Септемврийски бебета 2018 - Тема 3

  • 61 913
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Мнения: 442
Не мога да видя снимката, и на нас ни бяха избили като пъпчици по ръцете и гърдите, но бях дала бананова каша и едно готово пюре и незнам от кое е сега, защото в пююрето имаше слънчогледово олио и царевично нишесте,  не го водих на лекар, но говорих с личната и каза една седмица да спра да давам ново. И сега се чудя дали да вкарам първо банана и чиста оризова каша, ако няма реакция да пробвам пак банановата..

# 602
# 603
  • Мнения: 131
Оххх, аз давам само готови пюрета и то само два вида... че тя Еммата голям каприз.. При нея са като сухи участъци по лактите и към китката.

# 604
  • Мнения: 3 794
За кожни проблемни-дерматолог. Особени са кожните обриви и едва ли някоя от нас може да ти даде правилен отговор от какво са. Най-добре специалист и ако има нещо, да се маже с подходящ крем.

# 605
  • Мнения: 162
Оххх, аз давам само готови пюрета и то само два вида... че тя Еммата голям каприз.. При нея са като сухи участъци по лактите и към китката.
Ние имахме такъв обрив, на едната ръка, между лакътя и китката. Стоеше като грапаво, като лишей. Стоя някалко седмици, мазах го обилно със судо крем и с мас и се скри.

# 606
  • Мнения: 131
Оххх, аз давам само готови пюрета и то само два вида... че тя Еммата голям каприз.. При нея са като сухи участъци по лактите и към китката.
Ние имахме такъв обрив, на едната ръка, между лакътя и китката. Стоеше като грапаво, като лишей. Стоя някалко седмици, мазах го обилно със судо крем и с мас и се скри.
дааа, точно като лишей. А този судо крем в Аптеките ли се предлага? След една седмица си идваме в България и ще си го набавя, че всички много го хвалят.
Явно не сме я хидратирали добре и се е изсушила нежната кожичка.

# 607
  • Мнения: 237
И ние имахме подобен проблем и смених млякото за тяло с това

https://www.laroche-posay.bg/tretirashti-produkti/Lipikar/Lipika … me-AP-p24239.aspx

# 608
  • Мнения: 2 068
И моят имаше един лишей, но изглеждаше по-грапав. Личната му изписа един крем от който се скри за няколко дни.

# 609
  • Мнения: 162
Оххх, аз давам само готови пюрета и то само два вида... че тя Еммата голям каприз.. При нея са като сухи участъци по лактите и към китката.
Ние имахме такъв обрив, на едната ръка, между лакътя и китката. Стоеше като грапаво, като лишей. Стоя някалко седмици, мазах го обилно със судо крем и с мас и се скри.
дааа, точно като лишей. А този судо крем в Аптеките ли се предлага? След една седмица си идваме в България и ще си го набавя, че всички много го хвалят.
Явно не сме я хидратирали добре и се е изсушила нежната кожичка.


Да, от аптека си го набавям.

# 610
  • Мнения: 12
Момичета знаете ли някъде, където пробиват и двете ушички едновременно?
И като цяло някое добре място за пробиване на уши?

# 611
  • Мнения: 274
Мами как приготвяте домашна каша със сухар да речем

# 612
  • Мнения: 160
Судото е много гъст крем с много цинк вътре. Аз не бих го използвала за суха кожа и лишеи. Судото го използвах с каката ако много ама много се подсечеше и за да изолирам хубаво кожата мажех със судо. Сега с бебо не ползвам судо въобще. Ползвам бепантен за дупе

Иначе за сухата кожа - имаше участъци сухи и грапави по челото и отстрани към слепоочието, но не като лишеи, а като супер суха дразнеща кожа. Педи каза да вземем на а дерма екзомега и много добре се повлия.

# 613
  • Мнения: 2 124
Бепантена и аз го препоръчвам, супер по-добър крем от судото е.

Ползвам го откакто се е родила малката, никога не е имала дори зачервяване.

Кремът е немски, Миладинова доколкото си спомням беше в Германия, там дори е малко по-евтин като цена ако не се лъжа.

# 614
  • Мнения: 274
И яз съм с Бепянтен и съща сйм много давална. Много по-мазен е . Още в начялото Мони се подсече и избрина от едни памперси и само с него се оправихме. Чудесен крем

Общи условия

Активация на акаунт