Модни консултации 37

  • 56 663
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24 467
Имам нужда от помощ. Simple Smile
Търся си рокля за сватбата на много близка приятелка. ...Представям си висока талия, разкроена пола - може би плисе, миди дължина. Както и ръкав поне 3/4. Притеснява ме това, че няма да ми е до търсене на тоалети, за това ми се иска да набележа отсега, после само да поръчам.
Сватбата ще е началото на май месец.

Виж в Ателиани. Дължината я правят според както им поръчаш. Можеш да поръчаш и лека корекция в размера.
https://ateliani.com/
Едно тяхно плисе:
https://ateliani.com/portfolio/po063/
Предлагат цели рокли с висока талия, както и блуза с пола.

Аз съм доволна от тях - материите им са добри, изпълнението - също, коректни са.

# 46
  • Мнения: 683
Благодаря ти! Хареса ми една сатенена пола, но я видях само в черно. Предполагам приемат поръчки за други цветове? Simple Smile

Иначе аз много харесах ето тази рокля : https://www.asos.com/whistles/whistles-bridesmaids-lace-panel-mi … d%20Items%20Image

Но има само 32 размер, който по принцип нося, но мисля че за случая ще ми трябва 34 Thinking

# 47
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Вторите , но да не са със сатенени връзки Simple Smile
Тайга, за синята рокля ставаше на въпрос.
Благодаря за инфото ще разгледам страницата на лейдибъг и какво предлагат.
И да попитам тази чанта дали би била о.к с кецове?
Нещо не си я представям , но все пак да се допитам до вас Simple Smile

 

# 48
  • София
  • Мнения: 5 883
Имам нужда от помощ. Simple Smile
Търся си рокля за сватбата на много близка приятелка. Голям проблем ми е факта, че ще е минал месец от раждането ми и то в най-добрия случай. Close Та... картинката няма да е розова. Grin Представям си висока талия, разкроена пола - може би плисе, миди дължина. Както и ръкав поне 3/4. Притеснява ме това, че няма да ми е до търсене на тоалети, за това ми се иска да набележа отсега, после само да поръчам.
Сватбата ще е началото на май месец. Мисля си за пастелни цветове, но и ярки ми отиват. Светла коса, сини очи, бяла кожа, която най-вероятно ще потъмня за случая. 168см., надявам се не повече от 54-55кг. по това време. Laughing
На 168 и 55 кг нали не мислиш, че ще има какво да криеш с ръкави и висока талия?Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз така бях на сватба 2 месеца след раждане и бях поръчала две рокли от асос за всеки случай. Предварително е малко трудно да се прецени. Понеже кърмех, не можах да се натъпча в тази с по-малкия размер. Но пък сега си имам чудна рокля с плисе до под коляното, само чакам някой да ме покани на сватба...Grinning
Ама нещо не искат да се женят напоследък



И аз съм за Конверса, екстра са си сатенените връзки.

Чантата не си я представям с кецове.

# 49
  • Мнения: 2 254
И аз бих избрала Converse.

Чантата и на мен не ми се връзва с кецове.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
За първите кецки съм аз.

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Категорично Конвърса.

Чантата с кецове- не!

# 52
  • Мнения: 1 024
Първите кецове ми харесват повече.

Чантата я виждам в съчетание с кецове, но при условие, че има и друг елелемент, който да кореспондира с нея - палто, риза, сако, плетена рокля, пола... Да не е подчертано спортна визията. Ето в такива комбинации...
Скрит текст:








# 53
  • София
  • Мнения: 1 079
На мен ми се връзва чантата с кецове, стига да са по-изчистени, подобни на белите, показани по-напред.
А пък с бледо сини/ пудра ще заспи Simple Smile Много е хубава, освен това

# 54
  • София-Младост
  • Мнения: 23 347
Много харесвам този тип боти, но с колебая м/у черните и кафявите
https://www.obuvki.bg/boti-sergio-bardi-brianza-fw127355318cc-101.html
https://www.obuvki.bg/boti-sergio-bardi-brianza-fw127355318cc-105.html

Май клоня повече към кафявите, защото наскоро купих тези. За тях пък да попитам...погледнати отстрани на крака стоят много елегантно, защото са по глезена...обаче като ги погледна отгоре и кракът ми изглежда все едно дебел и разплут...а са много удобни. Да си ги оставя за пролетта въпреки това...

# 55
  • Мнения: 14 418
Определено,кафявите-чудни са!

# 56
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Кафевите челси боти са кънтри. Според мен освен с дънки, с друго няма да вървят. И то не скини, а bootcut. Поне в моите очи е така.


За кецовете - първите. Вторите са хубави, но за без яке.

Чантата с кецове - не.

Розовата рокля - тазмер 32 не е ли XXS? Тоест направо детски? Според мен 168/55 си е за S/M, тоест 36/38. Повече 36 сякаш, но не и 32. Или това е друга номерация?

# 57
  • Мнения: 22 431
Номерациите при различните марки имат доста разлика.
Но като цяло 32ри размер става и на 11годишната ми дъщеря (145см, 32кг, и на сестра ми 155см, 42кг).
Но при тези данни, които е дала дамата, не виждам как ще и пасне 32ри размер. Най-малкото височината също играе роля и то съществена.

# 58
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Благодаря за коментарите.
Това са обувките с които ходя на работа.Не са точно кецове .

Това са едните , това са другите с които мисля да съчетая чантата Simple Smile

# 59
  • София-Младост
  • Мнения: 23 347
О, идеално е и с двата чифта. И чантата ми харесва Simple Smile
Нищо общо с кецове нямат и двата модела.

Общи условия

Активация на акаунт