Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 фев. 2019, 06:45 ч.

Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK - втора тема

• 7 805
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
Изчетох темата, да грабна идея за нови рецепти.
Видях обаче, че някои от вас имат ядове с Филипса. Аз имам големия модел, експлоатирам го яко- риба, ребра, кюфтета, наденички, зеленчуци всичко в него правя.
Не пуши, с кошницата проблем нямам. След употреба пълня купата с топла вода и малко веро, слагам и кошницата. Стои докато вечеряме, полсе и двете в миалната, измиват си се чудесно.
Назаменим ми е:)
Сега обаче умувам какъв по- бюджетен да взема, тъй като зимата сме в чужбина за по 2-3 месеца, не ми се купува Филипс за там.
Та търся някакъв да е голям колкото моя, поне 1,5 кг храна. Да е мощен над 1800 вата.
Идеи? Харесала съм един, този:
https://m.emag.bg/ured-za-zdravoslovno-gotvene-princess-5-2l-180 … earch-Action=view

Някой да има лични впечатления? Да го взимам ли? Голям е нали?

# 136
  • София
Скрит текст:
Изчетох темата, да грабна идея за нови рецепти.
Видях обаче, че някои от вас имат ядове с Филипса. Аз имам големия модел, експлоатирам го яко- риба, ребра, кюфтета, наденички, зеленчуци всичко в него правя.
Не пуши, с кошницата проблем нямам. След употреба пълня купата с топла вода и малко веро, слагам и кошницата. Стои докато вечеряме, полсе и двете в миалната, измиват си се чудесно.
Назаменим ми е:)
Сега обаче умувам какъв по- бюджетен да взема, тъй като зимата сме в чужбина за по 2-3 месеца, не ми се купува Филипс за там.
Та търся някакъв да е голям колкото моя, поне 1,5 кг храна. Да е мощен над 1800 вата.
Идеи? Харесала съм един, този:
https://m.emag.bg/ured-za-zdravoslovno-gotvene-princess-5-2l-180 … earch-Action=view

Някой да има лични впечатления? Да го взимам ли? Голям е нали?

Понеже с моя "куча марка" имах много ядове с покритието само месец- два след купуването му, помня, че една дама се оплака със същия проблем с Принцес- за много кратко време беше паднало покритието.

Иначе аз го оправих моя: https://bg-mam.ma/p/1091841/38192846

# 137
Аааа ако ще е така ще се прежаля за Филипса.
Да го замъкна на другия край на света и да ми се прецака за месец не ме радва.

# 138
  • София /Абсурдистан
Някой има ли Делимано, от този, който сега го рекламират по тв?

# 139
  • София
Аааа ако ще е така ще се прежаля за Филипса.
Да го замъкна на другия край на света и да ми се прецака за месец не ме радва.

В момента в Лидъл има фрайер. Аз бих взела такъв, при положение, че имат 2 години гаранция и са железни в това отношение.

Аз рециклирания го ползвам в лятната къща, в къщи вече  сме с Делонги мултифрай. Перфектен е за всичко.

# 140
Много е малък лидълския взех го, но не е за нас. Ще го връщам. Кошницата му е наполовина на моята. Вероятно е подобна на малкия модел на Филипс. И е 1400 вата, моят е 2200, значи времето за готвене ще е двойни и ако трябва на два пъти да правя нещата ще е все едно да пусна фурната. Искам да е голям. Ние сме 4-ма и си ядем:)

# 141
Аз си купих от Лидъл преди 2 дни машинката. Ще я връщам. Пластмасата е много евтина, мирише неприятно и по храната остава един послевкус, който според мен не е ок за здравето. Някой имал ли е този проблем? Измих го няколко пъти, дори в съдомиялната. Готвих няколко пъти с надежда това да изчезне.

# 142
  • София, London
 Едногодишното удома сочи фрайъра и казва мама,ам-ам. Кюфтенца му правя и картофени ноазети, които открих в Лидъл, чието съдържание ми се струва приемливо.

Общи условия

Активация на акаунт