Ентерококи фекалис борба за оцеляване

  • 19 597
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,откриха ми ентерококи фекалис вече 2г и още не съм се излекувала. Разбрах за болестта си единственно по неприятната миризма от тялото ми, на гнило,на риба на загоряло. Пила съм много хапчета без резултат. Нз дали проблема е гинекологичен. Защото ми отлриха колит имам запек и болки ниско в корема. Сутрин урината ми е тъмна и миризлива. Или проблема е в черния дроб понеже много пъти получих алкохолно натравяне,след което спрях да пия. Замайвам се имам проблеми с концентрацията и паметта. Постоянно се чувствам отпаднала,понякога ме боли сърцето и слънчевия сплит. Гърба ме боли всеки ден усещам тежест в гърдите и болка в бъбреците. Какъв съвет ще ми дадете за къде съм какво ми е?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 706
При толкова много симптоми, този, който успее да даде адекватен съвет е за нобелова награда. Според мен няма връзка между всичките симптоми, повечето са си всеки за себе си.

# 2
  • Мнения: 6
merian64 напълно си права сигурно съм за няколко лекари още се чудя дали да изключа гинеколозите,че те изобщо не ми помогнаха. Имаше някой който дигнаха ръце от мен,повечето ми предписваха едни и същи лекарства и се отказвах да ходя пак при тях. Имаше една от търново която само ми източи кръвчицата да и давам пари за нищо. Няма истински гинеколози в България лошото е че и достатъчно средства нямам за да ги хвърлям на вятъра за некомпентността им.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 363
Къде се изолира тази бактерия, в урина ли, микробиология ли? Отиде ли на уролог, пусна ли редовните изследвания за урина - освен стерилна и 10-те показателя, видяха ли те на ехограф, какво ти казват лекарите?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 880
Как са кръвните изследвания?
Црп пускала ли си?

Урината ли показва тези бактерии?

# 5
  • Мнения: 6
Не съм пускала нито кръвни нито урина откриха я на микробиология от влагалището.

# 6
  • Мнения: 6
Какво е црп ходих на гастроентеролог отдавна каза че имам колит.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 880
Кръв изследване на цпр с диференциално, суе и урина аз бих си пуснала.
Цпр показва степента на възпаление и инфекция на организма.

# 8
  • София
  • Мнения: 335
Не мисля, че само това е проблемът. Аз лекувам ентерококи в момента, попаднали били във влагалището от замърсяване ( нямам партньор, знам как се поддържа хигиена, мисля, че е от тампон). Но нямам изобщо такива симптоми. Изписаха ми полижинакс за 10 дни. Направи повече изследвания. Успех!

# 9
  • Мнения: 6
Изследваха ми стерилна урина няма бактерии. Ехографа показва само колит,пикочния мехур бил раздразнен. Вече си мисля,че няма доктор или хапче който да ми помогнат. Много години се лекувам без резултат. Имам билки и лекарства вкъщи колкото в една аптека. Предадох се Sad

# 10
  • Мнения: 6
Пила съм и съм си слагала глобули - полижинакс,лактофлор,флажил,гинопеварил,макмирор,ломексин,интимо хелп,микомакс,флоражин,вагилакт,арилин,силвержин  и още и още без резултат. Незнам какво е но ме побърква! 😭

# 11
  • Мнения: 989
С полижинакса оправи ли се?

Не мисля, че само това е проблемът. Аз лекувам ентерококи в момента, попаднали били във влагалището от замърсяване ( нямам партньор, знам как се поддържа хигиена, мисля, че е от тампон). Но нямам изобщо такива симптоми. Изписаха ми полижинакс за 10 дни. Направи повече изследвания. Успех!

# 12
  • София
  • Мнения: 335
След полижинакса ми се появи усещане за сърбеж и веднага след него слагах и гиналгин. На контролата бях чиста. Гиналгина е по-добър от полижинакса и е по-евтин, но лекарите явно взимат пари ако изпишат полижинакс...

# 13
  • Мнения: 312
Здравейте, момичета. И аз си открих тази бактерия в урината. Реших да си пусна стерилна урина, понеже почнах често да пишкам. Сега се чудя дали трябва да отида на уролог или гинеколог? Може би и във влагалището ги имам, знам ли. Миналият месец ме лекуваха за уреаплазма, сега и това от къде дойде не знам Sad

# 14
  • Мнения: 989
Отиди на гинеколог. Аз се преборих с Макмирор.

Общи условия

Активация на акаунт