Любители на кучета - 88

  • 32 447
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 460
SmileЛеле, колко прекрасни кучета видях! А бебетата - неописуеми сладкиши:smiles:

Пък Швепса си е все тъй стилен и рунтав, много по-сериозна подстрижка трябва, та да му проличи:smiley:

# 46
  • София
  • Мнения: 8 348
Епона и от двата варианта имам. Струваха ми се индивидуално пакетираните по-мазни, ама може и просто да са по-влажни. Довечера ще ги тествам на мекости и ще ги и снимам и ще пусна.

После ще смалявам снимки и ще се отчета и с данък.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
Да си кажа от сега... По-често искам да виждам снимки на Арни. Обожавам английските булдози, но при избор на порода ме спряха острите косми и пръцкането Sunglasses

Бебоците са страхотни! Коте, с коя буква ще им започват имената и как са разпределени по пол?

На Швепса пък хич не му личи никаква подстрижка. Я виж какво е разлика



Кивито е прекрасно както винаги, бебоците с пазителите ме удрят право в сърцето Heart
Дано не забравям някой, но като се трупат много снимки и само цъкам и "плюя" по клавиатурата да не им е уроки Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 736
Алфа Спирит-а в дозите е определено по-мек и мазен от насипните гранули.
В началото Киви беше само на Алфа Спирит, но не й беше ок, та я сменихме.

# 49
  • Мнения: 3 248
possessed, мерси. Simple Smile

Джой, какво не ѝ беше добре? Аз уж най-много към нея се бях насочила, но на доста места и по чуждите сайтове чета за дрисъци от нея...

А някой да е давал полувлажните на Генезис?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Не мога да кача данъка, по-късно ще опитам пак, хубави данъци. ❤

# 51
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
Страхотна прическа има Бека! Същото пуловерче имахме и ние напролет, но маааалко го поизядохме, а и сега ще ни става само на опашката  Joy

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 434
И аз да покажа разлика след фризьор. Това и беше преди години за първи път. Беше наказана че се овъргаля в едни красоти. Сега си ходи редовно при фризьорката на пролет. И аз съм доволна, че няма косми, и тя е щастлива.

# 53
  • София
  • Мнения: 736
Епона, чак дрисък не, но имаше доста чести изхождания.. Като цяло Алфа Спирит е тежка храна, хубаво е да се разрежда приемът й след време, не да е постоянно на нея животното.
Имам приятел, който е управител на зоомагазин, та от него черпя препоръки и информации наготово Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 9 850
Браво на мама! Добре се грижи за сладурите  smile3541
 Как са по пол - моФченца /момичета ? И специално пинтото ?
4 момчета и 3 момичета, като имат снимки самички ще пиша кое какво е, защото така още и аз ги бъркам хаха Simple Smile 2 пинто са момичета, едно е момче Simple Smile

Страхотни прически се размятат тук. При сибирците подстригването е забранено, може да има и кофти последствия (post clipping alopecia), та не можем да се похвалим с прически.

# 55
  • Мнения: 2 903
Епона при Макс примерно по мазните гранули му докарват разстройство, а и май повечето кучета като ядат по мазна храна им се отразява по същия начин.
Аз пък пуснах сутринта поръчка, като за Макс избрах гранули Prins, защото нямам време са чакам доставка до 7 дни от зооплюс. Утре пристигат и ще имам време за преход, а другата седмица ще поръчам и чувал Алфа Спирит та ще видя как ще ги съвместя. Дано му се отразят добре на изхода, че ми писна от огромни торти.
А пък Виви още е със зелен изходен материал 😂😂 Голяма шушумига е това куче.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 958
Коте, а това състояние постоянно ли остава? Точно вчера един колега на ММ се е оплаквал, че след подстригване с машинка шпица на сестра му не прилича на нищо. Има ли вариант и лечение това състояние?
Коте, ще си запазите ли едно кученце или всички остават при майката? /мисля, че беше писала, че няма да взимате, ама с тази красота... Трае ли сърце? "

# 57
  • Мнения: X
Да си кажа от сега... По-често искам да виждам снимки на Арни. Обожавам английските булдози, но при избор на порода ме спряха острите косми и пръцкането Sunglasses

Благодаря, ще го показвам! Relaxed
Космите са ужасно много и нямат махане - факт, как има толкова козина като толкова много пада, не знам. Не е сезонно, така си е по принцип.
Пръцкането е рядко, а и не спи при нас и нямаме проблем, но пие ли вода, каквото и да правя, в която и част на къщата да се намирам, се строявам пред банята с неговата кърпа да бърша бузи, че иначе е страшно. Grin
Иначе си се гледа съвсем нормално, не е както мислят хората, че имат някакви страхотни особености.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Какво ако "тортата" е зелена? Нещо пропуснах, Бизу твореше в зелено до скоро, предполагам, че е от храната, Сенс с агнешко.

# 59
  • Мнения: 2 903
esstela ето от къде идва зелената торта
А днес пък Виви пак си е намерила беля. Започвам в обратен ред - преди малко се изходи (и тя течно) върху пелената. Поглеждам аз, то едно зеленоо, ама зелено наситено чак. Прибрах пелената и почвам да се чудя какво може да е яла, че да изкара такова зелено чудо и се сещам как преди половин час племенника ме пита за една малка кутийка, каква е и какво има в нея, а аз му казах че е зелена боя с която боядисвахме едно френски макарони наскоро. И навързах аз въпроса на малкия с акото на малката 😂. Баща ми избърсал зеленията от пода, че и стирката беше в зелени нюанси. От къде пък е намерила тая боя хич не разбрах 😂😂 Иначе други бели няма, освен боята и няколко изхождания на пелената и около пелената. 😁

Общи условия

Активация на акаунт