Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 54

  • 60 925
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 1 466
Dominique7, благодаря. А има ли червеникави нюанси, че в момента съм в клуба на червенокосите Grinning
Не знам, трябва да се провери.

# 541
  • Мнения: 7 569
Добър е моливът за вежди на Катрис, но много мек и свършва страшно бързо. Подобен, но по-твърд е този на Никс, използва се повече време. Цветът chocolate е с червеникав оттенък.

# 542
  • Мнения: 5 250
Дезодорантите на Балеа с талк ли са? Забелязали ли сте да стават жълти или бели петна по дрехите? Преди си купувах дезодорантите на bourjois , но ги спряха, не знам защо, но бях изключително доволна. Сега ползвам на Нивеа,  бих казала, че са поносими...

Относно моливите за вежди  изключително доволна съм от Dream на GR. Имам и сенки за вежди на essence, и те са ми ок, но все пак предпочитам молива.

Да дам отзиви за Bourjois City Radiance фон дьо тена, след няколко нанасяния. Харесва ми това, че придава един озаряващ вид на кожата, не ми изсушава лицето, но при мен не издържа дълго. На 2-3 час вече съм лъснала. Може би трябва да пробвам да го запечатам с някоя прозрачна пудра ( тук ако имате предложения, моля да споделите) T зоната.

Напред говорите за палитри сенки, не е за темата, но съм много доволна от тези на Revolution, много добро съотношение между качество/цена.

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 15:04 от Radina

# 543
  • Мнения: 2 804
Хм, защо да не са за темата Революшън. Не са скъпи, предвид коичеството сенки в една палитра и качеството. И аз съм мноого доволна от ГР. Мек е, но не свърша толкова бързо, като този на Катрис.

# 544
  • София
  • Мнения: 385
Radina,
Кои палитри на Revolution ползваш?
Аз наскоро взех тези: и
От първата може да се каже, че съм горе-долу доволна, но втората - всички цветове на клепача се смесват и след 1-2 часа се променят, като стават един цвят - кафеникаво-оранжев, въпреки че всички са в розово-лилавата гама. Вярно, че втората ми излезе 12 лв., но съм много разочарована.
Понеже други палитри на марката не съм ползвала, та се чудех от кои сте доволни. Освен това, обмислях да си взема и имитацията на прасковената на Too Faced - Revolution chocolate and peaches, но сега не съм толкова убедена, май ще събирам за оригинала.

# 545
  • Мнения: 7 569
Имитацията на прасковената палитра бива. Но като цяло не съм фен на сенките на Революшън - издържат по 5 часа и се изтриват, пигментацията е горе-долу, блестящите цветове често се слепват и образуват нещо като коричка и е почти невъзможно да се вземе цвят нито с четка, нито с пръст, бъкани са с по 3 вида парабени ... за тия пари - толкова.

# 546
  • Мнения: 913
Много благодаря за предложенията  Hug

# 547
  • София
  • Мнения: 385
Да, така е, за тези пари - толкова.
На Римел взех покрай празниците една палитра - наподобява донякъде на Urban Decay Naked Heat и съм много по-доволна, беше 16 лв. на някакво намаление - ето тази е:

Esmeralda23, кажи някои други бюджетни палитри, от които си доволна?

# 548
  • Мнения: 2 804
Аз получих една палитра като подарък от Нотино, страхотни цветове, хубава текстура и силна пигментация. Коректора им също е добър за цената си.

# 549
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравйте и от мен, мога ли да връщам продукт купен от Лили, и ако да може ли в друг магазин не в този от където съм го купаила.
 Благодаря Ви

# 550
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте,сега бях в ДМ в опит и аз да се сдобия с елексира,но уви имаше само една бройка.Мацката ми каза,че щели да го спират ли ,обновяват ли и тя не беше много наясно..и за това не го зареждали.

# 551
  • Мнения: 7 569
Теодора, точно от тази на Римел съм доволна и аз.
Иначе други добри дрогерийни - NYX ultimate warm neutrals, wet n wild rose in the air, BH costetics royal affair, Elf Mad for matte 2 (тези последните обаче от Англия си ги поръчвам), Maybelline city mini палитрите и тази с Джиджи Хадид (от Амазон или Ибей). Като цяло от предлаганото тук в дрогериите за други добри освен тези на Римел не се сещам.

# 552
  • Мнения: 2 026
Здравйте и от мен, мога ли да връщам продукт купен от Лили, и ако да може ли в друг магазин не в този от където съм го купаила.
 Благодаря Ви
Преди години се пробвах да върна запечатана стока купена от тях, но освен кофти отношение насреща ми, друго не получих. Не пречи да пробваш, разбира се, но нямат такава политика.

# 553
  • Мнения: 7 569
Затова пък в ДМ са супер добре настроени по отношение връщането на стоки. Днес върнах един продукт, който беше развален, и нямаше никакви проблеми.

# 554
  • Мнения: 2 026
Да, ДМ са на светлинни години от Лили! Прави се рекламация, връщаш и заменяш също без проблем, а за продуктите на техните марки дори имаше тестов период и ако не си доволен от продукта, ти връщаха парите. Поне преди помня, че имаха такова правило, аз не съм се възползвала, но е много показателно какво е отношението им към клиентите.

Общи условия

Активация на акаунт