Февруари идва и си заминава, но малка точица в коремчето се настанява!

  • 25 147
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 571
Хапчи, и аз приемах.  Фоликулиум, лутеинум и туя. Никакъв ефект 🙄
И тест ти е +😉

# 691
  • Мнения: 514
И от мен още веднъж поздрави за JLo, благодаря за почерпката Simple Smile

Съфорумки, понеже съм на вълна тръби и ще ходя на ЦС след 2 седмици, снощи се поразтърсих онлайн за инфо и попаднах на една женичка, която е била с 2 запушени тръби и е успяла да се оправи със суплимент. Четох коментарите под видеото и други твърдят, че и те са постигнали чудеса. Не знам моите тръби как са, но аз се готвя за най-лошото. Реших да си го купя и да го пия, поне няма да ми навреди. Четох, че помага за много други неща, така че няма лошо, тъкмо ще го добавя към останалите 74783 витамини и суплименти в шкафа. Слагам линк. Може да е пълна пунта мара, но е факт- някои жени са се оправили Simple Smile

https://www.youtube.com/watch?v=4c3PYFTRqBE&t=749s
Много интересна информация, Джули. Аз също мисля за моите тръби - добре ли са, не са ли добре. Наистина има определени състояния, при които се получават някакви плаки в тръбите и по този начин ги запушват. Именно заради това много често след ЦС много жени забременяват в рамките  на следващия месец след процедурата. Така че съм склонна да вярвам, че тази добавка може да разтваря тези “мръсотии” в тръбите. Струва си да се опита. При всички положения е показно за освобождаване на организма от слузта, която винаги е лоша така или иначе. Успех с твоята снимка, дано всичко е наред 🙂

# 692
  • Мнения: 176
Джули, не мога да ти опиша колко съм ти благодарна за споделената информация за запушените тръби и билките,които помагат за проблема!Силно те прегръщам!Хоп чи и на теб Благодаря за информацията за фоликулинума.Калиниста, радвам се че съм помогнала!

# 693
  • Мнения: X
Благодаря, Калиниста. Тя в едното видео беше показала, какво е излязло от нея, след като ги е пила известно време, но след като проверила, се оказало, че е точно тази слуз. Много е странно, но така ми се иска да е вярно.

Хопчи, почвайте от днес- за всеки случай.

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 857
JLo, честит двоен празник ❤️! Желая много здраве на теб и дъщеричката ти💋!
Бъдете много щастливи цялото семейство и скоро да бъдете с един повече 🙏! Весел празник!
Интрига, всичко ще е наред 🤞!

# 695
  • София
  • Мнения: 913
И на мен ми се иска да я пробвам тази билка. Но пък се замислям, че от толкова добавки накрая не знам къде ще му излезе краят 😂
От днес и ММ е на FertilAid за мъже, завалията...

Момичета, да го смятам за +, нали?

# 696
  • Мнения: 514
Буболеска, абсолютно си е положителен!! Действайте, айде дано ви е последното тестване, УСПЕХ!!

# 697
  • Мнения: 2 571
Многооооо + даже Буболеса 🍀🍀🍀

# 698
  • Мнения: X
Буболеса + e Simple Smile

Нямам търпение да започна да ги пия. Много съм обнадеждена.

# 699
  • София
  • Мнения: 913
Ми ние тази сутрин се отдадохме на ❤️, та ще изчакам до утре сутринта за нови подвизи 😁

Иначе е един ден по-късно от последните ми два цикъла. Имам си бая ЦС, ама май не е от най-плодовитите, ама... Каквото стане.

Благодаря ви за палчетата, мили момичета!

Интрига, горе главата, момиче! Всичко ще е наред, вярвам в това! Сега най-важно е да си спокойна. Радвай се на тази нова и непозната емоция! ❤️

# 700
  • Мнения: 176
Интрига,щом си стигнала до тук и до края ще стигнеш!Дръж се и вярвай!Изпращам ти много положитедна енергия!

# 701
  • Мнения: 1 041
Момичета, ще ви разкажа какво са ми казвали за ЦС като метод за проверка на тръбите. Съжалявам предварително, че ще се получи малко дълго, но няма как да го обхвана в 2 реда..
Септември 2017 ми правиха лапароскопия , в която заключиха, че двете тръби пропускат перфектно. 45 дни по-късно поисках от моят АГ да ми направи ЦС, което той първоначално отказа с тезата, че тръбите пропускат и няма смисъл. С много упорстване от моя страна най-накрая се съгласи и така Ноември 2017 ми направиха ЦС, при която се заключи, че имам две пропускащи тръби. Тогава той и още 2-ма АГ от същата болница ми казаха, че това е било напълно излишно, което съм поискала и , че ЦС в днешно време си е чисто “варварство”. Тогава си го пуснах покрай ушите, защото за мен нямаше значение, правих ги за мое спокойствие.
Февруари 2018 на сестра ми й предстоеше изследване за пропускливост на тръбите. Тя ходи при Стефанов в Стара Загора и при проф. Горчев в Плевен - и двамата й казаха: Лапароскопия и в никой случай ЦС, това е много неакуратен и варварски начин за проверка. Сякаш получих дежа вю...в крайна сметка тя ги провери с лапароскопия.
Декември 2019 отивам в репродуктивна клиника Адела и нося ЦС и лапароскопския протокол. Като видяха ЦС директно ме попитаха: “Ама защо сте правила ЦС?! Това е много варварски метод..”. Ей тука вече не издържах да го чувам постоянно това и директно ги попитах: “Е, добре, защо?!”
Отговора беше: “В световен мащаб е проведено изследване на десет хиляди жени като са им проверени тръбите първо с ЦС, след което с лапароскопия. При 70% от случаите има разминаване между ЦС и последвалата лапароскопия. Това е така, защото фалопиевата тръба е тънка колкото косъм. При ЦС в нея се вкарва контрастно вещество под налягане и това я издува, като образува спазми. Това е процес, който може да продължи до няколко минути, а ЦС представлява една снимка, един кадър на целия този процес. В този ред на мисли няма как да се види в детайли , още повече, че рентгена сам по себе си не е особено надежден като диагностика. Поради тези съображения, ние препоръчваме или диагностична лапароскопия или трансвагинална такава..”
Не знам дали това е вярно, но знам, че независими един от друг лекар в различни болници и градове го казват..
При мен в Адела след лапароскопията и ЦС, все пак искат да направят и трансвагинална лапароскопия, за да са сигурни, че пропускат...

# 702
  • Мнения: 92
Момичета, искам да споделя с вас една история, която ме разплака преди малко ❤ надявам се нашите бебчета да се "правят" някъде там горе и съвсем скоро да са в ръцете ни и да ги гушкаме, защото всяка една го заслужава!!! Пожелавам ви една прекрасна съботна вечер 😘😘😘

https://www.facebook.com/groups/quotations.phrases/permalink/10155970509457327/

# 703
  • Мнения: 1 998
Буболеса, много е положителен тестът, стискам палци за още по-положително развитие на месеца! Simple Smile

Джули, звучи добре тази добавка, дано наистина да помогне. Simple Smile

Съншайн, благодаря за инфото относно проверката за пропускливост на тръбите. Може би има логика в това обяснение, особено щом толкова лекари го потвърждават. Simple Smile

Кати, благодаря за тази хубава история! Наистина е много чувствена, надявам се, че за всяка от нас там горе се "прави" по едно здраво бебе и явно ще отнеме време, за да стане "произведение на изкуството", както пише в този пост! Simple Smile
Ще ви кажа нещо забавно в тази връзка. Една приятелка ми разказва как били на гости на техни приятели с мъжа ѝ и въпросната двойка имала малко дете. Бащата извикал детето и го помолил да каже на гостите то какво е на тати, а детето отговорило "гениалното произведение". Grinning

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 23:19 от Sunflower92

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 857
Буболеса, + е теста...много +😋! Отдайте се на любов и успех! 💋
Благодаря   за полезната информация от всяка една! Темата е разтоварваща, позитивна и полезна! Късмет на всички ❤️

Общи условия

Активация на акаунт