и други не го намират за редно. Simple Smile

Обичам риба и менюто ми допадна, но компанията продължава да не ми харесва.

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Не съм го видяла Dizzy Face

# 700
  • Мнения: 6 535
Много ми е неприятен съпругът на Луиза

Нещо не ми е интересно тази седмица

# 701
  • Мнения: 36 666
Мен ужасно ме е гнус от такива неща. Не знам защо винаги хората, които не ги е гнус, се натрапват на останалите, вместо да се съобразяват. А е ужасно не само защото са ползвали една лъжичка, ами и защото са бъркали всички в един буркан (дори да бяха с различни лъжици, щеше да е гадно). 
Но той май отпи и от зелевата чорба за готвене и сипа от съда, от който отпи (както се спомена по-напред), така че явно изобщо не забелязва тези неща.

# 702
  • Мнения: 3 545
Да, много мизерна хигиена ми се струва това.

# 703
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Само на мен ли ми се струваше, че нещо се задушава този Митко? Все едно супер дебел човек говореше. Направо се напрягах, имах чувството, че получава задух или инфаркт. Много ми беше странно.
Иначе що Шабленски калкан сме изяли... Много обичам калкан. В Шабла съм яла и рибена чорба с цели попчета вътре, та разновидности на чорбата - бол.

# 704
  • Мнения: 24 490
А е ужасно не само защото са ползвали една лъжичка, ами и защото са бъркали всички в един буркан (дори да бяха с различни лъжици, щеше да е гадно). 
Вие колко буркана с мед ползвате? Всеки си има свой ли?! За кисело мляко да питам ли?
Направо се чудя как живеят някои, че и деца как създават, защото ги е гнус  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт