Мъжът, който знае какво иска

  • 6 881
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 473
Не е важно да знае какво иска, а да има г.з да действа..)

# 16
  • Мнения: 920
Не е важно да знае какво иска, а да има г.з да действа..)
Ако не знае какво иска, г.за му само до wc-то ще стигне.

# 17
  • Мнения: 12 473
А, искането (мечтите) са безплатни.
Без действие и да си държи на думата - за нищо не става..)

# 18
  • Мнения: X
А, искането (мечтите) са безплатни.
Без действие и да си държи на думата - за нищо не става..)

Абсолютно на същото мнение съм и аз. Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направиш. Нали така беше приказката от един известен български филм? Simple Smile
Животът ме е срещал с много хора, които знаят какво искат, но не им достигат къде капацитет, къде хъс и акъл да го направят. Полът в случая няма никакво значение.

# 19
  • Мнения: 15 619
Какъв е този мъж за вас, как го разпознавате?
Ако се обвържете с такъв, няма ли да бъдете в периферията и между другото?
Чак ми беше домъчняло за необятните ти теми.
На въпроса - Едното с другото нямат общо. Да знаеш какво искаш /жена ли си, мъж ли си, все тая/, не означава, че партньорът/ката ще е в периферията на искането.
Обаче светът, дъоупънмайндид, е пълен с  незнаещи какво, кога и как го искат, хора.

# 20
  • Мнения: X
Ама каква полза от мъж, който знае какво иска, но то не е жена му?

# 21
  • Мнения: 11 505
Мъж, който знае какво иска, винаги има зад гърба си жена, която му подава жокери. Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 28 526
Нищо лошо няма в това, че не всеки иска семейство. Стига да е наясно с това и да не подвежда друг.

П.П. Кой е споменал за мъж, който не иска жена си?

# 23
  • Мнения: X
Какъв е този мъж за вас, как го разпознавате?
Ако се обвържете с такъв, няма ли да бъдете в периферията и между другото?
Не, няма.
Защото мъжът, който знае какво иска, обикновено знае и каква жена иска.И когато я "получи", знае с каква ценност се е сдобил и как да се отнася с нея, за да не я загуби.

# 24
  • Мнения: 7 933
Защо "мъжът, който знае какво иска" задължително се приравнява на мъж със силен характер и благородни ценности или пък успешен?
Може да знае какво иска и да не е "достоен мъж" в очите на свестните жени..
Може да иска майка му да го издържа цял живот, 'щото така ще има повече време за себе си.
Може да иска да си намери богата жена с 10 години по-голяма, която да му трепери, докато той мързелува и ходи на фитнес и пръска сексапил до нея..
Може да иска цял живот да работи за минимална заплата, 'щото е по-лесно и не го напряга.
Може да иска да е с жена, която да подчини, за да се чувства важен.
Това, че някой мъж знае какво иска и дори го постига, не го прави задължително читав такъв..
Има много варианти, в които жената до мъж може да е в периферията, защото знаел какво иска, но в случая нейна ще си е вината, че се намира там, защото би трябвало да е преценила какво точно "иска" този мъж и да си е преценила какво ще получи от него..

# 25
  • Мнения: X
Аз съм останала с впечатление пък, че онзи, който се счита за 'мъж, който знае какво иска', не позволявана някаква си там проста жена да си позволява много-много в негово присъствие. Жената мълчи, готви, чисти, възпитава децата, работи и носи пари в къщата и най-важното - гледа тоя, знаещия какво иска, с обожаващия поглед на сакат уличен помияр, който току-що е получил парче пица.

# 26
  • Мнения: X
Аз съм останала с впечатление пък, че онзи, който се счита за 'мъж, който знае какво иска', не позволявана някаква си там проста жена да си позволява много-много в негово присъствие. Жената мълчи, готви, чисти, възпитава децата, работи и носи пари в къщата и най-важното - гледа тоя, знаещия какво иска, с обожаващия поглед на сакат уличен помияр, който току-що е получил парче пица.
Това не е мъж, който знае какво иска, а осъвременен вариант на бай  Ганьо.....   Smiley

# 27
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз съм останала с впечатление пък, че онзи, който се счита за 'мъж, който знае какво иска', не позволявана някаква си там проста жена да си позволява много-много в негово присъствие. Жената мълчи, готви, чисти, възпитава децата, работи и носи пари в къщата и най-важното - гледа тоя, знаещия какво иска, с обожаващия поглед на сакат уличен помияр, който току-що е получил парче пица.

С кофти мъже си контактувала, явно. Peace
Или принизяваш темата до " знам че искам ракията и салатата да ме чакат на масата".

Мъжът може и да знае, че не иска толкова семпла жена, чиито интереси се свеждат до описаното от теб, слугуване.
Мъжът може и да знае, че не иска за жена силиконовата кифла, с която се забавлява.
Мъжът може и да знае, че не иска да бъде провайдър "ала провайдъра на сирената"............

Във всяка тема, няколко съфорумки изкарват мъжете боклуци и дебили- да се чуди човек, как са успели да се омъжат?
А, неомъжените- защо ли се напъват да търсят някой, който да вгорчава добре подредения им и удовлетворяващ ги живот?

# 28
  • Мнения: X
Не разбрах защо ми изопачавате думите, но няма да се обяснявам пак.

# 29
  • Мнения: X
Зависи на колко години е ..... Stuck Out Tongue Closed Eyes

Общи условия

Активация на акаунт