Харесва ли ви тази прическа?

  • 4 295
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 455
Не ми харесва!

# 31
  • Мнения: 54
Определено прическата е дело на фризьор-много добре обмислена и никак не случайна!Избрана е съвсем тенденциозно за тази дама и нейната принадлежност и мисля,че е доста идейна! Разбира се че на мен не ми се иска иска да нося такава,но не е и нужно,нали?В конкректния случай решението е доста добро,а плитката е диадема 100%.Също е сигурно,че не и се налага да си я прави сама в къщи.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Жената има неизживяно детство. Може  би като малка е нямало кой да й сплита косата така. Ех, години, години... smile3532

# 33
Жената има неизживяно детство. Може  би като малка е нямало кой да й сплита косата така. Ех, години, години... smile3532
Joy Добро попадение

# 34
  • Мнения: 2 897
Не ми допада особено Wink

# 35
  • Мнения: 4 473
Не ми допада особено Wink

Мда Rolling Eyes, на мен също. В някой предишен век по-може Grinning

# 36
  • Мнения: 22 867
Жената има неизживяно детство. Може  би като малка е нямало кой да й сплита косата така. Ех, години, години... smile3532
Joy Добро попадение

Хич не е неизживяно детство, а съвсем добре обмислен от пиарите и външен вид. Прическата е типичен народен стил, много популярен сред селските момичета през 20 век., тип Леся Украинка, тяхната известна писателка, драматург и преводач. И наистина е прическа, показваща нейната принадлежност към народа и красиво подчертаваща безкомпромисния и украински национализъм. В същото време и помага да бъде забелязана, тя не се слива с другите политички. Това си е неин талант, шлифован до блясък - да се отличава от другите. Без значение дали я харесват или не.

Има виц за прическата и, на руски звучи по-добре, разбира се - на голове у Тимошенко -- «руль», предназначенный, соответственно, для того, чтобы ею удобнее было «рулить». /т.е. на главата си има кормило, та да е по-удобно да я управляват. Намекът е за Ющенко./ Според други на главата и е маскиран гербът на бившия СССР. А ето и една папарашка снимка - Тимошенко и "резервната" и коса. Всъщност има доста твърдения в полза на това, че косата си е нейна.

# 37
  • Мнения: 54
Благодаря на labrex за интелигентния отговор!!!Перфектно беше това,което написа и браво за познанията ти в областта.Отдавна не се бях наслаждавала така на нечия информираност и прекрасна аргументация! Поздравявам те и те подкрепям напълно!

# 38
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
   темата е за клюкарника, не мислите ли?

# 39
  • Мнения: 22 867
Благодаря на labrex за интелигентния отговор!!!Перфектно беше това,което написа и браво за познанията ти в областта.Отдавна не се бях наслаждавала така на нечия информираност и прекрасна аргументация! Поздравявам те и те подкрепям напълно!

Благодаря! Embarassed Руският език и всичко руско си ми е слабост от доста време. Grinning

# 40
  • Мнения: 7 474
labrex  bouquet Нямам какво да добавя!  Peace

# 41
  • Мнения: 2 047
   Харесва ми, много е оригинална. Естествено не е за всекидневието и за всеки,  сигурна съм, че си има кой да й я поддържа всеки ден. 
И жената е хубава. Има свой собствен стил. Не остава незабелязана. Особено на едната снимка излъчва аристократизъм. Изглежда като принцеса. Най-странното е, че прическата умело отклонява от леко клепналите й уши. А клепнали уши и открити е  Crazy

  И съм съгласна с Лабрекс, че не е случайно подбрана.
 

# 42
  • Мнения: 480
Абсолютно подкрепям мненията, че това е съзнателно търсен ефект. Едва ли човек с нейното положение може да си позволи своеволия в прическите "защото така ми харесва". На нея дори може въобще да не й харесва.

labrex го е казала отлично!   bouquet

# 43
  • Мнения: 2 257
А какво е съзнателното послание на героинята, отишла на еврейска сватба с тази прическа, някой ще ми развие ли теорията? Имаме предвид, че героинята прокламира елитна мода, развявайки се в сериала...



Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 16:19 от G&J

# 44
  • Мнения: 7 474
Ето я със зет си!

Общи условия

Активация на акаунт