Лакове за нокти - 127

  • 58 785
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 478
Лилавке, страхотно е въпреки неволите Grinning

# 571
  • Мнения: 5 112
Благодаря, Арабескче , не го изтърпях, вече е в историята Kissing Heart

# 572
  • София
  • Мнения: 1 172
Скъса ми нервите това Опи. Страшно непокривно. И на три пласта пак прозира 😈

# 573
  • Мнения: 13 082
Но пък е супер! Много е еднорогско 🦄💕

# 574
  • София
  • Мнения: 1 434
Красиво е, Juls! Purple HeartYellow Heart

# 575
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Страхотни Catalano, ChrissieHeart Eyes
Аз днес съм с Flormar GL10:

# 576
  • Мнения: 1 789
От мен OPI Pink Of Hearts:


Скрит текст:

Много наситено, почти неоново розово на живо Gift Heart Изисква минимум 3 пласта за пълна покривност, на места дори 4, но му прощавам заради красивия цвят. Получих невероятно голям брой комплименти за този цвят, макар че в интерес на истината в моите очи би стоял по-добре на кожа с по-студен подтон, но май този контраст само аз го забелязвам.

# 577
  • Мнения: 13 082
Кристал, не вярвам, че има нещо, което да седи неприемливо на тези ръце и нокти! 🌷💕

# 578
  • София
  • Мнения: 1 172
Aria, Franie, той даже не е точно лилаво. Името му е opi significant, в нета може да се види какъв е точно преливащ, еднорогски JoyJoyJoy Може би трябва да сложа пласт от някой друг по-плътен...

# 579
# 580
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
SNB Лила с холограмен топ:

# 581
  • Мнения: 2 230
Значиии винаги като вляза в тази тема, започвам да обмислям поръчка на картинки за нокти... А аз по принцип не съм такава! Дори точки с клечка ме мързи да правя! Засега ме спира само това, че нямам малка ножичка, и сама си слагам спирачки да не влизам тук.....

# 582
# 583
  • Мнения: 13 082
Лейди, моля сподели кой е холо топа? Никак не харесвам Лила как ми седи, а така искам да си я ползвам. С кеф си я купих и накрая не ми хареса, много ме е яд.

# 584
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Лейди, моля сподели кой е холо топа? Никак не харесвам Лила как ми седи, а така искам да си я ползвам. С кеф си я купих и накрая не ми хареса, много ме е яд.

GR Paris 98. Купуван е много отдавна.



Иначе и аз не харесвам Лила.

Общи условия

Активация на акаунт