CRM платформа, фирма SHCR

  • 12 818
  • 210
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 433
Ей такава- сто като теб х 170лв са 17бона, а прецакалите се със сигурност са повече от 100 човека. Пък и личните ви данни може да продават на килограм, абе добре са го измислили, какво да ви кажа Simple Smile

# 196
  • Мнения: 4
Аз лично получих и подписах договор срещу скромните 170 лв. на 16-ти Март - преди 2 месеца и половина. Доста контактувахме чрез имейли и аз търпеливо си чаках сертификата. На 2 Май трябваше да попитам готови ли са и получени сертификатите, за да получа и своя. От тогава до днес съм изпратила 4 запитвания и вече 29 дни не получавам отговор. А съм убедена че мейлите ми се четат, както и се чете тук. Ще публикувам и публично цялата кореспонденция....ама Господинът е препоръчително да ми отговори и в най-кратък срок да ми върне заплатената сума.

# 197
  • Мнения: 19 689
Добре де, темата е тук от януари... Хората писаха, че са завлечени. Ти защо даде пари Sad Освен, ако не си била тук по това време, де.

# 198
  • Мнения: 4
Добре де, темата е тук от януари... Хората писаха, че са завлечени. Ти защо даде пари Sad Освен, ако не си била тук по това време, де.


Не ми се ще да се самоопределям, че ще е грубо Simple Smile

# 199
  • Мнения: 19
Ей да връщате парите на хората,стига сте се излагали....подли....!Вас бащите ви не са ли ви учили да си държите на думата...жал ми е за жените ви,жал ми е за вас!Станахте за смях,подиграхте се с толкова много хора....ако аз съм на ваше място ще се заплюя в огледалото...Връщайте парите на хората!Безсрамници такива!

# 200
  • Мнения: 19 689
Милена, усмихна ме Joy

# 201
  • Мнения: 6
Проблемът е, че са се покрили. Нито телефони вдигат, нито на имейли отговарят. А от ИТ не могат да направят нищо, тъй като все пак говорим за българска институция тук... Човек да се чуди и да се мае как да се оправи в подобна ситуация.

# 202
  • Мнения: 1
Е вие си противоречите. Какъв е смисъла да ви обясняват и да казват всеки ден примерно след седмица? Какво печелят от това? Че им цъкате мейли? Или че някой се занимава да ви отговаря? Какво точно печелят, след като до  колкото виждам не сте платили на тях за сертификат?


Здравейте, на мен лично никой не ми е тествал способностите за да ме одобри или не, само ми изпратиха договора след заплащане на сумата. Това се случи февруари месец. Сега сме юни. Известно време ми отговаряха на позвъняванията, после спряха. Факт.

# 203
  • Мнения: 2 433
Като имате трудови договори плащат ли ви осигуровки, чисто любопитство, някой проверил ли е?

# 204
  • Мнения: 2
Здравейте,
И аз да се наредя на опашката с оплакванията. Изръсих се с 170 лв., лични данни и......... получих среден пръст. От февруари месец съм сключила граждански договор с конкретната фирма. Аз съм от хората, които поискаха да изчакат сертификатите, които някак си веднага след заплащането на сумата от 170лв., се оказаха страшен дефицит в лъжливата фирма на "уважавания" г-н СТЕФАН ИВАНОВ ИВАНОВ и най-вече на ЛЪЖЕЦЪТ г-н МИЛЕН АРСОВ. Скъпи потърпевши, знаете какво се случи...неграмотна кореспонденция с неграмотни хорица, после никакъв отговор, лъжи, лъжи и пак лъжи в лицето на МИЛЕН АРСОВ, който много отдавна е неоткриваем. Токова много лъжи наговори, толкова много уговорки имахме, че за цялото време от февруари месец до днешна дата.....сякаш мина година, година в която се случиха безумно много неща. За толкова време, в което човек очаква да му върнат адекватен отговор и най-вече ОТКРАДНАТАТА СУМА - аз  бях на сватба, организирах погребение, бях на розобер и бях дори в Индия (лирическо отклонение, прощавайте). И за този период - ни вест, ни кост. Не разбирам защо на някои са им върнали парите, а на други не?  И след като в по-предишни коментари самият Г-Н АРСОВ се е включил като потребител тук и коментира и се опитва да се защитава и обяснява, то г-н Арсов, ако четете и този коментар -  вие страх нямате ли? (За срам не питам. За лъжци и измамници, съвестта и срама са погребани отдавна). Не страх от хора, не само страх от органите на реда, но страх от факта, че сте излъгали и  прецакали толкова много хора, взели сте лични данни (в случая твърдя, че са крадени, защото след като парите не са върнати, най-лесното е да злоупотребят и с личните данни) и пари и рано или късно всяко ваше действие ще има съответната реакция, пряко върху вас самия. Страх от негативните емоции на всички нас, които са насочени директно върху вас. Всяка емоция , положителна или негативна неминуемо влияе върху вас, като явен антагонист. Не ви ли е страх първо за собственото ви здраве- психическо, емоционално и физическо, и второ за кармата, която сте генерирал. И да вярвате и да не вярвате, да ви пука и да не ви пука.....отражението е винаги на лице и всичко е за ваша сметка и за сметка на вашите близки. Карма - такъв е законът. Рано или късно кармата се връща. Пиша всичко това тук, където очевидно  г-н Арсов е "смел"  активно да се включи и защитава своите интереси, защото очевидно страхливците така правят – оправдават се в интернет. Страхливците не си вдигат телефона. Лъжците, измамниците и страхливците (ЕС ЕЙЧ СИ АР ЕООД) са готови да се "защитят" в интернет, от комфортната зона на техният дом/офис. Подадено е оплакване  и сигнал до съответните органи. Очаквам тези дни по-подробна информация. Бъдете така добър г-н Арсов и ми върнете откраднатата сума от 170 лв. За потърпевшите, които се насилиха да четат коментара ми - прощавайте. Няма ненаказано зло, лошото е, че когато то се върне и почука на вратата, понякога взима най-ценното.

# 205
  • Мнения: 14
Арсов не съществува, комуникацията водеше с нас Стефан.

# 206
  • Мнения: 8
Аз не мога да се свържа вече с г- н Арсов затова и подадох жалба до КЗП , но хората ми отвърнаха че  мястото на фирмата е посетено от органи на реда , но никой не е откликнал , като цяло никой не е откликнал нито на съобщения отправени към фирмата им нито когато е повикан управителя , той не се е явил ! Може би за да си получим парите останалата част от която не сме си ги получили ще трябва да се свържем с адвокат !

# 207
  • Мнения: 5
Аз също съм от увисналите със 170 лева и по абсолютно същия начин никого от т.нар. управители не се свързва с мен. А 'договорът' ми е от 28.3.2019г. или поне на тази дата се очакваше да започна работа. И сте изключително прави за кармата - ако не в този живот, то в следващия ще си платят и то - яко! А от инспекция по труда съм супер разочарована, тъй като ми казаха същото като на хората, коментирали преди мен, тоест сори ама ги няма - не можем да ги намерим никъде и само това можем да направим. Убедена съм, че в ИТ са получили купчина сигнали, а фирмата им все още си стои отворена и сигурно все още мамят хора. Отново поредното разочарование и от българските 'компании' и от българските институции.

# 208
  • Мнения: 19 689
Интересно ми е сега къде са потребителите, които уж работеха за тях...

# 209
  • Мнения: 19
Ами схемата е да си пускаме и ние такива обяви и да ходим в Бали това лято...😃Избираш си едно име,слагаш една снимка на някой човек,който изглежда умен,плащаш си да ти направят сайт,пишеш там какви ли не глупости и накрая ,че ни били обсъждали в някакъв форум...ПОТРЕСЕНА СЪМ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ОТ ИНСТИТУЦИИТЕ ТУК В ТАЗИ ДЪРЖАВА...!!!

Общи условия

Активация на акаунт