Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK - втора тема

  • 95 049
  • 766
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз пък нямам проблем с Филипса - XXL, нито пуши, както е описано по-долу, нито ми се е развалило покритието на кошницата, както четох на много места, нито залепва, но аз не слагам продукти без мазнина, поне една лъжица мазнина слагам. Ползваме го сигурно има вече две или над две години.
Да не би да има различни производствени бази тази марка и от там да идва някаква разлика в качеството ? То и при една производствена база понякога се случват дефектни модели, но това се случва на всяка марка и единични дефектни модели не са повод да се оплюе марката като цяло. Имам и други дребни уреди на тази марка и съм доволна.
Да се оплача и аз ..моя PHILLIPS airfryer XXL така пуши не само при месо..Вчера правих замразени картофи има дим без миризма. УЖАС!ММ каза ,че ще го изхвърли .Незнам какво да правя😔.
Просто ФИЛИПС е една ужасно прехвалена марка Laughing
** лошото в България е, че не можете да го върнете, а ви пращат в сервис Rage Ако не сте в Бг и имате начин да се отървете от него......действайте.

# 121
  • Мнения: 2 076
За първи път направих цяло пиле и стана уникално вкусно , от друга страна пък тиквичките ми - пълен провал .

# 122
  • Мнения: 969
Тиквички правих преди месец не ми хареса никак, много вода пуснаха 1/3 остана и на вкус бяха гумени, при положение, че миналото лято много съм правила и се получаваха, та реших да изчакам да им дойде сезона и пак да пробвам.

# 123
  • Мнения: 4 936
тиквичките ги правя отгоре с много масло, мазни сирена, кашавал и запичам за няколко минути.
Иначе, хрупкави  май няма как дасе получат

# 124
  • София
  • Мнения: 2 298
Тиквичките ги режа на колелца, посолявам и оставям да се изцедят. После слагам мазнина, поръсвам с малко брашно и разбърквам. Не са хрупкави като пържени всяко кръгче в олио, но стават прилично, и като се полеят и със сос от кисело мляко са вкусни.

# 125
  • София
  • Мнения: 4 019
  Някой пробвал ли е принцеси с кайма в уреда? Сандвичи правя редовно, но ме притеснява каймата дали ще се изпече добре.

# 126
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
За тиквичките не се мъчете, няма да станат хрупкави така. Скоро изнудих сервитьорката в един ресторант да ми каже как ги правят хрупкавите тиквички по гръцки. Нарязани на широки ленти ги държат за малко във фризер, но гледат само силно да ги охладят, без да замръзнат. После ги слагат в големи купи и ги засипват обилно с кубчета лед, леда да е навсякъде и да охлажда максимално. Да постоят в леда и чак тогава се вадят, овалват се в брашно и се пържат на маслена баня във фритюрник от другия вид. Ако не са ледено студени, не стават хрупкави. Така ми каза момичето.

# 127
  • София
  • Мнения: 2 298
  Някой пробвал ли е принцеси с кайма в уреда? Сандвичи правя редовно, но ме притеснява каймата дали ще се изпече добре.
Ние правим принцеси с кайма. На 175 гр. за 8-9 минути.

# 128
  • Мнения: 14 064
Пекла съм и с кайма, и с кашкавал. Изпичат се добре. Пекла съм дори "лодки" от тесто. Получиха се по-добре от печените във фурната.

# 129
  • Мнения: 1 397
Аз също съм с Philips XXL и нямам проблем с дима. Не слагам изобщо мазнина. Вчера пекох пилешки бутчета и ми харесват много повече от тези на фурна - хрупкави отвън,мнооого сочни отвътре...
Откакто имам уреда,готвя почти само с него. Във тази връзка имам едно питане  - от къде да си купя тавичката? В Техномаркет е изчерпана,а на други места не съм я срещала като аксесоар...

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 12:04 от Anelia20

# 130
  • Мнения: 164
Може да си вземете тавичка от техномикс.Аз от там си я поръчах!Както и от Pcstore.bg

# 131
  • Мнения: 1 397
Може да си вземете тавичка от техномикс.Аз от там си я поръчах!Както и от Pcstore.bg

Благодаря Ви!
В Техномикс е изчерпана. Ще погледна в другият сайт.

# 132
  • София
  • Мнения: 2 298
Anelia20, преди време гледах аксесоарите в emag

# 133
  • Мнения: 1 397
Anelia20, преди време гледах аксесоарите в emag

За съжаление навсякъде има само варианта за малкия уред.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравейте ,
може ли да ми помогнете в избора на уред .Мнение за Делимано , има ли го някой от вас , казват че кошницата му била незалепваща .

Общи условия

Активация на акаунт