Лакове за нокти - 127

  • 58 769
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 494
Момичета, да размърдам кошера малко Smiling Imp
A england са пуснали някои лакове в аутлет секция, например 6 лака за по 3.5 парчето Smiling Imp
   Може ли линк?

# 61
# 62
  • Мнения: 2 239
Благодаря за новата тема! Ии нови попълнения от мен от преоценената секция на DM Grin

# 63
  • Мнения: 13 082
Те висят от два месеца тези, аз взех три, но май ще взема още три. 😆 Тъкмо днес намазах Angel grace.
Разбира се, ако беше на дневна светлина щеше да е по-добре, но колкото толкова.


Денси, много се радвам, че са ти харесали. 🤗 Наистина си заслужават всяка стотинка.  

# 64
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Аз много искам Dragon Heart Eyes Не си струва обаче да поръчвам за един лак само. Confused

Аз много се колебая на 2-3, които пропуснах по Коледа, та ако не устискам ще ти поръчам един

Някой да е останал без Анн Болейн - снощи си поръчах януарския гем (лоша Ария лоша ; заради твоите снимки се разрових из нета за суочове на virgin queen ) ), та имам една излишна ако някой иска Simple Smile

# 65
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Аз я нямам Simple Smile)))

# 66
  • Мнения: 13 082
ku4o, е много е хубав! Заслужава си. 😁

# 67
  • Мнения: 797
SHE WALKS IN BEAUTY го имах от както излезе. 1 път ползван, така изсъхна,както с никой друг лак не ми се е случвало. Замина в кофата. Съхраняван е както всичките ми други лакове, с които нямам проблем.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 171
Еми хайде и аз Heart Eyes
Няма нужда да казвам кой е лака Stuck Out Tongue Winking Eye

# 69
  • Мнения: 5 108
Ааау, Ари, сестро, как аутлета го има от месец и не сте казали... Или съм изпуснала?! Аз днес получих мейл от тях и така разбрах...

# 70
  • Мнения: 13 082
О, сестро според мен си пропуснала. Убедена съм, че качвах снимка на предлаганите лакове. Даже сега са ги намалили, гледам няма два от тези, с които ае сдобих. Поръчвай бързо да не изчезнат и другите. 🤗

# 71
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Вчера го нямаше аутлета, според мен. Но лаковете се припокриват доста с коледния им wonderland, на от тук май идва объркването

Агентче, втората Анн вече е заплюта, но гледам я има в хармония с други 2 лака, които искам, та може и да те уредя с една до лятото

# 72
  • Мнения: 13 082
Баш са си същите, без няколко явно изчерпани. И цените са същите.

# 73
  • Мнения: 526
Моята нежност.Heart Eyes Много обича да и снимам ръцете. От къде ли е видяла? Grinning

# 74
  • Мнения: 31 154
Най- красивата снимка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт