RYANAIR -14

  • 56 329
  • 735
  •   2
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 11 570
Няма да имате проблеми заради това. Иначе можете да пишете в чата на Раянеър и ще ви го поправят.

# 286
  • Мнения: 78
Да, задължително ще пиша утре, просто сега няма на кого да звънна или да пиша и ми е изключително притеснено. Реално имената не са сгрешени като букви, просто са разменени, ама знам ли ги...

# 287
  • Мнения: 1 141
И аз мисля, че това не е проблем.

# 288
  • Враца
  • Мнения: 2 225
Здравейте.
От 3 дни се опитвам да си разпечатя бордовите карти, но ми дава това съобщение:
"Съжаляваме, но поради технически причини в момента не можем да генерираме бордовата Ви карта. Моля, опитайте да опресните страницата или затворете този прозорец и щракнете върху връзката за преглед на бордовата карта."
Полетът ми е в четвъртък. Затваряхи и отварях страницата, гасих компа не помня колко пъти. Не зная какъв е този рефреш.
Писах на чата, казаха, че не ми намират резервацията.  newsm78
Та и те не ми помогнаха.
Дайте идея как да се оправя.

# 289
  • Мнения: 4 326
изчисти cookies, пробвай от друг компютър или от приложението

# 290
  • Мнения: 1 122
Писах на чата, казаха, че не ми намират резервацията.  newsm78
А Вие виждате ли си резервацията? Чекирали сте и сега искате само да си разпечатет бордните карти?

# 291
  • sf
  • Мнения: 10 145
Имате ли закупени места?

# 292
  • Враца
  • Мнения: 2 225
Ох, голяма драма с това пътуване.
След като двама служители се опитаха да ми помогнат, но чатовете прекъснаха, третият ми помогна. Опитахме какво ли не, и накрая ми предложи да отворя сайта през ХРОМ. Бях го отворила преди това с ФАЙЪРФОКС.
Това помогна.
Иначе да, имам закупени места, и да, виждах всичко, бях и чекирана. Само не ми отваряше бордните карти.
Голяма сага...  Grinning

Мерси много на всички, които се включиха!
Ако някой има подобен проблем може да пробва същото- върши работа!

# 293
  • HH
  • Мнения: 3 257
Ох, голяма драма с това пътуване.
След като двама служители се опитаха да ми помогнат, но чатовете прекъснаха, третият ми помогна. Опитахме какво ли не, и накрая ми предложи да отворя сайта през ХРОМ. Бях го отворила преди това с ФАЙЪРФОКС.
Това помогна.
Иначе да, имам закупени места, и да, виждах всичко, бях и чекирана. Само не ми отваряше бордните карти.
Голяма сага...  Grinning

Мерси много на всички, които се включиха!
Ако някой има подобен проблем може да пробва същото- върши работа!
Вероятно firefox забранява отварянето на pop up прозорци Wink

# 294
  • Мнения: 4 326
Ох, голяма драма с това пътуване.
След като двама служители се опитаха да ми помогнат, но чатовете прекъснаха, третият ми помогна. Опитахме какво ли не, и накрая ми предложи да отворя сайта през ХРОМ. Бях го отворила преди това с ФАЙЪРФОКС.
Това помогна.
Иначе да, имам закупени места, и да, виждах всичко, бях и чекирана. Само не ми отваряше бордните карти.
Голяма сага...  Grinning

Мерси много на всички, които се включиха!
Ако някой има подобен проблем може да пробва същото- върши работа!
Вероятно firefox забранява отварянето на pop up прозорци Wink

е, това е потребителска настройка, файърфокс сам нищо не прави Nerd

# 295
  • HH
  • Мнения: 3 257
Това ми е ясно, но ако на съфорумката в мозилата настройката е активирана, е напълно вероятно.

# 296
  • Мнения: 164
Здравейте отново, аз пък ккава глупост направих и сега се чудя какво ще стане. Закупих си билети, места, багаж както му е реда. Вместо POLINA IVANOVA написах Polina Ivanova , заради това може ли да ми направят проблем или после на чекитга да ги напиша с големи букви.

# 297
  • Мнения: 1 406
Здравейте отново, аз пък ккава глупост направих и сега се чудя какво ще стане. Закупих си билети, места, багаж както му е реда. Вместо POLINA IVANOVA написах Polina Ivanova , заради това може ли да ми направят проблем или после на чекитга да ги напиша с големи букви.
Няма абсолютно никакъв проблем.
Приятно пътуване!

# 298
  • Мнения: 164
Рових аз в сайта и намер от къде да ги променя, промених ги дано всичко е ок

# 299
  • Мнения: 4 808
Здравейте отново, аз пък ккава глупост направих и сега се чудя какво ще стане. Закупих си билети, места, багаж както му е реда. Вместо POLINA IVANOVA написах Polina Ivanova , заради това може ли да ми направят проблем или после на чекитга да ги напиша с големи букви.
Аз винаги пиша имената с малки букви, никога не съм имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт