Септемврийски бебета 2018 - Тема 3

  • 61 986
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 794
Да, то навън няма проблем ама сме на високо и трябва с асансьора да слизам и викам кой знае какви бацили има хаха... Луда работа

Първо дете ли ти е? В парка не е опасно. Мъжът ти ходи на работа, предполагам. Така, че искаш или не, в контакт сте с външния свят. Не е хубаво чак така да се барикадираш.
Аз не мога да си представя ден без да излезем навън.

# 121
  • Мнения: 442
Да, то навън няма проблем ама сме на високо и трябва с асансьора да слизам и викам кой знае какви бацили има хаха... Луда работа

Първо дете ли ти е? В парка не е опасно. Мъжът ти ходи на работа, предполагам. Така, че искаш или не, в контакт сте с външния свят. Не е хубаво чак така да се барикадираш.
Аз не мога да си представя ден без да излезем навън.
Първо ми е да, ходи и все го карам да слага маска.. Така е ама аз по цял ден тука чета новини, по тв гледам и те само гадни работи и.. Надявам се тия дни да има някой слънчев ден и да излезем вече малко..

# 122
  • Мнения: 3 794
Да, то навън няма проблем ама сме на високо и трябва с асансьора да слизам и викам кой знае какви бацили има хаха... Луда работа

Първо дете ли ти е? В парка не е опасно. Мъжът ти ходи на работа, предполагам. Така, че искаш или не, в контакт сте с външния свят. Не е хубаво чак така да се барикадираш.
Аз не мога да си представя ден без да излезем навън.
Първо ми е да, ходи и все го карам да слага маска.. Така е ама аз по цял ден тука чета новини, по тв гледам и те само гадни работи и.. Надявам се тия дни да има някой слънчев ден и да излезем вече малко..

А аз не гледам тв Simple Smile Да знаеш, че вируси има и лятото , варицелата до към Май месец в градините и т.н.
Спазвайте хигиена, избягвай претъпкани места и излизайте на въздух!

# 123
  • Мнения: 162
Мамчета бих искала да се присъединя към фейсбук групата за захранването, въпреки, че сме на 4.5месеца. Днес като ядях ябълка и дадох на малката да я помирише и да и близне и тя страшно и хареса. Въпреки това мисля да изчака и да я захраня със зеленчуково пюре.
Аз съм давала сокче от ябълка, още преди да я захраня. Много и хареса и след това не сме имали проблеми със зеленчуковите пюрета. Но ябълката запича и и давам рядко.

# 124
  • Мнения: 442
Да, то навън няма проблем ама сме на високо и трябва с асансьора да слизам и викам кой знае какви бацили има хаха... Луда работа

Първо дете ли ти е? В парка не е опасно. Мъжът ти ходи на работа, предполагам. Така, че искаш или не, в контакт сте с външния свят. Не е хубаво чак така да се барикадираш.
Аз не мога да си представя ден без да излезем навън.
Първо ми е да, ходи и все го карам да слага маска.. Така е ама аз по цял ден тука чета новини, по тв гледам и те само гадни работи и.. Надявам се тия дни да има някой слънчев ден и да излезем вече малко..

А аз не гледам тв Simple Smile Да знаеш, че вируси има и лятото , варицелата до към Май месец в градините и т.н.
Спазвайте хигиена, избягвай претъпкани места и излизайте на въздух!
Хигиената е пълна хаха, спиртосвам дръжки, лампи и тн. Да и аз май трябва да спра с тея новини. То ми е ясно, че няма да го опазя още дълго ама..

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 20:36 от Naddiya

# 125
  • Мнения: 2 124
Аааа недей изпада в такива крайности, детето трябва да има контакт с външната среда, бактерии и т.н. така се развива имунната система.

Веднъж излязло от мама няма повече стерилна среда, изключено е и не бива дори да е така.

Маската на тати е напълно излишна.

# 126
  • Мнения: 1 605
Заради грипна та и ние не сме в София 😀
Днес я водих  навън та да заспи.

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 22:20 от janakrasi

# 127
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Мамчета бих искала да се присъединя към фейсбук групата за захранването, въпреки, че сме на 4.5месеца. Днес като ядях ябълка и дадох на малката да я помирише и да и близне и тя страшно и хареса. Въпреки това мисля да изчака и да я захраня със зеленчуково пюре.

Тез дни и аз му подавам да помирише ябълка, банан.. абе каквото аз хапвам. 0 интерес няма, ама тотално никакъв Grinning
Ние излизаме като не вали, пък като е слънце-задължително. Той вирусът може да дойде и аз като изляза сама, тъй че..
Спрях и да стерилизирам вече на всяка употреба. Маски никога никой не е слагал вкъщи, дори като беше новороден.

# 128
  • Мнения: 442
Аз затова също не съм мърдала от вкъщи.. и незнам малчо как ще е навън сега след толкова стоене в нас, че вече разбира още повече..

# 129
  • Мнения: 76
Аз пък се радвам, че малкия от 3-4 дни спи по 20-30 мин. през деня, защото пък започна да заспива в 00.30 ч. То беше чудо с лягането в 6 сутринта. Вече е любопитен и като излезем с количката иска всичко да види. Ние излизаме всеки ден, освен ако не вали. Студът и грипът не ни плаши, само се обличаме здраво.

# 130
  • Мнения: 45
И аз да се включа в новата тема Hug
Цялото семейство изкара грипа, тежко при това. Всички освен мен бяха на антибиотик, включително и малкия, зареди това отложихме втория прием на ротарикс и трети на останалите две Confused Надявам се занапред да е здрав, гадно ми беше, че се стигна до АБ, но нямах избор.

# 131
  • Мнения: 442
Мами здравейте, караме на картоф само още и май се запека от него, исках тиква да дам, че нали разхлабва ама сме на ваксина другата седмица и незнам какво да правя да спра да му давам картоф ли няколко дена, днес пропуснах, че нали и след ваксината 3 дена не трябва да се вкарва нова храна и съм в чуденка какво да правя...

# 132
  • Мнения: 337
Аз идвам да се похваля, че най-после ми дойде цикъла 😁 Чувствам се отлично и вече не ми е подуто коремчето. Сега се надявам и този пуст косопад да спре, че останах без коса вече.

# 133
  • Русе
  • Мнения: 301
Аз идвам да се похваля, че най-после ми дойде цикъла 😁 Чувствам се отлично и вече не ми е подуто коремчето. Сега се надявам и този пуст косопад да спре, че останах без коса вече.
Честит цикъл! Да не те отчайвам, но лл ми каза, че докато кърмя ще пада Sad
И аз останах с 2/3 коса...
Първият път кърмих 10 месеца.... остана ми някаква накрая, дано и сега остане 😄

# 134
  • Мнения: 2 068
Аз съм с цикъл от 4-5 месеца, кърмя и косата ми не пада вече толкова много.
Забелязала съм, че при мен ( това и преди да родя) косопада ми се увеличава при липса на Вит. Д и затова сега пия заедно с бебето.

Общи условия

Активация на акаунт