Кое от тези две имена за момче да избера?Спешно!

  • 8 772
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 860
И аз съм за Ангел.
Имена завършващи на -слав изобщо не ми допадат.

# 31
# 32
  • Мнения: 4 036
Денислав.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 437
Какво реши?

# 34
  • Мнения: 56

Мисля Ангел да остане. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 8 578
Гласувах за Ангел,хубаво име е.
Денислав- никак не го харесвам.

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
Ангел.
Ако не ти харесва цялото име като обръщение към малко момче, може Анджи, енджи, от английското произношение. Имах преподавател по английски на когото викаха Енджъл.

# 37
  • Мнения: 339
Ангел и от мен. Красиво име.
На един познат му казват Чо - от АнгелЧО Joy. Дълго време не знаех, че се казва Ангел. Иначе Ачи ми звучи добре, а и не е задължително да го съкращавате.

# 38
  • Мнения: 10 874
Ангел.
Ако не ти харесва цялото име като обръщение към малко момче, може Анджи, енджи, от английското произношение. Имах преподавател по английски на когото викаха Енджъл.
Това ме подсети, че имах шеф, когото наричаха Анджело.

# 39
  • INFJ
  • Мнения: 9 414
Глас за Ангел и от мен - Ачи, Ачо, Аци.

# 40
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 715
Ангел! Прекрасно българско име.
Синът ми е Ангел, кръстен да дядо си Ангел, който беше мъж планина, но всички му викаха Ани! Бате Ани, чичо Ани..дядо Ани..приятелите му...всички. Много мило беше...синът ми вече на 29г. също всички му казват Ани, рядко Аче...което също е хубаво. Просто така си тръгна покрай дядо си..така му викаха после и приятелите.
Каквото и да изберете важно е да сте живи и здрави!

# 41
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Денислав ми харесва повече. Ако не ти допада цялото име, защо не го съкратиш на Денис?

# 42
  • Мнения: 7 066
Денислав

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 627
Помислете върху факта ,че този малък мъж един ден ще бъде баща.
Мъжкото име за мен е отговорност към поколенията.
Как ще звучи името на внучето ви?Например Светослав Дениславов?Или Петя Дениславова?Докато Ангелов звучи повече от добре.

# 44
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 423
Ачо, Аче, и Ачка за мен звучат по-добре от Денчо. Особено за голям човек. А на дребен може и Ангелче да казвате, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт