RYANAIR -14

  • 56 058
  • 735
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 228
ми не знам, това мисля, че не е отмяна на пътуване, а по-скоро непредвидени разходи заради извънредни обстоятелства
ама нямам опит точно с това

# 271
  • Мнения: 84
Здравейте! Закупих от Ryanair билети за април София-Барселона и обратно. Билетите са за 2-ма възрастни и 2 деца  /общо 8 билета/ като не съм закупила отделно багаж. Към настоящия момент реших, че искам да закупя за мен и съпруга ми по един куфар от 10 кг /по 11 евро/. Влизайки в резервацията си в сайта на Ryanair ми дава автоматично за закупя куфар от 10 кг. за 88 евро, което според мен е 8 билета * 11 евро. Има ли възможност да купя куфар от 10 кг. само за двата билета за възрастни?
В същото време като задам да купя примерно за 1 възрастен куфар 20 кг за 40 евро ми дава такава възможност.
Моля Ви за съвет, тъй като за първи път купувам билети и явно нещо не съм направила както трябва.

# 272
  • Мнения: 1 139
Аз съм купувала приорити само за единия пътник в резервацията. Предполагам, че това важи и за чекирания 10-килограмов багаж, защото те се избират при една стъпка от резервацията. Това съм го правила при самата резервация, но не и впоследствие.
Ако не се получава, пишете на чата им.

# 273
  • Мнения: 84
Според мен се получава така, тъй като при самата резервация като избрах за първия пътник само ръчен багаж и имаше опция дали и за останалите пътници да е същото и аз я избрах. Така автоматично за всички пътници се резервира само ръчен багаж. И може би затова сега автоматично ми дава за всички пътници.

# 274
  • София
  • Мнения: 1 637
Пробвайте през мобилното приложение - там мисля, че може.

# 275
  • Мнения: 992
Имам въпрос относно сутрешния полет до Атина, нещо ми се върти в главата, че доста често излита със закъснение..Ако летя с него имам 4 часа престой за следващия полет, ви е бихте ли рискували?

# 276
  • Мнения: 18 991
От 2 полета мога да кажа, че излита навреме

# 277
  • Мнения: 4 228
Имам въпрос относно сутрешния полет до Атина, нещо ми се върти в главата, че доста често излита със закъснение..Ако летя с него имам 4 часа престой за следващия полет, ви е бихте ли рискували?

4 часа престой и първи полет за деня си е достатъчно време според мен, но дали няма да изтеглите късата клечка не може да се каже

# 278
  • Мнения: 992
Благодаря ви за отговорите, аз съм навита да рискувам, но спътника ми категорично отказа.
Летището в Атина било, огромно и  сложно .

# 279
  • Мнения: 18 991
В сравнение с Мадрид и Рим например, летището е малко....супер бързо е прекачването...

# 280
  • София
  • Мнения: 11 434
Бих рискувала, 4 часа са предостатъчен аванс. В 99% от случаите и да има закъснение е до 30 минути, а при вас и 2 часа да е, пак бихте успели.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 637
Без претенции да съм била по много летища, Атинското определено не ми се видя нито огромно, нито сложно.
В Париж например Шарл дьо Гол беше огромно и то преди да открият новите терминали.

# 282
  • Мнения: 47 887
Другата седмица летим до Атина
Сега ме притеснихте...нямаме прекачване, ще ходим към Атина, уж с метро май беше, че няма и трансфер...аз съм голяма бяла птица, ще се оправя ли...Pensive Сто пъти проверих резервацията, няма посочени промени...каква е тази информация за често закъсняващи полети до Атина? От къде

# 283
  • Мнения: 18 991
Има и автобуси до различни части на града, ще се оправите, лесно е

# 284
  • Мнения: 78
Здравейте, направих една огромна глупост, моля дайте съвет .
Резервирах билети от Райнеър, и днеска виждам (след 2 дена е полета) че съм разменила мястото на името с фамилията ми. Вместо Диана Иванова ми излиза Иванова Диана.
Според вас това като грешка ли се бои и ще се наложи ли да плащам или не е проблем?
Моля ви ако някой знае да сподели, защото до утре ще съм се побъркала.

Общи условия

Активация на акаунт