Лакове за нокти - 127

  • 58 683
  • 755
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 13 079
Ех, жалко. Тази серия я спряха много отдавна. Но все пак благодаря за идеята, ще се намери все някакъв подобен топ.

# 586
  • Мнения: 5 105
Аз си навих на пръста и го надхитрих този OPI с добрия стар GR prodigy gel top Smiling Imp
Благодаря на съфорумката, която сподели руските ваденки! По-скъпички са, но са доста на едно картонче и изобщо не са само за гел лак. Не могат да се коригират като се сложат, но пък се слагат лесно според мен.
За проба сложих тези, които най-малко ми харесаха на картончето, сега ме е яд че не действах по-смело Joy

# 587
  • София
  • Мнения: 1 156
Значиии винаги като вляза в тази тема, започвам да обмислям поръчка на картинки за нокти... А аз по принцип не съм такава! Дори точки с клечка ме мързи да правя! Засега ме спира само това, че нямам малка ножичка, и сама си слагам спирачки да не влизам тук.....
Да знаеш, че няма спасение Joy
А ваденките и с голяма ножица си се режат чудесно JoyJoyJoy

# 588
  • Мнения: 5 244
Много хубави лилави нокти. Кой е руският сайт?
За жалост на мен хич не ми стои лилавото. От почти седмица съм без лак, къде ми отиде желанието за лакиране, не разбрах.

# 589
# 590
  • София
  • Мнения: 1 419
От много време не съм писала, ама не ми остава време Simple Smile
Последно бях с две opi-та и много ме е яд че едното се е сгъстило.
Скрит текст:
Съжалявам за вида на ръцете си ама тия дни съм се хванала да си направя пролетното почистване на апартамента и с щетите от талка в ръкавиците не успя да се справи дори крема от една мила съфорумка Simple Smile

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 19:58 от Milena_318

# 591
  • София
  • Мнения: 2 987
За първи път се лакирам с Лореал.Изумена съм колко бързо съхне.Но пък и на 3 слоя прозира,и на моите нокти не се задържа дълго.

# 592
  • Мнения: 4 353
След като сума време не се лакирах и бях си занемарила ноктите, сега за изпилени до дъно, и отново квадратни :/

Лакът всъщност е доста по-люляков и нежен, с изключително силен блясък. но не успявам да го хвана с реалния му цвят:



И със светкавица:



 ГР Продиджи Гел - като лак не ми харесва, до толкова до колкото иска нанасяне на два слоя. Само на един седи прекалено на черти, а също и твърде блед. Но има мноого силен блясък, наистина като гел. Просто аз предпочитам силна покривност от един слой.

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 10:57 от Luchia^^^

# 593
  • София
  • Мнения: 1 434
Нямам богат опит и с много разнообразни марки, но в целият си лачен живот не попаднах на светъл и млечен лак (нюд, бял, син, розов), който да не седи на първи пласт на черти, да му трябват минимум два - три и да ми скъсва нервите. Накрая рядко е съвършен. Някак са по-гъсти и се напластяват неравномерно. Сигурно и моята техника не е върха, но сякаш има нещо в консистенцията на този тип цветове. Не смея да си давам парите вече за такива, но пък сините и ментови и бели OPI ( Agent ) изглеждат феноменално!

# 594
  • Мнения: 4 353
Franie,
Интересно наблюдение. Като нищо може и така да е. Аз рядко се лакирам с подобни цветове и нямам наблюдения.
За бял - един ice chic на ГР ми е топ на мен - супер искрящо, студено бяло. (в сравнение примерно с бяло от същата серия - Продиджи, или с бял флормар - те леееко жълтеят, стоят по-топли някак)
vs

Лично за себе си - отписвам тази серия Продиджи. 3 лака имам от нея, и трите така на черти и с необходимост от два слоя. Ice Chic & Rich Color според мен са по-добри

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 13:51 от Luchia^^^

# 595
  • Мнения: 1 531
За първи път се лакирам с Лореал.Изумена съм колко бързо съхне.Но пък и на 3 слоя прозира,и на моите нокти не се задържа дълго.


И аз го имам този цвят.По плътни 3 слоя като сложиш е добре,ама повече време трябва да съхне.

# 596
  • Мнения: 5 478
Страхотно е това люляково на ГР, мисля, че тук съм с него https://www.instagram.com/p/BV4p0wJj609/?utm_source=ig_share_she … hid=1awy43om27cx5 Наистина не може да се хване реално на снимка.

# 597
  • Мнения: 1 129

https://www.instagram.com/p/BvEWSgPga1u/?utm_source=ig_share_she … shid=jkmkl87mdzf6
Лака е на Essence -Coast and chill 02
Отгоре е с брокат на Nubar и декорация печат:)

# 598
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Нямам богат опит и с много разнообразни марки, но в целият си лачен живот не попаднах на светъл и млечен лак (нюд, бял, син, розов), който да не седи на първи пласт на черти, да му трябват минимум два - три и да ми скъсва нервите. Накрая рядко е съвършен. Някак са по-гъсти и се напластяват неравномерно. Сигурно и моята техника не е върха, но сякаш има нещо в консистенцията на този тип цветове. Не смея да си давам парите вече за такива, но пък сините и ментови и бели OPI ( Agent ) изглеждат феноменално!
Simple Smile Права си, тези светлите са много специфични, рядко се намира такъв, който на 2 пласта да е идеален, та при мен обикновено са на 3 тънки или 2 дебели пласта. Има една техника, англоговорящите блогърки и викат "float the polish" - взима се по-голямо количество на четката и тя се държи почти паралелно на нокътя, като целта е крайчетата на четката да не "стържат" по повърхността на нокътя , а да го полагат без да оставят черти. Но 1 пласт за тези цветове е мираж!

3 пласта дори и за този зелен термолак - утре е празника на Свети Патрик!

# 599
  • Мнения: 5 105
Агентче , вълшебен е, пък аз не обичам зелено, представяш ли си! Green Heart Green Heart Green Heart

Общи условия

Активация на акаунт