Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 158
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 795
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Ох.. дано дано.. Чак сега ви разбирам момичета каква буря от емоции е.. Нямам лаборатория наблизо и ми остава едно чакане.. и чакане.
Виж .......не се тормози ,  според мен си пишкала много на често и затова ти се вижда по- бледа чертата. Нали цикъл няма, спокойно  устискай едни 5 часа - все едно по кое време на деня - да се концентрира тая урина и ще видиш че чертата ще е супер ! Убедена съм Simple Smile

# 796
  • Мнения: 12
Момичета, вие кога ходихте за първи път на лекар? Днес звъннах на гинеколожката ми и каза да отида във вторник, а тогава ще съм само на 9 дни закъснение.. Не е ли рано?

# 797
  • Мнения: 3 322
На 10 ден, но предполагам че и на 9 ден се вижда същото. Гледат дали има наистина бременност и дали е в матката. Друго няма какво да се види толкова рано с коремен ехограф.

# 798
  • София
  • Мнения: 10 642
На 10 ден, но предполагам че и на 9 ден се вижда същото. Гледат дали има наистина бременност и дали е в матката. Друго няма какво да се види толкова рано с коремен ехограф.
И с вагинален, пак същото ще се види, а с коремен може и да не се види

# 799
  • Мнения: 3 322
На 10 се вижда. Значи и на 9 трябва да се види. Аз и двата пъти ходих на 10 ден.

# 800
  • София
  • Мнения: 11 489
Значи щом и на 9 се вижда, то и на 8 ще се види. И така нататък по твоята логика.

# 801
  • Мнения: 3 322
Значи щом и на 9 се вижда, то и на 8 ще се види. И така нататък по твоята логика.
Не знам просто предполагам. Сега минах на 10 ден рано сутринта и се видя. Записах си час предния ден като коментара на докторката беше: добре значи не е биохимична, и сега мога да те видя ама имам още мн пациенти, а и вие сте с дете. Водех детето при неговата лекарка за бележка и минах да видя кога има свободен час да си запиша. На другия ден ме гледа в 7.45 преди да ида на работа.
Затова предполагам, че и на 9 ден ще се види.

# 802
  • София
  • Мнения: 10 642
Със сигурност плодния сак не е нещо, което се крие и чака да стане 7ч на 10 ден закъснение, на все пак е хубаво да са минали 10 дни и тогава да се ходи на лекар

# 803
  • Мнения: 12
Не знам.. аз ставам все по-скептична.. Не виждам никакво насищане аз и доста дразнещо, сигурно нещо не е баш както трябва. Тестовете са от 3 до днес.

п. с. Моля да не ми се ядосва те, че продължавам да поствам. Няма с кого да говоря на този етап, мъжа не разбира нищо и казва да изчакам. Ама е лесно да се каже..

# 804
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Аз виждам насищане...само третия не е Ок...когато беше пишкала на често ! Не се шашкай...и не виждам кой би се ядосал на такава гледка Wink късмет и успех на прегледа Wink

# 805
  • Мнения: 783
Bu Covet,защо не пуснеш кръвен направо-пикливите са много объркващи,до сега щеше да знаеш дали нараства правилно Simple Smile

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 11:12 от Fireee

# 806
  • Мнения: 8 076
И да правиш тестове на всеки 12 часа с какво ще помогне това? Освен допълнително да се изнервяш... Първо така сложени един до друг не можеш да ги сравняваш, защото едните вече са престояли 72 часа... друг 24-12 и т.н., а друг е пресен, мокър. Второ - как точно сравняваш едната урина от колко часа се е събрала и колко е концентрирана, ти по график ли пиеш вода за да имаш база за уеднаквяване на концентрацията?
Или си правиш два кръвни теста през 48, че да видиш удвоява ли се ЧХГ (не че виждам за какво ти е точно, като очевидно бременност има, а как ще се развие тя, ЧХГ няма как да ти го покаже) или се спираш кротичко, защото през следващите месеци ще подлудиш всички наоколо, а ти ще си причиниш изключително напрегната бременност, което не е добре нито за теб нито за детето!
Малко търпение до първия преглед да се види къде е имплантирано и още търпение до... успешен финал!

# 807
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Абсолютно безсмислено е правенето на хиляда уринни теста.

# 808
  • Мнения: 783
А и има значение по кое време на деня са правени тестовете,няма смисъл - отивай на кръвен и след 48 часа повтори Simple Smile

# 809
  • Мнения: 12
И да правиш тестове на всеки 12 часа с какво ще помогне това? Освен допълнително да се изнервяш... Първо така сложени един до друг не можеш да ги сравняваш, защото едните вече са престояли 72 часа... друг 24-12 и т.н., а друг е пресен, мокър. Второ - как точно сравняваш едната урина от колко часа се е събрала и колко е концентрирана, ти по график ли пиеш вода за да имаш база за уеднаквяване на концентрацията?
Или си правиш два кръвни теста през 48, че да видиш удвоява ли се ЧХГ (не че виждам за какво ти е точно, като очевидно бременност има, а как ще се развие ЧХГ няма как да ти го покаже) или се спираш кротичко, защото през следващите месеци ще подлудиш всички наоколо, а ти ще си причиниш изключително напрегната бременност, което не е добре нито за теб нито за детето!
Малко търпение до първия преглед да се види къде е имплантирано и още търпение до... успешен финал!


Права си... май мисля да спра наистина. Точно това си мислех, че не може да се сравняват по никакви критерии. Просто съм човек песимист, лоша работа. Ако нямате против ще пиша вече след прегледа, благодаря на всички ви за подкрепата. Желая ви прекрасни червени чертички на всички очакващи ❤️

Общи условия

Активация на акаунт